Атака на склад у Воронезькій області: у населеному пункті запроваджено режим НС, відбувається евакуація

Режим НС запроваджено у межах населеного пункту Підгоренського району Воронезької області, де вночі фіксували атаку нібито українських БПЛА. Наразі детонація вибухонебезпечних об'єктів триває.
Про це повідомив губернатор Олександр Гусєв, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на російську пропагандистську агенцію новин "РИА-Новости".
За його даними, відбувається евакуація громадян до пунктів тимчасового розміщення, перекрито ділянку автомобільної дороги, яка проходить через населений пункт.
Раніше Цензор.НЕТ інформував, що Воронезьку область атакували дрони: спалахнула пожежа на складі, детонують вибухонебезпечні об’єкти.
Топ коментарі
+47 Олександр Дніпро
показати весь коментар
07.07.2024 11:17 Відповісти Посилання +27 Олександр Дніпро
показати весь коментар
07.07.2024 11:36 Відповісти Посилання +25 saimansay
показати весь коментар
07.07.2024 12:12 Відповісти Посилання