11052 відвідувача онлайн
3 448 13

Глава МЗС Швейцарії Кассіс зустрічався з Лавровим та інформував його про Саміт миру

Лавров та Кассіс

Глава МЗС Швейцарії Ігнаціо Кассіс у рамках Ради безпеки ООН у Нью-Йорку провів зустріч з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим.

Про це Кассіс повідомив у соцмережі X, інформує Цензор.НЕТ.

"У рамках головування Росії в Раді безпеки ООН я зустрівся з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим і поінформував його про український Саміт миру", - написав він.

Деталей щодо зустрічі він не повідомив. 

Як відомо, Глобальний саміт миру відбувся у Швейцарії 15-16 червня.

Топ коментарі
+8
рашисти не хочуть миру-тому немає про що з ними домовлятись...
показати весь коментар
17.07.2024 06:59 Відповісти
+5
Фу, фу, поганий Лавров і ***** не хотять мирних переговорів! 90 країн їх просять, в вони не хотять.
Більше санкцій, хороших і різних тим хто не хоче мирних переговорів.
показати весь коментар
17.07.2024 06:59 Відповісти
+5
Потужна темрява..
показати весь коментар
17.07.2024 07:34 Відповісти

Завантаження...