4752 відвідувача онлайн
5 168 20

Безпілотні системи вже переважають за ефективністю артилерію, - Генштаб ЗСУ

Безпілотники ефективніші за артилерію

Безпілотні системи на полі бою вже переважають за ефективністю навіть артилерію.

Про це заявив заступник головнокомандувача ЗСУ Андрій Лебеденко, інформує Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що безпілотні системи на полі бою "вже переважають за ефективністю класичні види зброї, включно з артилерією".

"Пріоритетні напрямки для Збройних Сил України та виробників зброї - також технологічні. Це перехоплювачі, системи коригування вогню артилерії, контрбатарейна боротьба, безпілотні системи, які здатні ефективно працювати на оперативні (до 100 км) та стратегічні глибини (понад 100 км)", - йдеться в повідомленні Генштабу.

За словами Лебеденка, протягом останніх майже 3 років на полі бою відбулись суттєві технологічні зрушення.

"Командування Збройних Сил бачить цю технологічну перспективу. Головне для нас - віднайти найефективніші рішення для збереження життя наших військових", - додав він.

Топ коментарі
+13
Коли снарядів ***** - ракет теж - від слова зовсім - то б"єм чим є
показати весь коментар
31.07.2024 09:34 Відповісти
+12
То тих про які Рєзніков казав "весільні дрони" ?!
Але гарних далекоглядних міністрів мо маємо ! ...і головнокомандуючих!
показати весь коментар
31.07.2024 10:16 Відповісти
+7
Це що виходить, що дрони закуплені на 90% волонтерами вже переважають за ефективністю усі поставки снарядів від НАТО і нашого ОПК ? То може вони нарешті допоможуть з закупівлями ?
показати весь коментар
31.07.2024 09:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Коли снарядів ***** - ракет теж - від слова зовсім - то б"єм чим є
показати весь коментар
31.07.2024 09:34 Відповісти
Генштаб аж тепер відкрив для сабе Америку
показати весь коментар
31.07.2024 09:35 Відповісти
Генштаб ту перспективу не бачить, а спостерігає, і нікуя не робить
показати весь коментар
31.07.2024 09:38 Відповісти
Це що виходить, що дрони закуплені на 90% волонтерами вже переважають за ефективністю усі поставки снарядів від НАТО і нашого ОПК ? То може вони нарешті допоможуть з закупівлями ?
показати весь коментар
31.07.2024 09:51 Відповісти
Краще не треба , держава може тільки податком обложити .
показати весь коментар
31.07.2024 12:23 Відповісти
В беспілотника є один ворог то РЕБ, якщо допиляють АІ щоб він став автономний або запустять висотні ретранслятори і направлені антени та простий АІ ...

То ударні беспілотники типу Ланцет дійсно ефективніші за арту в плані знищення техніки... але щодо розбору укріплених позицій то снаряд має більшу масу як не крути....

А якщо виробляти невеликі керовані ракети то вони будуть ефективніші за беспілотники завдяки швидкості удару на відстані та масі БП
показати весь коментар
31.07.2024 10:00 Відповісти
Щодо висотних ретрансляторів то вже використовують їх але то поки гаражні роботи... ретранслятор сигналу піднімають іншим дроном...

але цього мало та й воно часто спроектовано різнонаправлено як і антена самого дрону... і через це має низьку дальність
показати весь коментар
31.07.2024 10:04 Відповісти
"Безпілотні системи вже переважають за ефективністю артилерію"

- Генштаб. І додали: небо синє, цукор солодкий, 1 метр = 100 см
показати весь коментар
31.07.2024 10:13 Відповісти
Заступнику головнокомандувача ЗСУ Андрій Лебеденко, дрони - це ініціатива знизу.

Вашої заслуги(совкових генералів) - тут 0,001%.
Так що не треба тепер тут надувати щоки.
показати весь коментар
31.07.2024 10:16 Відповісти
То тих про які Рєзніков казав "весільні дрони" ?!
Але гарних далекоглядних міністрів мо маємо ! ...і головнокомандуючих!
показати весь коментар
31.07.2024 10:16 Відповісти
Примітивний мозок завжди намагається все спрощувати.
Не взмозі охопити УСІ варіанти - скорочує їх кількість об'єднанням по групам або взагалі відкидаючи.
Ні ракети, ні артилерія, ні бомби нікуди НЕ ЗНИКНУТЬ!
Завжди залишаться напрямки, де вони будуть більше ефективними, чим дрони. А методи боротьби, (реб) що розроблять - знизять ефективність. І цих методів боротьби з дронами вже зараз існує набагато більше, чим методів боротьби з тоюж самою артилерією.
Так що:
"Не все так однозначно"...
показати весь коментар
31.07.2024 10:18 Відповісти
Коли снарядів небагато, то звісно, що переважають. Дайте артилерії мільйони снарядів, добра частина з яких будуть високоточними або щось типу Smart/BONUS, то й результати будуть не гірші.
показати весь коментар
31.07.2024 10:19 Відповісти
Если бы государство не саботировали производство дронов год назад то сейчас небыло бы такой жопы на фронтах. Так что не только дроны важны на фронте а и их своевременная поставка
показати весь коментар
31.07.2024 10:23 Відповісти
Ви мабуть маєте на увазі БПЛА, як систему зброї. Не лише дрони, але і підготовлені екіпажі, різні типи ***********, ПУ, обслуговуючий персонал, рембаза, бойове управління застосуванням, забезпечення (логістику), та все інше, яке у побутовому розумінні люди називають одним словом "дрони".
показати весь коментар
31.07.2024 12:12 Відповісти
Що за бред? Що вони мелять? Сук всіх розігнати к херам!
показати весь коментар
31.07.2024 10:40 Відповісти
Простий снаряд - 7000, типу Ескалібур - 150 000. Дрон - 500.
Мій висновок - захід під шумок купу бабла освоїть під видом допомоги нам. Яйця по 17грн. нєрвно курять в сторонці
показати весь коментар
31.07.2024 10:53 Відповісти
Цей генерал в адекваті? Подібне вже траплялося, коли кричали "геть арту, все вирішують ракети"..,Потім одумалися..
показати весь коментар
31.07.2024 11:57 Відповісти
Один цап з проколотим вухо казав що його хенерали доповіли що це весільні дрони . Дехто після цього, бо хенерали нічого не зробили приміряв деревяний макінтош , а цап їздить по світу з молодою кральою.
показати весь коментар
31.07.2024 12:07 Відповісти
Безпілотні системи вже переважають за ефективністю артилерію, - Генштаб ЗСУ Джерело: Та да, а підтертися можна і лопухом або наждаком, яка різниця