10786 відвідувачів онлайн
7 759 23

У Шевченківському районі Києва вибух, - Кличко

Шевченківський район Києва

У Шевченківському районі прогримів вибух.

Про це повідомив у телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко.

"У Шевченківському районі вибух", - зазначив він.

Раніше Цензор.НЕТ інформував, у Києві пролунали вибухи: зафіксовано падіння уламків у 3 районах, є займання.

Топ коментарі
+8
Я собі вже уявляю, як радістно ригочут та прикаливаются ******** цього району. Гірше ведь не стало, да, ********? Ви це зробили РАЗОМ!
показати весь коментар
08.07.2024 11:10 Відповісти
+7
Мабуть, Пхеньян, надав якийсь свій мотлох, обмилку з московщини, ось того і пердолить у переддень саміту НАТО! Залякує, воєнний злочинець, падло плішняве, Українців!! Недочекається обмилок!
Слава Україні!,
показати весь коментар
08.07.2024 11:08 Відповісти
+2
тварі кацапняві так хочють миру, шо лютують як в останній раз по мирняку...
на самому ділі вони і напали на Україну заради миру - ******...
показати весь коментар
08.07.2024 11:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мабуть, Пхеньян, надав якийсь свій мотлох, обмилку з московщини, ось того і пердолить у переддень саміту НАТО! Залякує, воєнний злочинець, падло плішняве, Українців!! Недочекається обмилок!
Слава Україні!,
показати весь коментар
08.07.2024 11:08 Відповісти
Я собі вже уявляю, як радістно ригочут та прикаливаются ******** цього району. Гірше ведь не стало, да, ********? Ви це зробили РАЗОМ!
показати весь коментар
08.07.2024 11:10 Відповісти
Та ні, фанат ZE, ми консиатуємо приклий факт.
показати весь коментар
08.07.2024 12:08 Відповісти
Це не важливо, будь за кого окрим Пороха, теж саме шо за ZE. Да і який шок? Зараз майже ні хто з вас не скаже шо за гниду, та не начипить на авто наліпку ЗЕ.
показати весь коментар
08.07.2024 12:28 Відповісти
А шо під прапором Польши?
показати весь коментар
08.07.2024 12:30 Відповісти
Аааа, так ви замість захисту України захищаєтє власну сраку і повчаєтє тіх хто залишився з за кордону. Так?
показати весь коментар
08.07.2024 13:26 Відповісти
Пельку стулить треба слимакам, яки сдристнули з країни та відращюють соби сраки "сумуючи" під спідницями бабусь, матусь та дружин. Вамвзагали нема чого робити на українських сайтах.
показати весь коментар
08.07.2024 14:23 Відповісти
Да кому ти всрався, слимак, чомусь тебе повчати. Сиди у Польші тихо, дзюрь у штані та насолоджуйся пахощами ношених трусів матусі чі дружини, сцікун. Не донецький часом?
показати весь коментар
08.07.2024 17:05 Відповісти
Точно ти донецький.
А твоє місце відомо - під спідницей матусі або дружини у Польші, слимак.
показати весь коментар
08.07.2024 17:57 Відповісти
Багато разом з тобою у Польши таких самих як ти сцикунів?
показати весь коментар
08.07.2024 18:11 Відповісти
Мабуть за 10 років жирну сраку нагуляв на журику за кордоном, "патріот"?
показати весь коментар
08.07.2024 18:08 Відповісти
А ти у 2014 році відразу тікал з Донбасу за кордон чі десь доби за три від початку?
показати весь коментар
08.07.2024 18:07 Відповісти
тварі кацапняві так хочють миру, шо лютують як в останній раз по мирняку...
на самому ділі вони і напали на Україну заради миру - ******...
показати весь коментар
08.07.2024 11:14 Відповісти
Охматдет поврежден...
показати весь коментар
08.07.2024 11:17 Відповісти
Єрмак живе в якому районі ?
показати весь коментар
08.07.2024 11:39 Відповісти
а брат подоляка брата підвів - буба надійшле подоляку вінок
з підписом "від побратимів!" і свої щірі співчуття...
показати весь коментар
08.07.2024 11:41 Відповісти
чорний день у Кієві.
терміново потрібна помста!
показати весь коментар
08.07.2024 11:53 Відповісти