РФ вдарила по Холодногірському району Харкова: Постраждали 6 осіб (оновлено)

Російські окупанти знову атакували Харків, завдавши удару по промисловій зоні.
Про це повідомив мер Ігор Терехов, інформує Цензор.НЕТ.
"П’ятий "приліт" по місту за сьогодні і знову по промисловій зоні. Щодо постраждалих та руйнувань йде уточнення", - зазначив очільник міста.
За даними глави ОВА Олега Синєгубова, росіяни вдарили по Холодногірському району Харкова. Про постраждалих наразі невідомо.
Мер Терехов повідомив про 6 постраждалих внаслідок удару РФ.