11138 відвідувачів онлайн
8 013 13

Неможлива річ виявилася цілком можливою: F-16 в Україні, - Ландсбергіс

f-16,польща,літак

Прибуття перших винищувачів F-16 підтвердив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Twitter (X).

"F-16 в Україні. Ще одна неможлива річ виявилася цілком можливою", - йдеться в публікації Ландсбергіса.

Нагадаємо, напередодні видання Bloomberg повідомило, що Україна отримала першу поставку обіцяних союзниками винищувачів F-16. Своєю чергою, видання The Telegraph заявило, що Україна вже здійснила перші бойові вильоти на винищувачах F-16. Поки що передані союзниками літаки використовувалися як протиповітряна оборона.

Топ коментарі
+6
Зараз будуть використовувати в якості ППО і напрацьовувати досвід обслуговування. Коли їх прибуде більше то, сподіваюсь, кацапи це відчують. Особливо бомбовози...
показати весь коментар
01.08.2024 07:12
+5
Цілком можливою також повинна стати така річ як томагавки
показати весь коментар
01.08.2024 06:50
+3
"Лёд тронулся господа присяжные заседател! Лёд тронулся!
показати весь коментар
01.08.2024 07:01
Коментувати
Сортувати:
Цілком можливою також повинна стати така річ як томагавки
показати весь коментар
01.08.2024 06:50 Відповісти
Головне дозвіл працювати там де треба!
показати весь коментар
01.08.2024 06:57 Відповісти
"Лёд тронулся господа присяжные заседател! Лёд тронулся!
показати весь коментар
01.08.2024 07:01 Відповісти
Заява Ландсбергіса - це намагання спростування інформації, що поширюється в рашистських ЗМІ, що, начебто, F-16 з українськими пілотами злітають з аеродрому в Литві і туди ж повертаються
показати весь коментар
01.08.2024 07:08 Відповісти
Зараз будуть використовувати в якості ППО і напрацьовувати досвід обслуговування. Коли їх прибуде більше то, сподіваюсь, кацапи це відчують. Особливо бомбовози...
показати весь коментар
01.08.2024 07:12 Відповісти
Чекаємо на мудрила з ОПУ, щоб після злиття інформації про літаки, воно, лупаючи виряченими очима, пояснювало, що це не наша операція, і це завдасть шкоди Україні… Ну, як і про вагнерів, лопотало перед синім оком ЗМІ тьотки з 1+1…
показати весь коментар
01.08.2024 08:22 Відповісти
Читав десь, що стандартні ангари(бетонні укриття з металевими воротами для літаків) будувалися саме на заході СРСР (тобто в Україні). Вони були шириною 13 м. Ширина ф 16 10 м.
ТО ДЕ ТІ Укриття????
показати весь коментар
01.08.2024 09:01 Відповісти
Ти шпійон?
показати весь коментар
01.08.2024 09:35 Відповісти
Вам карту розміщення ангарів передавати в PDF, чи в JPEG теж підійде?
показати весь коментар
01.08.2024 11:16 Відповісти
Карти всіх цих укриттів совєтської епохи зберігалися на болотАх.
Інша справа що , після совка це були сховища для картоплі. А залізні броньовані ворота могли і прорізати на металобрухт. Прапорщики - великі чарівники були.
показати весь коментар
01.08.2024 12:02 Відповісти
В кінці квітня бачили у небі над Закарпаттям, як з боку Румунії залітали якісь винищувачі, потім повертались. Ще тоді подумалось - наші тренуються. Але тільки подумали, нікому ні чирик. Тепер от вже можна, вже тут. Соколам нашим успіхів та удачі.
показати весь коментар
01.08.2024 09:34 Відповісти