5251 відвідувач онлайн
1 996 15

На Донеччині будують фортифікації, на першій лінії цим займаються ЗСУ, - ОВА

Зведення фортифікацій

На Донеччині зводяться військові інженерно-технічні фортифікаційні споруди. На першій лінії оборони до процесу залучені військовослужбовці Сил оборони України, військові адміністрації залучені до будівництва фортифікацій на другій лінії оборони, а будівництво третьої лінії оборони належить до сфери державних замовників.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповіли у Донецькій ОВА на запит LIGA.net.

За даними ОВА, зведення інженерно-фортифікаційних споруд на першій лінії оборони проводиться військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань Сил оборони.

Військові адміністрації населених пунктів області залучені у зведенні фортифікацій на другій лінії оборони, з урахуванням обмежень безпекової складової, запевнили в ОВА.

Водночас у відповіді зауважили, що ОВА не забезпечує будівництво першої та другої лінії оборони. Будівництво третьої лінії оборони забезпечується державними замовниками, в тому числі військовими адміністраціями.

В ОВА розповіли, що на території області залишаються лише чотири військово-цивільні адміністрації населених пунктів, територіальні громади яких окуповані і які не займаються побудовою ліній оборони.

Будівництво забезпечується за рахунок і в межах видатків державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством, додали у відповіді.

Топ коментарі
+7
Тільки зараз взялись? І не розкрадають? А чому кацапи побудували свої лінії оборони зразу, як тільки їх зупинили на Дніпрі? А зелена сволота в той час лише дивилась що ще вкрасти.
показати весь коментар
28.05.2024 12:33 Відповісти
+5
показати весь коментар
28.05.2024 12:42 Відповісти
+2
Зелена сволота не обіцяла будувати лінії оборони, які до неї претензії. Обіцяла поржать і по Дніпру....
показати весь коментар
28.05.2024 12:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тільки зараз взялись? І не розкрадають? А чому кацапи побудували свої лінії оборони зразу, як тільки їх зупинили на Дніпрі? А зелена сволота в той час лише дивилась що ще вкрасти.
показати весь коментар
28.05.2024 12:33 Відповісти
Зелена сволота не обіцяла будувати лінії оборони, які до неї претензії. Обіцяла поржать і по Дніпру....
показати весь коментар
28.05.2024 12:35 Відповісти
показати весь коментар
28.05.2024 12:42 Відповісти
Ух ти! Мій комент з Цензора (https://censor.net/ua/news/3491386/*****************************/sortby/tree/order/asc/page/1#comment_81850829)
трохи переробили і в маси!
Так і до популярності недалеко 😂

Дякую 👍
показати весь коментар
28.05.2024 13:41 Відповісти
Так вы и есть vitaliyfalcon?
Рад познакомиться, даже заочно.
показати весь коментар
28.05.2024 17:24 Відповісти
https://x.com/i/flow/login?redirect_after_login=%2Fzayats757
показати весь коментар
28.05.2024 17:45 Відповісти
ці "зуби" легко роздвигаються ковшем бульдозеру, що й роблять кацапи, а потім іде бронетехніка. Мінувати надійніше.
показати весь коментар
28.05.2024 12:47 Відповісти
Найкраще це комплексні споруди - міни, зуби, колючий дріт, окопи з бліндажами. А самі зуби розраховані на стримання проривів на легкоброньованій техніці(Харківщина 2022р).
показати весь коментар
28.05.2024 13:11 Відповісти
Тышо тышо. Под огнем арты и дронов ехать экскаватором?
показати весь коментар
28.05.2024 13:23 Відповісти
я нічо, я нічо. Так хлопці розказували.
показати весь коментар
28.05.2024 14:39 Відповісти
пис.. В нас не завжди було чим стріляти. Второпав?
показати весь коментар
28.05.2024 14:40 Відповісти
дуже завчасно..., не пройшло й 3-х років повномасштабної війни..., знов їх будують по підручниках із серії "Часті помилки при будівництві фортифікаційних споруд або як не треба будувати"...,
показати весь коментар
28.05.2024 12:55 Відповісти
Ого як вчасно, дякувати школі Трускавця!)
показати весь коментар
28.05.2024 12:57 Відповісти
Ух ти! Нарешті дійшло! Якби не складності з людською мобілізацією (а іншої і немає) , то далі продовжували би українцями оборонятись.
показати весь коментар
28.05.2024 13:54 Відповісти