8408 відвідувачів онлайн
2 148 14

Обов’язково настане час вільної Білорусі, - Зеленський

Володимир Зеленський

Про це він сказав на церемонії відкриття Ukraine Recovery Conference 2024 в Берліні, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське".

"Якби не змінювалися політичні настрої в Європі, факт нашої реальності такий: Євросоюз потрібен всім, європейцям без виключення. Кожній нації, яка поділяє спільні цінності всієї Європи, та хоче жити як ми - жити в мирі. Українці така нація", - сказав Зеленський.

Він також згадав народи Молдови, Грузії, країни Балкан та "інших, хто поважає Європу, свободу і верховенство права".

"Обов’язково настане час вільної Білорусі. Білорусі у Європі", - сказав Зеленський.

Топ коментарі
+4
ти ж, сам казав, що, особисто дзвонив бульбофюреру, та сказав, що у нього в готелі вагнеровці.
показати весь коментар
11.06.2024 12:25 Відповісти
+4
Яка нам справа до Бульборусії?

Якби бульборуси дуже хотіли бути вільними, вони б вийшли на Майдан не з квіточками, а з каменюками.
То вони так хотіли...
показати весь коментар
11.06.2024 12:30 Відповісти
+3
Видимо кокс хорошо зашёл, генералиссимуса понесло.
показати весь коментар
11.06.2024 13:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ти ж, сам казав, що, особисто дзвонив бульбофюреру, та сказав, що у нього в готелі вагнеровці.
показати весь коментар
11.06.2024 12:25 Відповісти
Яка нам справа до Бульборусії?

Якби бульборуси дуже хотіли бути вільними, вони б вийшли на Майдан не з квіточками, а з каменюками.
То вони так хотіли...
показати весь коментар
11.06.2024 12:30 Відповісти
Нах цю бульбарусь.Коли вже Україна стане така??
показати весь коментар
11.06.2024 12:39 Відповісти
білоруси напряглися від такої заяви
показати весь коментар
11.06.2024 13:02 Відповісти
Видимо кокс хорошо зашёл, генералиссимуса понесло.
показати весь коментар
11.06.2024 13:08 Відповісти
Україну краще звільни.
показати весь коментар
11.06.2024 13:11 Відповісти
100%
показати весь коментар
11.06.2024 13:28 Відповісти
це йому не вигідно...
показати весь коментар
11.06.2024 13:50 Відповісти
І саме тому оце недолуге дєрьмак, руками оцього недолугого, створює в Україні аналог ******** БРСР?

Цікаво: воно хоч когось, окрім дєрьмака, слухає? Може новини в інтернетах дивиться? "The Times" в оригіналі читає? Чи так і живе в мильній бульбашці теплої ванни під "доріжки аргентинської дип пошти"?
показати весь коментар
11.06.2024 13:44 Відповісти
... сказав просрочений узурпатор, якому Конституція "на паузі", а вибори "неможливі".
показати весь коментар
11.06.2024 13:49 Відповісти
І тут Остапа понеслоооо
показати весь коментар
11.06.2024 14:25 Відповісти
Я ж не просто балабоню,
Я ж политику веду!

(Л. Филатов, "Про Федота-стрельца, удалого молодца")
показати весь коментар
11.06.2024 14:35 Відповісти
Навіть не знаю що сказати.... Щоб часом нам не довелося втікати в демократичну білорусь, яка стане членом ЄС ! Бо я бачу, що ми ще років сто там не будемо. А потім або ЄС з НАТО розвалиться, або України не стане якщо у нас такі "гетьмани" керуватимуть !
показати весь коментар
11.06.2024 15:56 Відповісти