8737 відвідувачів онлайн
1 086 10

У майбутньому потрібно буде укласти новий договір про контроль над озброєннями, - Шольц

шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив про необхідність укладення нового договору про контроль над озброєннями.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Tagesschau.

За його словами, у довгостроковій перспективі мають бути знову укладені угоди про роззброєння з Росією.

"Все, що ми робимо, повинно привести до того часу, коли ми знову зможемо говорити про контроль над озброєннями між великими світовими державами", - пояснив канцлер.

Шольц зазначив, що РФ вийшла з усіх договорів про роззброєння, і Німеччина повинна реагувати на це.

"Ось чому ми повинні бути настільки сильними, щоб ніхто на нас не напав", - підсумував він.

Нагадаємо, у листопаді 2023 року Росія вийшла з Договору про звичайні збройні сили в Європі.

ДЗЗСЄ, укладений в останні роки Холодної війни, встановлював обмеження на ключові категорії звичайної військової техніки в Європі (від Атлантики до Уралу), і передбачав знищення надлишкової зброї. Договір пропонував рівні обмеження для двох "груп держав-учасниць" НАТО і Варшавського договору.

Топ коментарі
+5
між, ким і ким?
між рожевими єдинорогами та людожерами?
показати весь коментар
18.07.2024 09:16 Відповісти
+5
Вже був Будапештський договір і дякуючи йому бачим геноцид українського народу.
показати весь коментар
18.07.2024 09:23 Відповісти
+3
Чого тільки не вигадають європейські "лідери" аби не витрачати грошей на свою ж власну безпеку.
показати весь коментар
18.07.2024 09:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так вони німчурів і послухають
показати весь коментар
18.07.2024 09:15 Відповісти
між, ким і ким?
між рожевими єдинорогами та людожерами?
показати весь коментар
18.07.2024 09:16 Відповісти
Цивілізація еволюціонувала нерівномірно, для більшості громадян Заходу в 21 ст., бігати з автоматом африканська дикість.
показати весь коментар
18.07.2024 09:22 Відповісти
Вже був Будапештський договір і дякуючи йому бачим геноцид українського народу.
показати весь коментар
18.07.2024 09:23 Відповісти
Наивный, немецкий парень по имени Олаф.
показати весь коментар
18.07.2024 09:31 Відповісти
Чого тільки не вигадають європейські "лідери" аби не витрачати грошей на свою ж власну безпеку.
показати весь коментар
18.07.2024 09:31 Відповісти
"Від Атлантики до Уралу" щоб не було багато зброї... Це шедевр !!! А за Уралом майте скільки хочете, при потребі підвезете ! Яка та Європа дебільна !!! В майбутньому Україна повинна не вступати ні в які договори !!! Наробити всякої зброї - ядерної, водородної, хімічної і бактереологічної ! БАГАТО !!!! Тоді мир в Європі і Азії буде диктувати той, хто має багато зброї, а не той, в кого сильна економічна країна (як та ж сама Німеччина ) !!!!!
показати весь коментар
18.07.2024 09:35 Відповісти
Дебил. Подарите ему
показати весь коментар
18.07.2024 09:36 Відповісти
З людожером уклали угоду, згідно якої ні він, ні на нього ніхто нападати не буде.
Людожер напав на кілька країн та знищив десятки чий сотні тисяч людей.
Замість вбити людожера німці пропонують укласти нову угоду з людожером.
Німці - дебіли.
показати весь коментар
18.07.2024 10:40 Відповісти
После той ссыкливой меркантильной политики Запада по отношению к кацапским фашистам, в которой не последнюю роль играл и ты, Чмольц (и твоя шефкиня шлюха- коммунистка фрау Риббентропп), и не за спасибо, естественно, вы это делали, так вот, после этого всего весь мир увидел какие ссыкуны и куколды и Запад и НАТО. После этого все остальные страны *** будут ложить на все эти договора, в том числе и ядерные. Готовьтесь, западные куколды, из- за вас через 10 лет ядерная бомба будет у каждой африканской обезьяны.
показати весь коментар
18.07.2024 12:28 Відповісти