10765 відвідувачів онлайн
3 482 57

Польські фермери планують поновити блокування руху вантажівок у ПП "Гребенне-Рава-Руська", - Держмитслужба

Польські фермери анонсували блокаду кордону
Польські фермери анонсували блокування вантажної ділянки в пункті пропуску "Рава-Руська - Гребенне".

Про це повідомила Державна митна служба, інформує Цензор.НЕТ.

"З 10:00 год. 4 червня за київським часом до другої половини дня 6 червня польські фермери планують блокування вантажної ділянки в пункті пропуску "Рава-Руська - Гребенне", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку із цим очікується повна зупинка руху вантажних автомобілів на виїзд з України.

"У напрямку на вʼїзд в Україну польська сторона пропускатиме не більше 24 вантажівок на добу (два запуски по 12 авто) і до 4 автомобілів на годину з гуманітарними вантажами", - додали у митній службі.

Топ коментарі
+19
Ооо грошику раха підкинула щоб трохи допомогу військову підтримати. А що тепер курви польскі хфермера скажуть знову збіжжя?
показати весь коментар
03.06.2024 17:13 Відповісти
+18
Фермери просто прикриття. Видно Туск знову чергові транші від ЕС вибиває.

Отак діє нормальний уряд -
Чеська поліція пакує кацапів які вчора напали на українських волонтерів а Празі

показати весь коментар
03.06.2024 17:34 Відповісти
+17
Оті фермери - це єдина скотина, яка пасеться на асфальті!
показати весь коментар
03.06.2024 17:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:

показати весь коментар
03.06.2024 17:34 Відповісти
Читай тут: https://english.radio.cz/police-get-new-spike-strips-capable-stopping-vehicles-their-tracks-8269776

Милан Хованец, которого на фото повалили на землю, для тебя что-ли кацап?
показати весь коментар
03.06.2024 18:35 Відповісти
Кацап не национальность ,кацап это состояние души. Сегодня взяли в плен словака ,который воевал за одичалых. Вот он по твоему кто?
показати весь коментар
03.06.2024 19:01 Відповісти
Не дошло, что Милан Хованец бывший министр внутренних дел Чехии и что (показательная) фотка была сделана в 2015 году?

Перевод: "...Сам министр внутренних дел на этой неделе принял участие в тестировании, выступив в роли плохого парня, пытающегося скрыться.

Накануне проверки на участке дороги возле аэропорта в Паненском Тынеце в Устицком районе полицейские объясняют министру внутренних дел Милану Хованцу, по какому маршруту он поедет и где его будут ждать. За рулем белой «Шкоды Октавии» министра преследует полицейская машина.

