11242 відвідувача онлайн
4 679 55

Росіяни почали видавати "ліцензії" на розкрадання українських надр, - ЦНС

Видобуток українських надр

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області окупанти розробили порядок отримання "прав" на використання українських надр.

Про це повідомили в Центрі національного спротиву (ЦНС), передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, йдеться про "легалізацію" розкрадання українських надр, тепер мародери нібито стануть легальними.

"Зауважимо, що російські ліцензії є юридично нікчемними, а отже, видобуток незаконним, тому за такі речі передбачена відповідальність", - наголосили в ЦНС.

Топ коментарі
+9
Московія споконвіку жила і живе за рахунок грабунку земель поневолених народів!! В самій Московії є лише торфяні болота та криві берези!!))
показати весь коментар
07.07.2024 14:11 Відповісти
+8
Дякуйте Оману ,та Стамбулу
показати весь коментар
07.07.2024 14:21 Відповісти
+6
Кацапи- мародери, злодії, окупанти
показати весь коментар
07.07.2024 14:15 Відповісти

Завантаження...