Ми підписали найсильнішу угоду між Україною та США за весь час нашої незалежності, - Зеленський

Президент Володиимр Зеленський прокоментував підписання безпекової угоди між Україною та США.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента.
Зеленський назвав основні переваги підписаного документа:
- Перше – угода містить дуже детальну юридично зобов’язувальну частину, і це – надійність підтримки незалежності України з боку США.
- Друге – безпекові гарантії від Сполучених Штатів засновані, зокрема, на сталості рівня безпекової та оборонної підтримки. І не лише на час цієї війни, а й на час миру після війни.
- Третє – чітко зазначено, що США підтримує зусилля України для перемоги у війні з РФ.
- Четверте – в угоді хороші позиції щодо зброї для захисту України. Дуже конкретно – про системи "Петріот", дуже конкретно – про постачання Україні ескадрилей винищувачів – саме так, у множині: ескадрилей, – включно з, але не обмежуючись F-16.
- П’яте – угода містить питання справедливої відповідальності Росії за війну та за намагання знищити українців. США підтримують і справедливу компенсацію шкоди, завданої російськими ударами, і опрацювання шляхів, щоб заморожені російські активи були використані задля захисту та відновлення України.
Нагадаємо, що у четвер, 13 червня, президенти США та України підписали двосторонню безпекову угоду між країнами.
Топ коментарі
+11 Royal Flush #510166
показати весь коментар
14.06.2024 00:01 Відповісти Посилання +8 Валентин Коваль #587289
показати весь коментар
13.06.2024 23:47 Відповісти Посилання +8 Герхард
показати весь коментар
13.06.2024 23:49 Відповісти Посилання