10493 відвідувача онлайн
2 525 33

З 16:00 до 24:00 понеділка будуть найбільші обсяги відключень світла, - Укренерго

Відключення світла 1 липня

1 липня з 16 до 24:00 буде збільшено кількість черг графіків погодинних відключень світла.

Про це повідомили в Укренерго, інформує Цензор.НЕТ.

Так, обленерго застосовуватимуть обмеження споживання протягом всієї доби.

"Кількість черг графіків погодинних відключень буде збільшена з 16.00 до 24.00. Причина збільшення обмежень – зростання споживання у зв’язку зі спекою. Стовпчик термометра сягає в денні години вище 30С. Сьогодні, за прогнозами, споживання очікується майже на 5% вищим, ніж вчора – у вихідний день", - пояснили в Укренерго.

Топ коментарі
+11
І коли ці ахметови з зеленськими вже нажеруться?
До речі, хочу спитати у тіх хто голосував у 2019 році за проект кремля Валбодю та слуг наріда, - ви ригочите, вам по приколу?
показати весь коментар
01.07.2024 11:44 Відповісти
+9
Офуєнного менегера відірвала Україна всього за 2 мільйони в місяць. Обстріли генерації були на початку травня - з тих пір обсяги відключень все зростають і зростають як і ціни...
Лєпота...
показати весь коментар
01.07.2024 11:50 Відповісти
+7
Может запретите уже пользоваться кондиционерами. А то свет уже не выключают а включают на 2 часа в сутки. У одних холодильники размораживаются и продукты портятся, а другим видите ли хочется хочется прохлады и кондеры на всю лупят.
показати весь коментар
01.07.2024 11:44 Відповісти

Завантаження...