4334 відвідувача онлайн
3 492 62

Китай має тиснути на Росію, - Зеленський про роль Пекіна у завершенні війни з РФ

Китай має тиснути на Росію, - Зеленський про роль Пекіна у завершенні війни з РФ

Президент Володимир Зеленський закликав Китай тиснути на Росію, щоб вона зупинила повномасштабну війну, розвʼязану проти України.

Про це очільник Української держави сказав в інтерв'ю для французьких ЗМІ, повідомляє Цензор.НЕТ.

Президент переконаний, що Китай може змусити Росію припинити війну проти України.

"Якщо Китай захоче, він зможе примусити Росію зупинити цю війну. Це як ми говоримо про весь світ. Китай - невід'ємна частина цього світу, одна з впливових держав", - сказав глава держави.

Зеленський заявив, що не хоче, щоб КНР була посередником між Україною та Росією. Він закликав Пекін тиснути на державу-агресорку.

"Я б хотів би, щоб вони (Китай, - ред.) не займали посередницьку місію. Я хотів би, щоб вони тиснули на Росію щодо закінчення війни. Так само як тиснуть США. Так само, як тисне ЄС. І чим сильніша держава, тим сильніше треба тиснути на Росію. Не навпаки", - сказав український лідер.

Він зазначив, що у війні, в якій є агресор не варто займати посередницьку позицію.

"Я не вважаю, що це сильна позиція. І тому я хотів би, щоб у Китаю була сильна позиція щодо цієї війни, щоб вони зупинили росіян. Нічого нам зайвого не потрібно. Не потрібна ніяка додаткова підтримка. Все повинно базуватися на міжнародному праві. Я б дуже хотів, щоб у Китаю була ось така, дуже принципова позиція", - додав Зеленський.

Раніше президент заявляв, що Україна ніколи не позиціонувала Китай як ворога. На його думку, КНР могла б допомогти Україні, оскільки має економічний та політичний вплив на країну-агресорку Росію.

Топ коментарі
+17
Китай начебто нікому не винен
показати весь коментар
31.07.2024 21:38 Відповісти
+16
Йому Лєнка дасть. Скумбрії. По 8.
показати весь коментар
31.07.2024 21:42 Відповісти
+15
Оно французам несёт, чтобы Китай повлиял на парашу...
показати весь коментар
31.07.2024 21:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Китай начебто нікому не винен
показати весь коментар
31.07.2024 21:38 Відповісти
А ти маєш вигнати імбецильського та ермака,дебіл.
показати весь коментар
31.07.2024 21:46 Відповісти
помесь еврея с хохлом - це китаєць?
показати весь коментар
31.07.2024 21:50 Відповісти
Ваша титульна нація я-чеченці які вас нагинають.Адміни чому не баните кацапських *********?
показати весь коментар
31.07.2024 22:00 Відповісти
Ти вже викопав море лаптєвих,кацапський понос?
показати весь коментар
31.07.2024 22:08 Відповісти
Десь було - не такий страшний Ніцше, як ті хто його читає...
показати весь коментар
31.07.2024 22:54 Відповісти


Китай начебто нікому не винен - + 100 !

як казав Джон Кенеді:

вова, не питай що китай робить для рашки,
спитай у себе що ти зробив для України !
показати весь коментар
31.07.2024 22:01 Відповісти
Разом з сирським розвалив армію та разом з ермаком та слугами роздерибанив кредити.
показати весь коментар
31.07.2024 22:04 Відповісти
О, гораздо больше, чем вы указали! Трудится, бедняга, не покладая рук, чтобы угодить кумиру, перед которым на коленях стоял.
показати весь коментар
01.08.2024 09:11 Відповісти
Оно французам несёт, чтобы Китай повлиял на парашу...
показати весь коментар
31.07.2024 21:40 Відповісти
Йому Лєнка дасть. Скумбрії. По 8.
показати весь коментар
31.07.2024 21:42 Відповісти
показати весь коментар
31.07.2024 22:05 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=W91OA5BAGaI https://www.youtube.com/watch?v=W91OA5BAGaI

як треба по справжньому розносити мародерів
показати весь коментар
31.07.2024 23:21 Відповісти
кращий коментар!
показати весь коментар
01.08.2024 10:07 Відповісти
Китаи вкурив шо иому потрібно скрутити рашку в бараніи ріг
показати весь коментар
31.07.2024 21:40 Відповісти
Він і тисне. Допомогою.
показати весь коментар
31.07.2024 21:41 Відповісти
показати весь коментар
31.07.2024 21:44 Відповісти
І сміх і гріх...якесь дурко, яке стрибало по саунах, тепер базікає за геополітику... Зебіли, ви вже васхітілісь?
показати весь коментар
31.07.2024 21:48 Відповісти
Mи повинні пам'ятати про основний факт, який полягає в тому, що Китай є головним спонсором, головним донором і прихильником російської війни проти України - політично, матеріально і фінансово.
Навіть у НАТО це визнали, називаючи Китай "вирішальним фактором", який уможливив таку масштабну війну Росії проти України.

