7620 відвідувачів онлайн
2 389 33

Технології матимуть важливе значення у цій війні. Україна вже стала світовим лідером у бойових технологіях, - Буданов

буданов,кирило

Росія має значну перевагу в живій силі, ніж Україна. Проте Україні слід максимально залучати до воєнних дій сучасні технології, щоб не  вести війну до останнього українця. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю The Philadelphia Inquirer заявив глава ГУР МО України Кирило Буданов.

"Технології матимуть досить важливе значення в цій війні, – зауважив очільник ГУР, – щоб ми не вели війну, поки не залишиться останній громадянин".

Буданов вважає, що відповіддю на перевагу Росії в живій силі є бойові технології, в яких Україна стала світовим лідером. Він зазначив, що зараз на фронті, коли це можливо, замінюють людей новими варіантами безпілотників та засобами радіоелектронної боротьби.

The Philadelphia Inquirer зауважує, що технології є ключовими для одного з найінтенсивніших проєктів Буданова: вести війну проти Росії за допомогою безпілотників далекого радіусу дії.

"Я фанат цього. Я виступаю за це з перших днів війни, відверто кажучи, що доки війна стримуватиметься на нашій території, вона не торкнеться Росії. Саме тому з весни 2022 року ми почали проводити значні операції на території Росії, і йтимемо далі, чим більше у нас буде ресурсів для цього. І Росія почала це відчувати", – зазначив він.

Нагадаємо, Буданов заявив. що Крим необхідно відрізати від російського постачання. Оскільки загарбники перетворили Крим на величезну військову базу, яка дозволяє контролювати південне узбережжя України.

