10756 відвідувачів онлайн
3 090 31

Протягом липня Україна запустила більше ударних дронів, ніж Росія, - Forbes

Україна запустила більше ударних БПЛА, ніж РФ протягом липня

Україна вперше випустила більше ударних безпілотників, ніж Росія.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Forbes

Так, за даними видання, у липні Росія запустила по території України 426 безпілотників типу "Шахед". За той самий період Україна завдала ударів, застосувавши понад 520 безпілотників.

Українські дрони завдають більшої економічної шкоди нафтопереробним заводам та іншим об’єктам, пишуть журналісти. Таким чином, ймовірно, Україна отримує перевагу в стратегічній війні дальніх ударів безпілотників.

"Росія використала більшість своїх запасів балістичних і крилатих ракет великої дальності в перші кілька місяців війни. І хоча виробництво зросло з 2022 року, Росія, схоже, запускає ракети приблизно з тією ж швидкістю, з якою вони виробляються, близько 120 на місяць", - зазначає Forbes.

Топ коментарі
+7
Тому-то й треба "прєкращєніє огня".
показати весь коментар
01.08.2024 16:56 Відповісти
+6
В Курську та Криму кажуть що співвідношення достатнє
показати весь коментар
01.08.2024 17:00 Відповісти
+6
Один в полі не воїн. Лише для хвастовства. Зате НАТО відзвітує: все, в Україні все є для перемоги: літаки, танки. А вони відступають - це означає, що не вміють воювати ?
показати весь коментар
01.08.2024 17:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а ракет яке співідношення?
показати весь коментар
01.08.2024 16:54 Відповісти
В Курську та Криму кажуть що співвідношення достатнє
показати весь коментар
01.08.2024 17:00 Відповісти
там тихо . в Криму в цьому році вдалий турсезон
показати весь коментар
01.08.2024 17:03 Відповісти
Пора уже гелать БПЛА с радиоактивнымы зарядами. Да, да. Это мои любимые пресловутые бочки с отработанным ядерным топливом, которые я предлогал сливать у Чорна мора, если нам перестанут давать бабки и оружие на войну. Так как небо и полеты запрещены - предлагаю все кукурзники и средства малой авиации экспроприировать в пользу государстава.С них нужно сделать беспилотники. Начинить их бочками с отработанным ядерным топливом и каким-то колличеством взрывчатки.

Из плюсов:
1. Такой дрон если долетит в цель то это будет 100 % результат и там засерет отходами норм площать кацапляндии, а если не долетит до цели, то его собьет вражеское ПВО и радиоактивные отходы все равно засрут территорию врага.
2. Не нужно будет хранить эти отходы у нас и тратить деньги на их хранение.

Минусы:
Да их собственно и нету
показати весь коментар
01.08.2024 16:55 Відповісти
ЙДИ кацап за руцьким кораблем. ЗАсрать можуть тільки кацапи все, що нагадує ЦИВІЛІЗАЦІЮ. Скільки ж у вас гівна - на 7 мільярдів вистачить ?
показати весь коментар
01.08.2024 17:00 Відповісти
Тому-то й треба "прєкращєніє огня".
показати весь коментар
01.08.2024 16:56 Відповісти
Начинай Гелать, какие проблемы?
показати весь коментар
01.08.2024 16:57 Відповісти
показати весь коментар
01.08.2024 17:01 Відповісти
Гелай дальше.
показати весь коментар
01.08.2024 21:29 Відповісти
Після візиту єрмаківської шавки кулеби це вже схоже виправлено. А так брехня для 72% ідіотів
показати весь коментар
01.08.2024 16:57 Відповісти
мириканці лягли під єрмака, ЗРАДА! 🤡
показати весь коментар
01.08.2024 17:30 Відповісти
якщо кацапи не фотошоплять, то історичне фото !!!
Истребитель F-16 в небе над Львовом 31 июля 2024 года (Площа Ринок, Ратуша)
https://topcor.ru/50095-armija-rf-atakovala-*******-obekty-regionah-ukrainy-posle-pojavlenija-pervyh-f-16.html

показати весь коментар
01.08.2024 16:59 Відповісти
Один в полі не воїн. Лише для хвастовства. Зате НАТО відзвітує: все, в Україні все є для перемоги: літаки, танки. А вони відступають - це означає, що не вміють воювати ?
показати весь коментар
01.08.2024 17:02 Відповісти
Гвоздём всех советских воздушных парадов были армады туполевских четырёхмоторных бомбардировщиков ТБ-3, проплывавшие в плотном строю над трибунами ликующих зрителей и потрясённых иностранных военных атташе. Ничего подобного на Западе в то время не было.