Cтратегічний інтерес Комуністичної партії Китаю полягає в тому, щоб фактично продовжувати цю війну якомога довше.
Це значною мірою означає відволікання американських інтересів, фокусу та ресурсів на Європу, і зокрема на Україну та Східну Європу, а не на Східну Азію, адже саме там найближчими роками може розгорнутися конфлікт між Китаєм і США.
показати весь коментар
31.07.2024 21:48 Відповісти
Ви думаєте в США не знають ?

Тому підтримка України зменшиться і фокус зміститься на Азію.

Треба Європі, нехай сама...
показати весь коментар
31.07.2024 21:51 Відповісти
показати весь коментар
31.07.2024 21:54 Відповісти
Тому вони зібрались ввести обмеження по безпілотникам?можливо все так і було але сіцзіньпук пропав і можливо лінія партії зміниться все ж таки китайці не будуть валяти дурня і грати виставу двійника-петрушки у якого в дупі торчіть рука патрушева.
показати весь коментар
31.07.2024 21:58 Відповісти
прахвесар салавей рулить!
показати весь коментар
01.08.2024 14:54 Відповісти
Як я люблю слухати свист кацапських прихвостнів!
показати весь коментар
31.07.2024 22:44 Відповісти
Згоден, маоїсти найбільші спонсори війни, вони давали вказівку її почати, але ху й лоо провалив бліцкриг і у сі почалась постійна мігрень.
А Зе? А Зе просто the. Артикул придаток до всіх кацапських злодіянь.
показати весь коментар
01.08.2024 10:32 Відповісти
сьогодні що бенефіс бубочки ?
показати весь коментар
31.07.2024 21:56 Відповісти
у нього кожен день праздник - работать ніколи

це у нас тільки Петро Олексійович як німий будки для ЗСУ майструє - майстерні там усілякі і лазні
показати весь коментар
31.07.2024 22:04 Відповісти
Коли ж ти нюхач заспокоїшся, і будеш думати про фронт і перемогу?
показати весь коментар
31.07.2024 22:04 Відповісти
Та про перемогу воно й думає. Але не України.
показати весь коментар
01.08.2024 09:14 Відповісти
До речі про роль Китаю та його тиск на рашку у вирішенні цієї війни дедалі більше говорять у студії прямого каналу і говорять це з позитивного боку до Китаю. Ну і США звичайно. Мабуть місцевим аборигенам ще методики нові не видали. Ну нічого, ми зачекаємо.
показати весь коментар
31.07.2024 22:05 Відповісти
не Вам одному весь час задаю питання:

"За що Ви так ненавидите Порошенко ?"
показати весь коментар
31.07.2024 22:09 Відповісти
Вопрос не по адресу. Не у них нужно спрашивать, у телевизора. Своих мозгов там нет, а место между ушами заполнено каналами Коломойского и Медведчука с Мураевым. А они вам не ответят, по причине, которую я озвучил.
показати весь коментар
01.08.2024 09:17 Відповісти
Идиот. Китай и так давит на рашку. Только не затем чтобы она прекратила войну и ушла а чтобы рашка быстрее додавила Украину. Даже новости что Китай якобы хочет запретить експорт дронов. Думаю что Китай имел ввиду запретить продажу дронов в Украину. Потому как ***** жаловался что от украинских дронов у него самые большие потери и тормозится продвижение.
показати весь коментар
31.07.2024 22:07 Відповісти
Зе що, МЗС Китаю чи уже сам Пін....???
показати весь коментар
31.07.2024 22:11 Відповісти
Посла в Китаї немає й досі, єдиний візит офіційної особи до КНР був за ініциативи Китаю нещодавно. Ігнорування КНР першого, так званого, "саміту миру". Підтримка Китаєм московитів економічно, політично і фінансово (до недавнього часу).
Воно дійсно вважає, що всі сліпі і дурні, як глядачі квартальних шоу?

