12383 відвідувача онлайн
3 172 27

Кличко розповів про підготовку Києва до складної зими: пересувні котельні, генератори, ремонти мереж

Київ збільшує допомогу воїнам на 1 млрд грн

Київ активно готується до опалювального сезону, який може бути складним, враховуючи масштабні пошкодження енергетичної інфраструктури. Зокрема, місто компенсує ОСББ та ЖБК 75% вартості альтернативних джерел живлення та енергоефективного обладнання.

Про це розповів мер столиці Віталій Кличко, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні в Києві діють програми для ОСББ та ЖБК, що дозволяють мешканцям встановлювати в будинку альтернативні джерела живлення або різне енергоефективне обладнання. При встановленні незалежних джерел енергії бюджет міста відшкодовує 75% вартості обладнання. Цей механізм працює від початку повномасштабного вторгнення. На цей час у столиці вже втілили понад 670 таких проєктів і продовжують їх впроваджувати", - сказав Кличко.

За словами мера, із середини травня тривають гідравлічні випробування теплових мереж.

"Попри обмеженість фінансів, місто продовжує програму перекладки найбільш зношених ділянок тепломереж. Цього року замінять ще 55 км труб. Масштабну модернізацію мереж ми розпочали ще до повномасштабного вторгнення. На сьогодні вже оновили близько 400 км труб великого та середнього діаметру", – зазначив Кличко.

Він повідомив, що в планах столичної влади – відремонтувати понад 150 теплоджерел, понад 200 котлів, а також насосне обладнання.

Мер Києва підкреслив, що всі котельні міста, де це дозволяє потужність, уже оснащені генераторами для безперебійної роботи. Працюють фахівці і над тим, щоб обладнати генераторами більш потужні теплоджерела. Також місто додатково матиме ще понад 50 пересувних мінікотелень, які будуть розташовані у столичних лікарнях, пологових будинках, на важливих соціальних об’єктах.

Нагадаємо, сьогодні в столиці впроваджують Концепцію енергетичної стійкості столиці (Енергетичне відновлення: шлях до розподіленої когенерації). Вона передбачає більш широке використання альтернативних джерел палива. Зокрема, місто опрацьовує будівництво двох ТЕЦ на різних берегах столиці. Вони працюватимуть на комбінованому паливі і будуть використовувати висококалорійні фракції відходів. Це вирішує одразу дві проблеми – дефіцит енергії та проблему накопичення сміття.

Топ коментарі
+12
Зараз Зе-типіли приберуть - будуть у Клічко лайном кидатися.
Бо в нього рейтинг є!
А Зе-шваль ненавидить всіх у кого є рейтинг
показати весь коментар
01.07.2024 22:02 Відповісти
+8
Что, зелень, и здесь Кличко виноват? Даже после того как ваши клоуны проимели полномасштабное нападение 2022 года, допустив уничтожение энергетики, не смогли защитит ь инфраструктуру (как обещал главный клоун) и забрали средства у местных бюджетов?
показати весь коментар
01.07.2024 22:27 Відповісти
+7
От дивишся на борця Пороха та боксера Кличка...

А нагинає їх якесь недоросле провінціне чмо.
показати весь коментар
01.07.2024 22:33 Відповісти

Завантаження...