Росіяни почали видавати "ліцензії" на розкрадання українських надр, - ЦНС

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області окупанти розробили порядок отримання "прав" на використання українських надр.
Про це повідомили в Центрі національного спротиву (ЦНС), передає Цензор.НЕТ.
Як зазначається, йдеться про "легалізацію" розкрадання українських надр, тепер мародери нібито стануть легальними.
"Зауважимо, що російські ліцензії є юридично нікчемними, а отже, видобуток незаконним, тому за такі речі передбачена відповідальність", - наголосили в ЦНС.
Топ коментарі
+9 Дмитро Черних #470343
показати весь коментар
07.07.2024 14:11 Відповісти Посилання +8 Луиза Пивдень
показати весь коментар
07.07.2024 14:21 Відповісти Посилання +6 Остап Покотило
показати весь коментар
07.07.2024 14:15 Відповісти Посилання