Зате "ой не чує баба", коли США та європейці кажуть про корупцію, розкрадання бюджету, ефективну економіку... (я вже мовчу про попередження про вторгнення з 2021-го року від них)...
От "не чує баба" і все! Бо не хоче!
показати весь коментар
31.07.2024 22:13 Відповісти
Цікаво, Зеля здатен аналізувати тексти, які йому сценаристи строчать? Як він собі уявляє, чому це Китай, який на боці Кацапії, має тиснути на свого союзника, щоб той програв, і залишив Китай одним проти Західної цивілізації?
показати весь коментар
31.07.2024 22:26 Відповісти
Аналізувати? Ви про що? Чим? Воно хоч би прочитало на камеру ті тексти нормально, бо Єрмак пакетик не дасть.
показати весь коментар
01.08.2024 09:20 Відповісти
Виглядає ,що тисне на тебе(
показати весь коментар
31.07.2024 22:28 Відповісти
Я так розумію 24й пройде під егідою казок про мир , самітів і т п , речей що збільшать кровопролиття
показати весь коментар
31.07.2024 22:44 Відповісти
******* зелений неадеквате, щойно китайські комуняки, яким ти так хочеш поцілувати сраку, заборонили експорт дронів. взагалі. дебіле зелений, тобі твоя дєрьмачня взагалі дозволяє дивитися щось, крім твого їбучого марахвону?1
показати весь коментар
31.07.2024 22:57 Відповісти
він )(уйлу позаглядав, зараз ладен піднебесному відсмоктати.
показати весь коментар
31.07.2024 23:00 Відповісти
О! Уже и Кимтай зеле должен ! "Китай должен давить на рашку, пока мы 3.14им бабки союзников..." Ну ? Не величайший ?!
показати весь коментар
01.08.2024 01:39 Відповісти
Перед початком цієї стадії війни ***** отримало згоду Китаю. Іншими словами, без благословіння і прямого заохочення та підтримки Китаю ***** не наважився б на повномасштабну агресію. Китай руками ***** тестує межі своїх можливостей. Чим швидше це зрозуміють на Заході і застосують методи економічної ізоляції, тим краще для демократичних інститутів планети.
показати весь коментар
01.08.2024 07:25 Відповісти
Нікчема видає нові перли, потужно
показати весь коментар
01.08.2024 07:29 Відповісти
Та то перли не його, воно тільки озвучує. Синтезатор мови, от тільки дуже дорогий. Щоб його утримувати і обслуговувати, дуже багато крові української ллється.
показати весь коментар
01.08.2024 09:23 Відповісти
Счастливый человек - ему все должны, а сам он никому ничего не должее...
показати весь коментар
01.08.2024 08:31 Відповісти
Нарко Дегенерат, а что должен делать ти??? Разминировать Чонгар, замораживать программи пво, скокать на веревке Еллака, прятать баканова....???
показати весь коментар
01.08.2024 09:35 Відповісти
***** якеж вно кончане,до кого ти звертєшся клоуне?..Китай це союзник россії,там ніхто не буде нінакого тиснути там тільки зростає війскова підтримка та співпраця.Навіть я з дивана більше бачу і розумію до чого все йде а він таке враження хоче зазирнути у дзюрку Сідзін Піну аби побачити там тиск на россію)))
показати весь коментар
01.08.2024 11:33 Відповісти
Що воно дурне меле? Єдина країна, яка реально (ще раз повторю - РЕАЛЬНО) має вплив на рашку, він солнцеликий, не хоче бачити в ролі посередника... Дякуючи США і Європі, тиск прям на рашку такий, що Київ вперше атакували 89 дронами, чого не було з початку війни... Дякую за допомогу, але з такими "друзями" і ворогів не треба
показати весь коментар
01.08.2024 12:47 Відповісти
Ти б краще Вофка подумав, куди будеш дристати після війни, бо тут перспективи в тебе не дуже райдужні!
показати весь коментар
01.08.2024 13:55 Відповісти
І тут, на сцену виходить бабця, класіка жанру - https://www.youtube.com/watch?v=OyVRRhqlL6A https://www.youtube.com/watch?v=OyVRRhqlL6A

показати весь коментар
01.08.2024 14:44 Відповісти
Он кроме своих китайских родителей ничего никому не должен
показати весь коментар
01.08.2024 16:06 Відповісти
Все правильно сказав Зеленський...на рашку потрібно давити...а не грати під дурачка..
показати весь коментар
01.08.2024 16:08 Відповісти
Некорисний ідіот!
показати весь коментар
01.08.2024 16:15 Відповісти