Он и его коллеги, участвующие в записи, игнорируют сирены и продолжают идти, в то время как в заранее определенной точке впереди офицер, прячущийся за припаркованной машиной, готовится распутать полосу с шипами одним броском. Полоса остается снаружи ровно настолько, чтобы пробить шины убегающей Октавии, прежде чем ее отдернут, чтобы преследующая машина могла догнать ее. Перед камерами чешского телевидения полиция, похоже, серьезно относится к своей роли - даже выхватила оружие и повалила министра на землю."
показати весь коментар
03.06.2024 19:20 Відповісти
Отримали черговий транш від т. Путіна?
показати весь коментар
03.06.2024 17:20 Відповісти
Отримали черговий транш від т. Путіна!
показати весь коментар
03.06.2024 17:57 Відповісти
Дворецкий! Что за шум на улице?
-Революция, мадам.
И чего же они хотят?
- хотят что бы не было богатых, мадам!
Странно, мой прадед хотел что бы не было бедных...
показати весь коментар
03.06.2024 17:21 Відповісти
Такого, партнера як ляхи і ворогу не побажаєш...
показати весь коментар
03.06.2024 17:22 Відповісти
Ляхи взагалі не можуть будь чиїмись союзниками . Як сказав Уінстон Черчіль - поляки то європейські гієни .
показати весь коментар
03.06.2024 19:56 Відповісти
Шакали вони, а не гієни!
показати весь коментар
03.06.2024 20:15 Відповісти
Оті фермери - це єдина скотина, яка пасеться на асфальті!
показати весь коментар
03.06.2024 17:22 Відповісти
Недострайкували або це не фермери бо зараз є робота в полі, а польські безробітні -ледацюги
показати весь коментар
03.06.2024 17:22 Відповісти
От-от! Якраз хотів саме це сказать! Зараз пішов сезон ранньої зелені - салат редиска цибуля на перо руккола У теплицях наросли огірки з ранньою капустою та дозрівають помідори А вони "перекривають" І це при тому що велика маса українців-біженців відмовляються від роботи на їх плантаціях! З-за дискримінації в оплаті праці та й взагалі з-за її низького рівня
показати весь коментар
03.06.2024 18:29 Відповісти
Тільки мені одному здається, що так звані "польські фермери" образилися на відповідь кацапам демократією по Бєлгороду???
показати весь коментар
03.06.2024 17:22 Відповісти
Значить прибуткова справа це блокування. Справжні ХВермери зара на полях працюють, а ці кордон блокують...
показати весь коментар
03.06.2024 17:24 Відповісти
Коли в тебе 10 гектарів землі і ******* техніка то працювати багато не тре - один день попрацював шість днів байдики бєш .
показати весь коментар
03.06.2024 17:33 Відповісти
Так а тобі ще краще- вис..р зробив і на ферму до каси
показати весь коментар
03.06.2024 17:41 Відповісти
Як я розумію дописувачем ніколи не орали - орали би вами знали би до чого я це написав ( ручні плужки і три сотки - і ті самі три сотки і вже плуг конячий то є велика різниця у часі ).
показати весь коментар
03.06.2024 18:20 Відповісти
Тобто вони хочуть кучеряво жити, працюючи 1 день на тиждень...
показати весь коментар
03.06.2024 17:59 Відповісти
Ніт то був сарказм заснований на реаліях - кількості земель якою володіє пересічний фермер в Польші ( до 20 гектарів ) і продуктивністью ******** техніки ( комбайни які за годину збирають врожай на 10 гектарах ).
показати весь коментар
03.06.2024 18:23 Відповісти
Так тоді виходять не нака вже й важка праця у ХВермерів, тільки понти колотять?
показати весь коментар
03.06.2024 18:04 Відповісти
Шо важче - тримати плуг руками і ніжками намотувати кілометри поля чи сидіть в кабіні трактора з кондиціонером і крутити руль ( а на сьогодніший день і руль крутити не тре - компи самі керують трактором не всі але це вже не захмарна технологія)?
показати весь коментар
03.06.2024 18:27 Відповісти
Чудо, з яким ти сперечаєшся, впевнене, що все в сільському господарстві "механізоване" У нього навіть курей їбе механічний півень (Розказував мені колись про те, як курей вирощувать треба) А про те, що більша половина ранніх овочів і фруктів збирається руками - йому не відомо
показати весь коментар
03.06.2024 18:35 Відповісти
польська курва непроста......
показати весь коментар
03.06.2024 17:27 Відповісти
Такі курви є в кожній країні, вони за копійку і маму рідну заріжуть. А тут пуйлішко забашляв нєхіло мабуть, бо пече йому американська допомога Україні. Ось так раптом саме зараз поновлюють перекриття! Хтось мені скаже що там не стирчать роги пуйла? Минулого разу на тракторі якийсь рашистський лозунг був? Був!
показати весь коментар
03.06.2024 19:41 Відповісти
А ці "фермери" хоч іноді працюють ?
показати весь коментар
03.06.2024 17:27 Відповісти
звісно. В них робота - блокувати кордон
показати весь коментар
03.06.2024 17:29 Відповісти
