В Урзуф заїхав підрозділ Росгвардії, розпочались арешти місцевих мешканців, - Андрющенко

В Урзуф заїхав підрозділ Росгвардії, військові перевдягнені у цивільне. Уже відомо про перші арешти місцевих жителів.
Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає Цензор.НЕТ..
"Маріупольцям. Увага. Тим, хто в окупації, та в кого там рідні. В Урзуф заїхав підрозділ Росгвардії. Перевдягнений у цивільне. Ходять по всьому узбережжю від Урзуфа до Ялти. Перевіряють в місцях концентрації відпочиваючих. Шукають недовольних та підозрілих. Відомо про перші рандомні арешти.
Тримайте увагу та обережно з висловами. Перевірте телефони. Бережіть себе", - йдеться в повідомленні.
і хто там у Світі хоче віддати частину України, бо так *****-людожер захотіло?