9922 відвідувача онлайн
5 342 15

Мінінфраструктури може очолити Чернишов, - джерела

Олексій Чернишов

Крісло очільника Міністерства інфраструктури може посісти чинний голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов.

Про це головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов пише у фейсбуку.

"Цікаво, кому ж Зеленський та Єрмак віддадуть міністерство інфраструктури, з якого змусили звільнитись Кубракова. Багато програм міністерства фінансувалось з грошей наших західних партнерів, тому до його керівництва та до його рішень у наших союзників особлива увага. І хто тепер буде посаджений на ці потоки продемонструє, хто зараз є наближеним найбільше до президента та його оточення", - пише журналіст.

За даними джерел Цензор.НЕТ, наразі серед кандидатів розглядається передусім голова "Нафтогазу" Олексій Чернишов.

За словами Бутусова, Чернишов є довіреною особою Тимура Міндіча - довіреної особи та бізнес-партнера олігарха Ігоря Коломойського.

"Міндіч відомий близькими дружніми звʼязками з Зеленським, навіть один зі своїх днів народження Зеленський святкував у квартирі Міндіча. Будемо слідкувати за подальшими рішеннями, кандидат як завжди може бути не один", - резюмує Бутусов.

Як повідомлялося, 9 травня Верховна Рада звільнила Олександра Кубракова з посади посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури. Сам Кубраков заявив, що керівництво фракції "Слуга народу" та очільник уряду Денис Шмигаль з ним це рішення не обговорювали.

Топ коментарі
+12
показати весь коментар
04.06.2024 14:32 Відповісти
+9
І усе представники титульної нації.
показати весь коментар
04.06.2024 14:41 Відповісти
+7
Всі свої
показати весь коментар
04.06.2024 14:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Всі свої
показати весь коментар
04.06.2024 14:25 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2024 14:32 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2024 18:28 Відповісти
І яка адекватним громадянам різниця чиє ліжко знаходиться де саме у зе!борделі???
показати весь коментар
04.06.2024 14:36 Відповісти
Й**ана зелень ! Гопота і гопнікі ! Ніже плінтуса !
показати весь коментар
04.06.2024 14:39 Відповісти
І усе представники титульної нації.
показати весь коментар
04.06.2024 14:41 Відповісти
Ще один представник титульної нації - 9 червня 2023 ВАКС дозволив заочне розслідування щодо колишнього керівника НБУ Шевченка. Ухвала слідчої судді є остаточною і оскарженню не підлягає.
Сидить у Відні. Повертатися не збирається.

показати весь коментар
04.06.2024 22:22 Відповісти
Ио є "кадровий резерв"! Попав в макітку... Шашлична компанія Попав шашличну компанію - попав в кадрову макітру. При СССР-КПРС то називалося НОМЕНКЛАТУРА. Завалив якусь справу переміщали на щось менш важливе - мінімізували шкоду, одночасно ніби давали можливість виправитися. В залежності від статусності макітри пере пенсією міг до голови колгоспу, чи парторга... Або послом в якійсь дикій країні...
показати весь коментар
04.06.2024 14:44 Відповісти
Претензіями претензіями, але Чернишов закінчив реформу децентралізації в Україні і вона при ньому реально працювала, громади почали відчувати гроші на місцях. Пишу про це, бо працював тоді в органах місцевого самоврядування.

Після нього стало гірше, правда можливо на це вплинула війна
показати весь коментар
04.06.2024 15:12 Відповісти
Що ти мелеш?! Реформу місцевого самоврядування (децентралізація) було завершено зусиллями Порошенка, то цей гусь сам про себе діфірамби у Вікіпедії написав. На Чернишові тавра ніде вже ставити, ворюга з ворюг. Зараз zеля поставить його на "потоки", ну а кого ж ще?.... А
показати весь коментар
04.06.2024 16:52 Відповісти
Якщо бути до кінця чесним, то децентралізація заслуга прем'єра Гройсмана, бо Порошенко підписав там усіляки вимоги Євросоюзу, а здійснював Гройсман (ну не особисто, а ч-з, відповідні Законодавчі ініціативи, та розпорядження по місцям), т.с. як і Супрун -- це її заслуга, що якась соціальна медицина почала існувати...
Але це все було при "Баризі" звісно, а зараз все п%да бо хутін напав, а вселенський нікому нічо нідолжень...
показати весь коментар
04.06.2024 19:42 Відповісти
красти стало зручніше після реформи чернишова?
показати весь коментар
04.06.2024 17:41 Відповісти
оце більш схоже на правду, бо мери деякі такі проджекти понамічували по містам під час війни, що до того вони ніяк десятиліттями одну вулицю чи площю закінчити не могли....