9798 відвідувачів онлайн
3 381 46

Міносвіти не збільшуватиме кількість місць у магістратурі й аспірантурі попри велику кількість охочих

Ажіотаж на вступ в аспірантуру в 2024 році

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням Укрінформ, про це сказав заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко.

"Що стосується збільшення кількості місць, то цього не буде. Тому що вони лімітовані ліцензійними умовами (провадження освітньої діяльності - ред.), тобто від місткості ліцензії в кожному закладі вищої освіти є певна кількість місць. На ліцензійний обсяг впливає велика кількість чинників, у тому числі та матеріально-технічна база закладів освіти, наявність педагогічних, науково-педагогічних працівників. Перегляду ліцензійних вимог зараз не буде відбуватися, незалежно від попиту, інших обставин. Освітня сфера ніколи не буде допомагати тим людям, які використовують різні способи для того, щоб не виконувати свої конституційні обовʼязки", - зауважив Вітренко.

Як він зазначив, цього року на Єдиний вступний іспит (ЄВІ) в магістратуру, аспірантуру зареєструвалася рекордна кількість осіб - понад 200 тисяч. За словами Вітренка, зазвичай ця цифра коливалася на рівні 120-130 тис. осіб.

Як повідомлялося, реєстрація на вступні випробування в магістратуру та аспірантуру тривала з 7 по 29 травня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Законі про мобілізацію врахували пропозицію Комітету освіти щодо права на відстрочку від мобілізації аспірантам.

