11154 відвідувача онлайн
13 559 18

В Урзуф заїхав підрозділ Росгвардії, розпочались арешти місцевих мешканців, - Андрющенко

Росгвардія

В Урзуф заїхав підрозділ Росгвардії, військові перевдягнені у цивільне. Уже відомо про перші арешти місцевих жителів.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає Цензор.НЕТ..

"Маріупольцям. Увага. Тим, хто в окупації, та в кого там рідні. В Урзуф заїхав підрозділ Росгвардії. Перевдягнений у цивільне. Ходять по всьому узбережжю від Урзуфа до Ялти. Перевіряють в місцях концентрації відпочиваючих. Шукають недовольних та підозрілих. Відомо про перші рандомні арешти.

Тримайте увагу та обережно з висловами. Перевірте телефони. Бережіть себе", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+15
Це населені пункти Донецької обл., Ялт в Україні дві..
показати весь коментар
07.07.2024 10:24 Відповісти
+10
нове гестапо по-кацапськи... ще й концтабори будуть і новий гулаг...
і хто там у Світі хоче віддати частину України, бо так *****-людожер захотіло?
показати весь коментар
07.07.2024 11:04 Відповісти
+7
Окрім росіян в Ялте та Урзуфі дуже багато греков які завжди люто ненавиділи українців та все українське. До речі, багато греків мають грецькі паспорти. УМаріуполі навіть було грецьке консульство. Це як угорці у Прикарпатті. Ніколи в житті не зустрічав грека який би поважав Україну. Чому так для мене не зрозуміло, адже українці ніколи греків не ображали і завжди відносилися до них с повагою.
показати весь коментар
07.07.2024 11:41 Відповісти

Завантаження...