Може і працювали. До блокування. Потім виявили, до блокування кордону приносить значно більше і навіть не потрібни працювати.
показати весь коментар
03.06.2024 18:19 Відповісти
А поліція не може перевірити наскільки оті ''фермери'' є фермерами, і якщо вони ряжені фермери то впаяти їм добрячі штрафи за самозванство.
показати весь коментар
03.06.2024 17:30 Відповісти
Кінчається сезон трускавок (полуниці).Тому можна знову трохи заробити на москалях.Єдино що дивує,що польський прем"єр казав що митниця і кордон - місце стратегічне,режимне,військове і там не може бути "жадних нєсподянок".Кому він то сказав?Нам...А треба було сказати своїм фермерам...
показати весь коментар
03.06.2024 17:32 Відповісти
Цо? Самохуд з пеньонзами до рольникув доїхав??
показати весь коментар
03.06.2024 17:37 Відповісти
Погано що новини дають без жодних підробиць що відбувається. Які вимоги тих фермерів? Раніше було зрозуміло - контрабандна пшениця потрапляла на ринок Польщі, залишаючи тисячі сімей без засобів існування. Зараз що?
показати весь коментар
03.06.2024 17:44 Відповісти
Не було ніякої контрабанди пшениці. Вся пшениця яка завалилась в ЕС через Польщу була повністю законна в рамках дозволів і квот Евросоюзу.
Це поляки незаконно намагались ставити перешкоди вільній торгівлі Україна-ЕС.
показати весь коментар
03.06.2024 17:58 Відповісти
Яка ріжниця , хто і до чого в Брюселі домовився, а тобі нема грошей на утримання сім'ї?
Звісно, що ти не такий як ті фермари, ти законослухняний, сказали тобі - нема грошей, то твої проблєми, ти зразу і погодився.
А ті чуваки чомусь із цим не погодились, не законослухняні певно.
показати весь коментар
03.06.2024 18:12 Відповісти
А ,ну раз денег тогда можно. Можно убивать,грабить и воровать раз у тебя денег нет,и похер на законы.
показати весь коментар
03.06.2024 19:05 Відповісти
Що ти несеш, росіянин, у якому місці тебе " вбили", троль ?
показати весь коментар
03.06.2024 22:39 Відповісти
"Зрозуміло" це було тільки ідіотам. Бо ніякої контрабандної пшениці, ще й у великих обсягах бути не могло в принципі.
показати весь коментар
03.06.2024 18:00 Відповісти
Ага, ти вз свічкою стояв і заміряв, було у " великих обсягах", чи небуло
показати весь коментар
03.06.2024 18:13 Відповісти
А ти зі свічкою стояв, чи сліпо віриш всім росказням куплених москвою шльондр?
показати весь коментар
03.06.2024 20:09 Відповісти
На відміну від болтунів типу тебе, компанія була залежна від блокуванняна кордонах. І водії вимушені були спілкуватися із розлюченими блокувальниками. Це ти на дивіні такій сміливий, а спробував би вянкути щось тим фермермерам- отримав би повне задоволення. Із продовженням.
показати весь коментар
03.06.2024 22:37 Відповісти
О, то ті тупі нахабні польскі покидьки за московські гроші були упевнені у своїй правоті - з ними агенти фсб добре попрацювали, нав'яавши їм потрібну позицію. Те, що це була суцільна брехня - тупих польких типу фермерів не цікавило.
показати весь коментар
04.06.2024 02:09 Відповісти
Ти і сам за москальські грошики добре вкиди напрацьовуєш, несучи різну галіматью .
показати весь коментар
04.06.2024 11:00 Відповісти
Брешеш. Ну це й не дивно.
показати весь коментар
04.06.2024 22:06 Відповісти
Так а що, розсовувати рублі по карманам ти не сімнчєшся, а говорити про це неможна ?
показати весь коментар
04.06.2024 22:46 Відповісти
З нас двох саме ти захищаєш антиукраїнські акції і при тому намагаєшся мене оббрехати.
показати весь коментар
04.06.2024 23:50 Відповісти
а шо хотять? не зрозуміло... вони як руські, грозять і ду лі тикають Европі та Америці, а воюють з Україною нас вбивають і нас ********, отака логіка
показати весь коментар
03.06.2024 17:46 Відповісти
Московити - росіяни, а не "руські".
Немає такого іменника "руські" в українській мові. Це - лише прикметник, який жодним чином не стосується кацапів.
показати весь коментар
03.06.2024 18:01 Відповісти
дякую вам, за такий детальний аналіз одного слова...
показати весь коментар
04.06.2024 11:46 Відповісти
Це дуже принципове слово. Слово, яким ви даруєте ворогу нашу історію.
показати весь коментар
04.06.2024 22:04 Відповісти
Чи можна перенаправити грузи Молдовою, Румунією чи Словакією?
показати весь коментар
03.06.2024 17:59 Відповісти
Польськієму ПВО памагают? Мацкалі трохи більше засіють.. Поділяться...
показати весь коментар
03.06.2024 18:09 Відповісти
Треба просити дозвіл у американців ще й по фермерах бити.
показати весь коментар
03.06.2024 19:27 Відповісти
А це вони зі злості що не можуть зібрати самі свою зігнившу полуницю, от і вирішило знову на Україні злість зігнати