Топ коментарі
+5
Ось тут я б з тобою посперечався. При такій неймовірній кількості ВИШів в нашій країні науковці це вже жарт. Бо сорок відсотків випускників у вищих навчальних закладах. Це нонсенс. Якби випускники були дійсно науковцями, а не просто володарами пустопорожніх дипломів, то наша країна мала би найбільшу кількість ноухау на душу населення у світі. Ми, курва, швейної машинки для пошиву сімейних трусів своєї ще не зробили. Але дипломами закидали кожну родину. Зараз ці дипломанти на ринках огірками торгують. Це ціна нашим випускникам універів. Реальна ціна 90 відсотків.
показати весь коментар
03.06.2024 18:05 Відповісти
+5
кацап,іді на@уй,
показати весь коментар
03.06.2024 18:14 Відповісти
+3
Ціни на аспірантуру різко підскочили
показати весь коментар
03.06.2024 18:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Роботяг забирають, комбайнерів, водіїв а дітки чиновників в магістратуру...гарна буде держава...
показати весь коментар
03.06.2024 17:52 Відповісти
Грузчики с 7 километра Одессы - это дети чиновников А там есть будущие магистры и аспиранты
показати весь коментар
03.06.2024 18:04 Відповісти
мабуть це перемога...
показати весь коментар
03.06.2024 17:53 Відповісти
україні не потрібні освічені науковці.
потрібні тупі виборці.
показати весь коментар
03.06.2024 17:55 Відповісти
А що це раптом саме зараз така кількість українців забажала бути науковцями, що потрібно підіймати кількість місць?
показати весь коментар
03.06.2024 18:02 Відповісти
показати весь коментар
03.06.2024 18:10 Відповісти
тобто, вступити на аспірантуру, це раз плюнити?
чи, вступити на бакалаврат з тією конкуренцію, і з новими вимогами до абітурієнтів?
як що, чоловіки 30-40 років, спроміглися оживити свій мозок, освіжити знання, та скласти конкуренцію випускникам шкіл, то мій респект та поважуха!
показати весь коментар
04.06.2024 07:32 Відповісти
Угу, або домовились за гроші.
показати весь коментар
04.06.2024 22:09 Відповісти
Ось тут я б з тобою посперечався. При такій неймовірній кількості ВИШів в нашій країні науковці це вже жарт. Бо сорок відсотків випускників у вищих навчальних закладах. Це нонсенс. Якби випускники були дійсно науковцями, а не просто володарами пустопорожніх дипломів, то наша країна мала би найбільшу кількість ноухау на душу населення у світі. Ми, курва, швейної машинки для пошиву сімейних трусів своєї ще не зробили. Але дипломами закидали кожну родину. Зараз ці дипломанти на ринках огірками торгують. Це ціна нашим випускникам універів. Реальна ціна 90 відсотків.
показати весь коментар
03.06.2024 18:05 Відповісти
не всі студенти стають науковцями. не всі водії стають шумахерами. не всі слюсарі, стають майстером золоті руки. не всі спортсмени мають олімпійську медаль.
це, зветься, природний відбір.
але, чим більше вибір, чим більше конкуренція, тим якісніше "продукт".
показати весь коментар
04.06.2024 07:28 Відповісти
кацап,іді на@уй,
показати весь коментар
03.06.2024 18:14 Відповісти
Ты не украинец, ты работник кацапской пропаганды, пытающийся раскачать украинцев на гражданскую войну в тылу Отечественной Войны. То есть - ты чмо, работающее на *****.
показати весь коментар
03.06.2024 20:11 Відповісти
уди на путина уже...
показати весь коментар
03.06.2024 18:14 Відповісти
Так буба Величний - відомий на весь світ лідор. Паради на його честь.
показати весь коментар
03.06.2024 18:30 Відповісти
На пляшку, кацапа! Шнель-шнель!
показати весь коментар
03.06.2024 20:01 Відповісти
звільнить мальчика - програміста, ну не тяге воно
показати весь коментар
03.06.2024 18:04 Відповісти
дуже дякую за відмінно кацапський допис!
показати весь коментар
03.06.2024 18:27 Відповісти
можна,..
а шо не можна тебе на мові послати? - теж можна!
показати весь коментар
03.06.2024 18:33 Відповісти
так от - іди на ***...
показати весь коментар
03.06.2024 18:37 Відповісти
розуму в тебе нема а не шріфту...
показати весь коментар
03.06.2024 18:39 Відповісти
от язика відмовилися - почули себе нацією!
так ви підори за язиком прийшли?
показати весь коментар
03.06.2024 21:10 Відповісти
тебе треба гасити...
показати весь коментар
03.06.2024 21:21 Відповісти
А ще, сарако, терпиш нечоловічі борошна перекладу, аж підлога мозку відвалилася. Гугло-перекладач, курва, палить вас, лаптєлапих, мов сірники.
показати весь коментар
03.06.2024 20:06 Відповісти
Ти саме хоч зрозуміло, що нашрайбало?
показати весь коментар
03.06.2024 20:16 Відповісти
Російска мова ніколи не була нашою - вона завжди була чужа, московська.
На вімніну від мови руської, яка зараз називається українською.
показати весь коментар
03.06.2024 20:14 Відповісти
"им в жопу запихнуть да поглубже"...
показати весь коментар
03.06.2024 18:28 Відповісти
Кацапа, до твоєї дупи найкраще підійде пляшкування. Або швабрування. Не марнуй часу - займись тим. І голові буде спокій, і дупі - радість.
показати весь коментар
03.06.2024 20:03 Відповісти
"Сам дурак!" (с)
Ти, ваня, нічого цікавшого придумати просто не здатен. Взагалі, нахіба ти сюди преш? Тебе ж все рівно раз за разом деактивують. Чи не краще тобі один раз вчинити реальний, а не багато разів "цензорський" - суїцид?
Попрощайся з нами. Тобі - за вашим карапльом.
показати весь коментар
03.06.2024 20:15 Відповісти
Просто такса збільшиться для охочих стати "науковцями" як наш "найвелічніший клоун-юрист"... МОН -РЕСПЕКТ
показати весь коментар
03.06.2024 18:05 Відповісти
Леся і Марина - хто у вас модер?
показати весь коментар
03.06.2024 18:12 Відповісти
Ціни на аспірантуру різко підскочили
показати весь коментар
03.06.2024 18:33 Відповісти
Ось й обіцяна "з/п 4000$" вчителям. Скоро й вчителі купуватимуть віли у Іспанії.
показати весь коментар
03.06.2024 18:43 Відповісти
Патаму шта єслі чєлавєк вчьоний, і умом своім поднімєцца више Лаврской калакольні, і глянєт сваім умом вніз, то усе астальниє єму пакажутся такімі махонькімі-махонькімі, как миши, пардон, как кріси !... Но зачем же... Ета же чє-ла-вєк !!! Вот !!!!!
показати весь коментар
03.06.2024 19:58 Відповісти