У Дніпрі під ударом росіян опинилися житловий будинок та СТО (оновлено)

Російські окупанти зранку 8 липня атакували Дніпро крилатими та балістичними ракетами.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
"Житловий будинок та СТО, це як? Подробиці чекаємо від ОВА", - написав міський голова Дніпра Борис Філатов.
Згодом начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив про наслідки удару по Дніпру.
"У Дніпрі пошкоджень зазнали багатоповерхівка, підприємство. Понівечене СТО. Є поранені", - зазначив він.