9579 відвідувачів онлайн
7 344 26

У Якутії знайшли розбитим вертоліт з тілами співробітників ФСБ на борту, - росЗМІ

У Якутії знайшли розбитим вертоліт, який зник 19 липня

У російській республіці Якутія знайшли розбитим гелікоптер Robinson R44II, який зник 19 липня після спрацювання аварійного маяка в Алданському районі, На борту перебували троє співробітників ФСБ.

Про це повідомляє Східно-Сибірська транспортна прокуратура РФ, передає Цензор.НЕТ.

"У результаті пошуково-рятувальних робіт повітряне судно Robinson виявлено в повністю зруйнованому стані. Знайдено тіла пілота та 3 пасажирів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, гелікоптер Robinson зник в районі Алдано-Учурського хребта 19 липня.

"У ніч на 19 липня за 80 кілометрів від населеного пункту Чагда спрацював аварійний маяк "Екоспас" повітряного судна "Robinson". Вертоліт виконував незареєстрований рейс в Алданському районі. Не виходять на зв'язок", - писали раніше у прокуратурі РФ.

Топ коментарі
+16
Харашо але мало 😁
показати весь коментар
22.07.2024 09:57 Відповісти
+8
Знову "гаспада" літали браконьєрить! Бо інших занять у Якутії для ФСБшників нема - лише горілку пить та лосів по лісотундрі ганять! Великих НПЗ чи підприємств ВПК там нема Дрони наші туди не долітають І алмази з золотом не горять! Охоронять нема чого Хіба що самих себе!
показати весь коментар
22.07.2024 10:01 Відповісти
+7
Хріново розбився - один таки вижив...
показати весь коментар
22.07.2024 10:06 Відповісти

Завантаження...