5153 відвідувача онлайн
15 138 157

Армія РФ просувається і захоплює все більше українських земель, - The Washington Post

Бойові дії на півдні

Російська армія продовжує наступ, коли Україна продовжує відчувати нестачу військових, а передвиборчі процеси в США породили припущення, що  Київ незабаром може бути змушений вести переговори про здачу земель.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The Washington Post.

Після того як надходження американської зброї та грошей допомогло Україні відбити вторгнення на північному сході Харківської області в травні, запобігши великому прориву і зруйнувавши надії Москви на оточення другого за величиною міста України, російські командири переключили свою увагу на Донецьку область, можливо, головну територіальну мету Путіна.

Вторгнення в Харківську область, хоча і принесло обмежені успіхи, проте відвернуло українські ресурси. 30-річний Олександр, командир батальйону 47-ї бригади, що воює під Очеретиним, каже, що українські війська зазнають труднощів і що трофей Путіна дедалі більше здається досяжним для Росії.

"Ця стратегія розумна: ви намагаєтеся сконцентрувати сили противника на одному напрямку, а потім відволікти їх на інший. Їхня перша мета – знищити нас. Друга – натиснути на нас, щоб вони могли отримати більше важелів для мирних переговорів і отримати від нас більше. Вони вже майже захопили Донецьку область", - розповідає військовий.

Наразі війська Путіна наступають по дузі, що складається з трьох ключових точок: Часів Яр, на захід від міста Бахмут, яке Росія захопила навесні 2023 року; невелике промислове місто Торецьк; і сільська місцевість на захід від Очеретиного, села на стратегічній височині, захопленій у травні після того, як російські війська просунулися на північний захід від Авдіївки, яку вони зайняли в лютому.

Хоча інтенсивні бої точаться і в інших місцях, зокрема в Куп’янську на північному сході та на деяких ділянках південного фронту, наступ у Донецькій області являє собою помітне зрушення в тактиці російських командирів, які, схоже, винесли уроки з минулих помилок і тепер домагаються стабільних успіхів для Кремля, загрожуючи також українському місту Костянтинівка, розташованому на стратегічній трасі.

Нагадаємо, війська РФ концентрують зусилля у районі Глибокого та Вовчанська, намагаючись відновити втрачене положення.

Топ коментарі
+32
Після зняття Залужного, українська армія тільки відступає, хоча вже і американська допомога поступила і людей побільшало.
показати весь коментар
27.07.2024 14:08 Відповісти
+19
ще тоді, в лютому, заміна Головкома і всієї команди Генштабу як мінімум, викликала запитання на кшалт "******" - повторюсь, як мінімум.
нині - очевидні відповідді: щоб здавати території України в окупацію ворогу.
показати весь коментар
27.07.2024 14:15 Відповісти
+15
Ну тобто вся проблема в нестачі рабів, а не озброєння і адекввтного командування та рішень у владних кабінетах. І зовсім не у відсутності максимального ВПК на рейках включаючи ракети дальної дії. Ні ні. То все ухилянти паскуди воювати не хочуть.
показати весь коментар
27.07.2024 14:16 Відповісти

Завантаження...