9624 відвідувача онлайн
15 026 21

Сили оборони знищили найсучасніший російський радіолокаційний комплекс "Ястреб-АВ". ВIДЕО

У мережі опубліковане архівне відео, на якому сили оборони 140 ОРБ скоригували дві ракети GMLRS по найсучаснішому російському радіолокаційному комплексу "Ястреб-АВ".

"Ястреб-АВ" російські загарбники використовують для розвідки вогневих позицій артилерії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відповідне відео опубліковане у телеграм-каналі Оперативний ЗСУ.

Топ коментарі
+7
Скоріше куркою...
показати весь коментар
04.07.2024 21:35 Відповісти
+7
Зате як ми підготувались до зустрічі "асвабадітєлєй"! Дороги від кордонів вглиб країни відремонтували! Оборонпром припинили фінансувати та на одноденний робочий тиждень перевели! Війська з облаштованих позицій в чисте поли відвели! Навіть м'ясо для шашликів "на майскіє" зазделегідь замовили!
показати весь коментар
04.07.2024 23:31 Відповісти
+6
Оце гарно
показати весь коментар
04.07.2024 21:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ястреб виявився вороною.
показати весь коментар
04.07.2024 21:27 Відповісти
Скоріше куркою...
показати весь коментар
04.07.2024 21:35 Відповісти
оце в них впк працює... а в Україні є спецагентура яка б влаштовувала диверсії на таких підприємствах в московії?

цікаво, в московії є військові склади під відкритим небом?
цікаво, "супутник-прітули" може виявити зберігання ***********?
цікаво, може за 15-20 кілометрів до такого складу підїхати машина - запустити безпілотник і скинути вибухівку на якісь ********** на такому складі?
показати весь коментар
04.07.2024 22:16 Відповісти
Расея готовила свою агентуру в Украине десятки лет, это надо тоже учитывать, по щелчку пальца ничего не создастся. И никто не думал что сосед окажется такой тварью..
показати весь коментар
05.07.2024 11:21 Відповісти
піймав ґаву)
показати весь коментар
04.07.2024 21:35 Відповісти
горобець ))
показати весь коментар
04.07.2024 22:38 Відповісти
Оце гарно
показати весь коментар
04.07.2024 21:29 Відповісти
То стерх ,х * йла...ай я яй ...
показати весь коментар
04.07.2024 21:32 Відповісти
Все кацапське лайно йде на сміття🙁
показати весь коментар
04.07.2024 21:52 Відповісти
Добре, що знищили. Але з російсько-натівського кордону (там вони непотрібні) привезуть ще десяток.
показати весь коментар
04.07.2024 21:54 Відповісти
Як непотрiбнi? А як що, ***** натисне кнопку та буде ответка вiд колективного захiду? 🙃
показати весь коментар
04.07.2024 22:09 Відповісти
Отвєткою від колективного заходу буде колективне занепокоєння.
показати весь коментар
04.07.2024 23:15 Відповісти
Пішли оркимосковити, димом за вітром…
показати весь коментар
04.07.2024 22:28 Відповісти
Штучний товар, нєту аналагов...
показати весь коментар
04.07.2024 22:36 Відповісти
Нічого приємного. Їх хтось створив, десь виробили. І ШО ? Зупинили виробництво ?
показати весь коментар
04.07.2024 22:36 Відповісти
різноманітні радіолокаціонні комплекси, засоби ППО, все це у них є і не закінчуються.
ерефія добре підготувалась до війни. На відміну від нас.
показати весь коментар
04.07.2024 23:03 Відповісти
Зате як ми підготувались до зустрічі "асвабадітєлєй"! Дороги від кордонів вглиб країни відремонтували! Оборонпром припинили фінансувати та на одноденний робочий тиждень перевели! Війська з облаштованих позицій в чисте поли відвели! Навіть м'ясо для шашликів "на майскіє" зазделегідь замовили!
показати весь коментар
04.07.2024 23:31 Відповісти
Але як би там не було їм це не допомагає
показати весь коментар
05.07.2024 02:54 Відповісти
Яка назва такі і наслідки, треба було не ав а ан (аналогофф нєт).
показати весь коментар
04.07.2024 23:22 Відповісти
Скільки б параш збудували на 250 млн
показати весь коментар
05.07.2024 02:53 Відповісти
Та ви що?
А як же тоді вЯлічіє корчити?
показати весь коментар
05.07.2024 10:19 Відповісти