тільки на бомбардування Берліна змогли вилетіти лише одиниці

показати весь коментар
01.08.2024 17:29 Відповісти
"Потери ВВС СССР в первые недели войны, составили более 9000 самолетов, из них в воздухе около 1500 и почти 8000 на земле."
показати весь коментар
01.08.2024 17:50 Відповісти
а решта були тупо несправними !!!!!!!

щось перебор у нас із вами вийшов, пане - 8000 + 1500 = 9500

.
показати весь коментар
01.08.2024 19:21 Відповісти
"около ... почти"
показати весь коментар
02.08.2024 10:00 Відповісти
Трясця, слів немає ! Як і немає літаків для ... оборони. Не кажу вже про наступ.
показати весь коментар
01.08.2024 17:03 Відповісти
Хлопці Хочее- вірте Не хочете - ні! Їв сьогодні помідор А в ньому - ОСКОЛОК Алоюмієвий провід міметровий і обгортка синя Довжиною десь міліметрів СІМ Хтось з раетчив чи зенітчив пояснить?!!!!
показати весь коментар
01.08.2024 17:18 Відповісти
Це вже у нас помідори такі ростуть, - високотехнологічні. Прогрес не зупинити!
Працівники українських біолабораторій не даремно свій хліб їдять
показати весь коментар
01.08.2024 17:34 Відповісти
Якщо, зірвавши цей помідор, хтось перекусив синій провід, то червоний провід залишився в іншому помідорі, і комусь пощастить менше.
показати весь коментар
01.08.2024 17:44 Відповісти
Враховуючи території і співвідношення населення
Україна повинна запускати в 3-4 рази подарунків ''старшому брату''
показати весь коментар
01.08.2024 17:21 Відповісти
Есть такой древний анекдот. Встречаются в Париже два советских генерала танковых войск и один спрашивает, ты не в курсе, кто воздушную войну выиграл?
показати весь коментар
01.08.2024 17:29 Відповісти
анекдот смішний, а реальність так що оці танкові хенерали совка-засрашки можуть зустрітися максимум в Авдіївці і спитати одне одного на яких танках вони планують брати наступний райцентр - на Т62 чи Т55
показати весь коментар
01.08.2024 17:34 Відповісти
Може й на Т-34, але вони вже майже до Торецька дістались.
показати весь коментар
01.08.2024 17:46 Відповісти
Вони Київ майже за три дні взяли, а тепер кожній посадці і кожному стертому на щебінь селу взятому з надмірними зусиллями радіють.
показати весь коментар
01.08.2024 18:06 Відповісти
Ну хай вони навіть Торецьк візьмуть на своїх Т54 чи Т34.
Проблема в тому що за Торецьком ще 1000 км на Захід - і все Україна.
А в танкових арсеналах вже шкребуть по дну.. далі що ?
показати весь коментар
02.08.2024 09:56 Відповісти
росія у процесі виготовлення власних безпілотників значною мірою покладається на компоненти іноземного виробництва, зокрема мікроелектроніку.
Основним постачальником критично важливих компонентів для російських дронів є Китай, на який припадає 67%.
показати весь коментар
01.08.2024 18:13 Відповісти
це не початок кінця, це тільки кінець початку. Далі буде ще цікавіше.
показати весь коментар
01.08.2024 18:23 Відповісти
А яке співвідношення по крилатим та балістичним ракетам?
Явно же НЕ на нашу користь...
А вони завдають набагато більшу шкоду.
показати весь коментар
01.08.2024 18:33 Відповісти