11115 відвідувачів онлайн
2 572 26

Ми підписали найсильнішу угоду між Україною та США за весь час нашої незалежності, - Зеленський

байден,зеленський

Президент Володиимр Зеленський прокоментував підписання безпекової угоди між Україною та США.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента.

Зеленський назвав основні переваги підписаного документа:

  • Перше – угода містить дуже детальну юридично зобов’язувальну частину, і це – надійність підтримки  незалежності України з боку США.
  • Друге – безпекові гарантії від Сполучених Штатів засновані, зокрема, на сталості рівня безпекової та оборонної підтримки. І не лише на час цієї війни, а й на час миру після війни.
  • Третє – чітко зазначено, що США підтримує зусилля України для перемоги у війні з РФ.
  • Четверте – в угоді хороші позиції щодо зброї для захисту України. Дуже конкретно – про системи "Петріот", дуже конкретно – про постачання Україні ескадрилей винищувачів – саме так, у множині: ескадрилей, – включно з, але не обмежуючись F-16.
  • П’яте – угода містить питання справедливої відповідальності Росії за війну та за намагання знищити українців. США підтримують і справедливу компенсацію шкоди, завданої російськими ударами, і опрацювання шляхів, щоб заморожені російські активи були використані задля захисту та відновлення України.

Нагадаємо, що у четвер, 13 червня, президенти США та України підписали двосторонню безпекову угоду між країнами.

Топ коментарі
+11
прошу США та ЕС ввести санкції проти спікера Єрмака 🤣🤣🤣
показати весь коментар
14.06.2024 00:01 Відповісти
+8
Поміж США і Ізраілем сильна угода - а тут таке
показати весь коментар
13.06.2024 23:47 Відповісти
+8
А такі людмькі втрати, руйнування та занепад, як за Зеленського, були за весь час незалежності України?
показати весь коментар
13.06.2024 23:49 Відповісти

Завантаження...