4606 відвідувачів онлайн
1 007 14

Контракти зі світовими виробниками озброєння укладатимуть напряму, - Міноборони

Україна запроваджує пряме контрактування із виробниками зброї

Україна запроваджує пряме контрактування зі світовими виробниками зброї.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони, про це заявив заступник міністра Дмитро Кліменков.

"Міноборони запроваджує пряме контрактування зі світовими виробниками озброєння. Це новий етап співпраці, який дозволить нам отримувати сучасне озброєння безпосередньо від виробників, що, безумовно, сприятиме швидшій та ефективнішій модернізації ЗСУ", - розповів він.

Топ коментарі
+7
Очевидно, що це категорична вимога західних партнерів, яким вже несила терпіти зелених ворюг.
Адже казнокради можуть прокручувати свої оборудки тільки через "прокладки".
Можна собі тільки уявити, який скрегіт зубовний стоїть у смердючих коридорах зеленої влади....
показати весь коментар
10.06.2024 13:40 Відповісти
+6
Як - так - а фірми - прокладки - де харчеватись будуть?
показати весь коментар
10.06.2024 13:35 Відповісти
+5
Що (хто) заважало це зробити два роки тому?
показати весь коментар
10.06.2024 13:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як - так - а фірми - прокладки - де харчеватись будуть?
показати весь коментар
10.06.2024 13:35 Відповісти
Що (хто) заважало це зробити два роки тому?
показати весь коментар
10.06.2024 13:37 Відповісти
Щоб купити снаряди у продавця A, потрібно спочатку зареєструвати фірму B, під'єднати до неї фірми С, D, E, F, G, також обов'язково має бути якась фірма на Кіпрі H, неодмінно кілька фірм K, L - які розбанкрутують і не зможуть виконати своїх зобов'язань у процесі.

Це найпростіший варіант я описав
показати весь коментар
10.06.2024 13:44 Відповісти
показати весь коментар
10.06.2024 13:40 Відповісти
Напряму-це як?В обхід Андрія Борисовича?Не може такого бути
показати весь коментар
10.06.2024 13:40 Відповісти
Два роки працювали через прокладки, а тепер під тиском США вимушені робити елементарні речі і подають їх, як якесь ноу-хау...
показати весь коментар
10.06.2024 13:40 Відповісти
Та то світові потужні виробники відмовились вести справи з ларьочником та його мощними маркітантами.
показати весь коментар
10.06.2024 13:53 Відповісти
Напряму то е через дерьмаківців? Никого завого?
показати весь коментар
10.06.2024 14:00 Відповісти
Фірми прокладки забезпечують ЗСУ усім чим тільки можна. Плюс вся держава проводить закупівлі через фірми прокладки. От мені цікаво, чи можна цю практику поширити на всі державні закупівлі? Думаю що це зробити дуже легко, але найвеличніший і його єрмачня будуть категорично проти, тому що якщо це зробити то прийде пі₴дєц гешефту.
показати весь коментар
10.06.2024 14:19 Відповісти
Мабуть нажерлися
показати весь коментар
10.06.2024 14:48 Відповісти
😂
показати весь коментар
10.06.2024 16:38 Відповісти
Де два рази по 40 мільярдів, котрі резнікоф перерахавав на закупівлю зброї та б/к у 22 та 23 роках? На пряму вони закуповують - а дерьмак дав добро на ті прямі закупки.
показати весь коментар
10.06.2024 15:06 Відповісти
О це так ! А до цього як якладали ? Ганьба ЗеМародерам !
показати весь коментар
10.06.2024 17:02 Відповісти