7682 відвідувача онлайн
2 508 15

Галущенко про ситуацію в енергосистемі: Поліпшується вже зараз

Енергетика

Ситуація з енергетикою в Україні наразі покращується. На позитивний процес впливає завершення відновлювальних та планових ремонтних робіт на об'єктах генерації, та системи передачі.

Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі телемарафану "Єдині новини", передає Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

За словами чиновника, ситуація в енергосистемі "буде поліпшуватися вже зараз".

"Це вже відбувається", - розповів глава Міненерго.

Разом з тим міністр зауважив, що точні прогнози щодо ситуації наразі давати неможливо через загрозу нових обстрілів об'єктів енергетики країни з боку російських окупантів.

"Давайте теж розуміти, що війна триває. І, безумовно, масовані атаки очевидно будуть продовжуватися. Тому у війні дуже важко будувати прогнози",- сказав Галущенко.

Також він звернув увагу, що вітчизняні енергетики мають величезний досвід балансування системи в умовах широкомасштабної війни, і що " жодна країна світу навіть приблизно до цього не підходила".

Галущенко наголосив, що працівники енергетичної сфери не допустять втрати контролю над ситуацією.

Топ коментарі
+8
То перестаньте тероризувати нас своїми відключеннями!!
показати весь коментар
28.07.2024 01:47 Відповісти
+7
У цих козлів чомусь якось синхронно планові роботи співпадають з відновлювальними
показати весь коментар
28.07.2024 04:12 Відповісти
+5
****** как Зеленский , не марная.
показати весь коментар
28.07.2024 06:33 Відповісти

Завантаження...