4523 відвідувача онлайн

Удар по "Охматдиту" - це свідчення того, як Росія прагне миру, - посол Німеччини Єґер

наслідки атаки на Охматдит

Масований ракетний обстріл України 8 липня є свідченням того, як Росія "прагне миру".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав у Х (Twitter) посол Німеччини в Україні Мартін Єґер.

"Сьогодні вранці російська сторона здійснила ракетну атаку по Україні, в тому числі по Києву. Тут постраждала, серед іншого, дитяча лікарня "Охматдит". Багато жертв у Києві - загиблих, поранених. Це війна проти мирного населення. Ось як виглядає готовність Росії до переговорів і її прагнення до миру", – сказав він.

Раніше Цензор.НЕТ інформував, у Києві пролунали вибухи: зафіксовано падіння уламків у 3 районах, є займання. Також зазначалося, що у Шевченківському районі Києва пролунав вибух.

Як повідомлялося, зранку 8 липня окупанти запустили ракети по території України, основний удар - по Києву та Дніпру.

За даними Зеленського, ворог сьогодні запустив понад 40 ракет різних типів. Згодом стало відомо, що у Києві влучання в приміщення Охматдиту, є руйнування.

Також Зеленський заявив, що під завалами лікарні можуть бути люди, точна кількість поранених і загиблих невідома.

Топ коментарі
+15
Це вам нен зрозуміло, що ви притомна людина, а для кацапів все логічно - бити по цивільним об'єктам - це за їхйньою думкою - "примушувати до перемовин". Це ж кацапи...андрофаги.
показати весь коментар
08.07.2024 13:05 Відповісти
+11
Перший притомний коментар від представників Європи...
показати весь коментар
08.07.2024 12:56 Відповісти
+7
рашці пох - погано шо ми не можем втулити в відповідь
показати весь коментар
08.07.2024 12:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Перший притомний коментар від представників Європи...
показати весь коментар
08.07.2024 12:56 Відповісти
Притомний був би, якби закінчувався передачею Таурусів ЗСУ без червоних ліній.
показати весь коментар
08.07.2024 13:52 Відповісти
рашці пох - погано шо ми не можем втулити в відповідь
показати весь коментар
08.07.2024 12:57 Відповісти
Чому не можемо? Очевидно, що просто дехто не хоче зробити пріорітетними цілями для БПЛА приватні будинки всіх причасних до ракетних ударів по Україні починаючи від літунів, програмістів-терористів і закінчуючи генералами ерефії - там же діти ублюдків, не гуманно. Зато для тих дехто було гуманно не евакуювати дитячі будинки з-під розмінованого Чонгару - аби не паніка.
показати весь коментар
08.07.2024 14:23 Відповісти
Егерь иди зверушек корми, раз таурусы не даете
показати весь коментар
08.07.2024 12:58 Відповісти
Це свідчення, шо раша бьє прицільно по вразливих місцях . А що для України ВРАЗЛИВО? Це її громадяне. Но хтось же цім Іванам указує вразливі місця - мабудь шеф гетьманцева Сивкович, та його товариші азаров клюєв мертветчук
показати весь коментар
08.07.2024 12:58 Відповісти
Причому, тут взагалі не зрозумілі мотиви. Куйло начебто промичало, що хоче переговорів, Орбан - найвідданіший європейський союзник робить вояж між Україною, кацапляндією і Китаєм для нової спроби пробити обстановку. І якраз у цей час наноситься удар по Києву.
показати весь коментар
08.07.2024 13:00 Відповісти
Це вам нен зрозуміло, що ви притомна людина, а для кацапів все логічно - бити по цивільним об'єктам - це за їхйньою думкою - "примушувати до перемовин". Це ж кацапи...андрофаги.
показати весь коментар
08.07.2024 13:05 Відповісти
Отож, у кацапів навіть є такий вислів: принуждение к миру.
показати весь коментар
08.07.2024 13:14 Відповісти
Чому ж незрозумілі? Параша бере на понт вічностурбованих. Цими ударами вона без зброї знищує можливість стурбованих до спільної потенційної відповіді через розвал коаліцій, об'єднань та союзів...
показати весь коментар
08.07.2024 13:07 Відповісти
Усі, припамяті і здоровій свідомості Люди, добре розуміють злочини воєнного злочинця прутіна, упродовж 11 років його війни проти Мирної України!
Українці, наполегливо просять, лідерів Світових Країн щодо надання ракет великої дальності Україні, для протидії убивст Українців, отим московським обмилком, прутіним!

Нажаль, так звання урядова шобла, з Урядового кварталу95, асфальтом і власною бездіяльністю, цього не зробила з 2019 року!!
показати весь коментар
08.07.2024 13:03 Відповісти
Сьогодні кацаби перетнули межу ..
Реально...це вже край ..вдарити по дитячій лікарні та житлових будинках- це неймовірний цинізм ...це так рассєя хоче примусити Україну до миру...?!!
"кацабський"мир- це знищення України,її дітей,жінок...це знищення нашої культури та Українців як Націїї!!!ось їх -"мир"...
Я не знаю але Президент та МЗС має негайно вийти до всіх світових ЗМІ та в соцмережах до ООН-із закликом щоб Західний світ нарешті зняв усі заборони та надав як найбільше зброї щоб Україна змогла нарешті захистити своїх людей...!!!
Доки можна гратися в мир з цією кремлівською потворою...?!!!
Воно має подохнути в муках...!!!
І горіти в Пеклі ..!!!
показати весь коментар
08.07.2024 13:04 Відповісти
Ви були у летаргії до сьогодні?
показати весь коментар
08.07.2024 13:17 Відповісти
Край, то му що попало в Охмадіт? А те що кацапи луплять по лікарням інших міст, це не край? А по житловим будинкам, вони що вперше луплять? Деякі міста вже перестали існувати.
показати весь коментар
08.07.2024 13:18 Відповісти
Та й в Охматдіт теж вже не вперше прилітає, в хлопця реально - гальма.
показати весь коментар
08.07.2024 13:55 Відповісти
кстати:

День семьи, любви и верности - праздник в росии, который отмечается 8 июля
показати весь коментар
08.07.2024 13:05 Відповісти
Тема "озабоченности" не раскрыта....незачёт...
показати весь коментар
08.07.2024 13:13 Відповісти
Зачем писать это кремлевское ИПСО?! Русня под миром имеет ввиду капитуляцию. Давайте называть вещи цвоими именами!
показати весь коментар
08.07.2024 13:14 Відповісти
Це було влучання ракетою, чи наслідок роботи ППО?
показати весь коментар
08.07.2024 13:15 Відповісти
Агентеса Боброїдка відкрилася навіть не помічаючи цього - або жіночка дечого не розуміє .
показати весь коментар
08.07.2024 13:50 Відповісти
прилетіла РАКЕТА, є відео
показати весь коментар
08.07.2024 14:40 Відповісти
А далі слабо було продовжити - країни Європи та союзники повинні об'єднатись і знищити російську федерацію.
показати весь коментар
08.07.2024 13:16 Відповісти
А если ракета ударила в ста метрах от здания? По мозгам она ударить должна некоторым, эксперт по ракетам.
показати весь коментар
08.07.2024 13:33 Відповісти
ти блд баран, росія ніколи не хотіла миру, мир і росія - речі несумісні