Топ коментарі
+12
Знову Буданга виліз, намолотив х.ні, та сховався в кабінеті.
показати весь коментар
24.06.2024 07:07 Відповісти
+8
Я все це чув від Залужного рік тому!
показати весь коментар
24.06.2024 07:05 Відповісти
+7
Не пойму, идёт воина, а эти все пиарятся. Молча бейте врага, меньше будет потерь, а то скоро как бульба фюрер начнут на карте показывать куда пойдем в наступление, откуда бить будем по рашистам и т.д. Пусть для них это будет сюрпризом, а не даёт время на подготовку. А попиариться есть кому, например безмозглая, ОП и прочий непотріб
показати весь коментар
24.06.2024 07:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я все це чув від Залужного рік тому!
показати весь коментар
24.06.2024 07:05 Відповісти
А віз і нині там
показати весь коментар
24.06.2024 07:38 Відповісти
Знову Буданга виліз, намолотив х.ні, та сховався в кабінеті.
показати весь коментар
24.06.2024 07:07 Відповісти
А поговорити! - в рашки зараз в рази більше дронів - Китаи старається
показати весь коментар
24.06.2024 07:09 Відповісти
Просовують тупого Будангу зараз щосили, організували наїзд на генерала Содоля, а цього ****** рекламують
показати весь коментар
24.06.2024 07:11 Відповісти
Не пойму, идёт воина, а эти все пиарятся. Молча бейте врага, меньше будет потерь, а то скоро как бульба фюрер начнут на карте показывать куда пойдем в наступление, откуда бить будем по рашистам и т.д. Пусть для них это будет сюрпризом, а не даёт время на подготовку. А попиариться есть кому, например безмозглая, ОП и прочий непотріб
показати весь коментар
24.06.2024 07:18 Відповісти
Це таким чином буратінкині дуполизи намагаються нелегітимному рейтинг підняти. А на те, як відреагує на його висер кацапня, йому насрати.
показати весь коментар
24.06.2024 07:25 Відповісти
будьонов, ти тверезий, чи як?
показати весь коментар
24.06.2024 07:20 Відповісти
Завжди думав, що глава військової розвідки, як саме ГУР, це верх загадковості, таємниці, десь на рівні чуток і домислів.
показати весь коментар
24.06.2024 07:30 Відповісти
Зараз цією бандой використовується дві ******** технологіі-карманна ш...ха Безугла і оболонський гопнік "коля катлета" і це дійсно "******** технологіі" по дескридитаціі військови і перетворенні України на бандустан.
показати весь коментар
24.06.2024 07:30 Відповісти
Розвідник повинен мовчати. "Болтун - находка для шпиона" - з плакату радянських часів на "закритих" а/я. Хто йому нарешті закриє рота???
показати весь коментар
24.06.2024 07:45 Відповісти
На Заході Буданов суперзірка на яку моляться. Прочитайте хоча б заголовок в оригіналі цієї статті.
показати весь коментар
24.06.2024 07:52 Відповісти
Складаеться враження, що вiн, в такий недолугий спосiб , виправдовуеться. Чесслово, як дитина.
показати весь коментар
24.06.2024 07:46 Відповісти
З огляду на все, то що рашка має перевагу в живій силі, та ще й значну, якийсь нонсенс. Клименко сказав одних тільки ментів воює 300 тисяч.
показати весь коментар
24.06.2024 07:48 Відповісти
Базарна баба .
показати весь коментар
24.06.2024 07:53 Відповісти
А мож у пыни он - на особом банковском счету.
показати весь коментар
24.06.2024 07:58 Відповісти
А ваапше-та улыбнуло(горько), шо отелився тока с началом полномасштабки.
показати весь коментар
24.06.2024 07:53 Відповісти
Не понимаю, за шо уволили бедную Н. Гуменюк, за то, шо лишнего не трындела?...
показати весь коментар
24.06.2024 08:00 Відповісти
В Одессе пошла заруба. Слышны взрывы...
показати весь коментар
24.06.2024 08:04 Відповісти
Почему-то обнуленные считают, шо на мост можно приехать на ракете, типо верхом , еще и онучи можно развесить , высохнут пока долетишь.
показати весь коментар
24.06.2024 08:17 Відповісти
Так таке страшне ППО? Навіть водопровідні ракети хамасівських дикунів потрапляють по ізраїльських містах.
показати весь коментар
24.06.2024 08:27 Відповісти
А він хоч колись буде використовувати свої обов'язки по посаді чи тільки як балакуюча голова. Туди б та маряну.
показати весь коментар
24.06.2024 08:18 Відповісти
Мабуть саме тому, що ми лідер бойових тнзнологій, ми без збройної допомоги одразу клеїмо ласти.
показати весь коментар
24.06.2024 08:26 Відповісти
Бандит не може бути захисником України. Буданов відсьогодні буде для мене з маленької букви, як і бандит зєлєнский. Всі удари по рф і її НПЗ - це замилювання очей українцям про "очінь пАтужну" відповідь бандита зєлєнскаВО московітським агресорам. Ця зєлєнска шобла імітує з себе українських патріотів саме словами з відео, а не діями. Бо дії свідчать саме навпаки - це зрадники, які захопили владу. І "сдєлалі" весь український народ. На виборах. Україна - перша країна в Європі, яка обрала ОПГ своїми правителями !!!
показати весь коментар
24.06.2024 08:35 Відповісти
ВСУ самая старая армия в мире, вот вам еще одна технология...
показати весь коментар
24.06.2024 08:40 Відповісти
Брехло
показати весь коментар
24.06.2024 08:49 Відповісти
Содоль - найновітніши бойові *************** !
показати весь коментар
24.06.2024 08:50 Відповісти
The Philadelphia Inquirer зауважує, що технології є ключовими для одного з найінтенсивніших проєктів Буданова: вести війну проти Росії за допомогою безпілотників далекого радіусу дії. Поки що ці беспілотники через невелику бойову частину ніякої значущої ефективності крім ударів по НПЗ і нафтосховищах не показали....

Для ударів по військових об'єктах потрібні ракети і бажано з касетною бч... от удари Атакамс одразу видно ефективність...
показати весь коментар
24.06.2024 09:56 Відповісти
Геніальна промова на 3му році війни!
показати весь коментар
24.06.2024 10:57 Відповісти
брат данілова)))?
показати весь коментар
24.06.2024 12:01 Відповісти
Коли вже ця базарна зелена баба стулить пельку і займеться своїми службовими обов"язками, побіздуни зегрьобані?!
показати весь коментар
24.06.2024 12:36 Відповісти
Світовий лідер? Навіщо тоді випрошувати гірші технології в когось іншого? Дорк.
показати весь коментар
24.06.2024 14:58 Відповісти