10768 відвідувачів онлайн
6 656 62

Угорщина відмовляється імпортувати нафту через Хорватію: каже, що ненадійно

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто вважає неприйнятною пропозицію Євросоюзу скористатися транзитом нафти з Хорватії замість лукойлівської, яку заблокувала Україна.

"Хорватія просто не є надійною країною для транзиту", – заявив він 2 серпня, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

На думку Сійярто, транзит нафти з Хорватії ненадійний, тому що "ціна транзиту нафти була збільшена вп'ятеро порівняно з середніми ринковими значеннями з початку війни".

"Це ненадійно, тому що вони унеможливили MOL використовувати довгострокові транспортні потужності. Це ненадійно, тому що необхідні інвестиції для збільшення пропускної здатності лінії не були здійснені, а дані про максимальну пропускну здатність наводяться такі, які ніколи ніким не були підтверджені", – пояснив глава МЗС Угорщини.

Таким чином, підсумував Сійярто, припинення постачання нафти "зі сходу" загрожує Угорщині та Словаччині "ненадійним транзитом".

Напередодні прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович повідомив, що Хорватія та її нафтопровідний оператор JANAF готові до транспортування нафти до Угорщини та Словаччини. Він надіслав листи з пропозицією прем'єрам Угорщини та Словаччини, а також главі Єврокомісії.

Як повідомлялося, наприкінці червня Україна запровадила санкції проти "Лукойлу", заборонивши компанії будь-яку діяльність на своїй території та припинивши постачання нафти трубопроводами на словацькі та угорські нафтопереробні заводи.

Цей крок обурив офіційних осіб у Словаччині та Угорщині, які стверджували, що блокування поставок поставить під загрозу їхню енергетичну безпеку.

Топ коментарі
+36
Якась шизофренія. Україна воюючи з ордою транспортує нафту найбільшому ненависнику України в Європі.
показати весь коментар
02.08.2024 16:30 Відповісти
+33
ненадійний транзит нафти краще, ніж взагалі нікуя. )
показати весь коментар
02.08.2024 16:29 Відповісти
+32
через хорватію, ніхто не відкатить копійчину.
а через україну, повно "партнерів".
показати весь коментар
02.08.2024 16:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ненадійний транзит нафти краще, ніж взагалі нікуя. )
показати весь коментар
02.08.2024 16:29 Відповісти
"Хорватія просто не є надійною країною для транзиту" - в Одесі кажуть:

"Все кругом сволочи, только мы с тобой, Сарочка, хорошие !"

Україна в очах сіярти стала транзіт-залізобєтон
Клоуни-уйобики !
показати весь коментар
02.08.2024 17:38 Відповісти
та річ навіть не в цьому. питання в баблі. через Хорватію не буде йти Орбану кацапська нафта, а чиясь інша. і набагато дорожча. а от кацапську нафту Вітьок через Україну отримує по дуже дешевим цінам та ще й з відкатом для самого Вітька і того Сіярти. і от тут то Україна прекрила їм краник. Санкції Європа вводила тільки на танкерну кацапську нафту, а проти трубопровідної кацапської нафти санкцій так і не вводили тоді. Україна тоже їх не ввела проти кацапської нафти, а ввела їх тільки проти фірми "Лукойл". тож зараз там мабуть кацапи порішають з мадярами іншого постачальника, щоб відновити поставку нафти через Україна. хоча тоді Україна може ввести санкції проти цьго нового постачальника. тож буде видно.
показати весь коментар
02.08.2024 19:48 Відповісти
Тобто ви ввжажаєте, що кацапи не додумалися раніше за ВАС зробити фірму-прокладку для Лукойла?
Можливо вам варто менеджером в Лукойл піти працювати.
А вам в голову не приходило, що кацапи цього не зробили - тому що НЕ МОЖУТЬ по певним причинам це зробити?
показати весь коментар
02.08.2024 22:56 Відповісти
та я так далеко не заглиблювався в ці питання. була інфа, що санкції ввели тільки проти танкерної нафти, а проти трубопровідної нафти не вводили.
показати весь коментар
02.08.2024 23:03 Відповісти
щоб тут хто не казав - нафта Лукойда через Україну до Угорщини це ПОЛІТИЧНЕ, а не корупційне.
Тому ліліпутіну покуй створювати прокладки - він корбана поставив ракообразно щоб той крутився на гарячій сковороді як вьюн.
показати весь коментар
02.08.2024 23:08 Відповісти
це і політичне і водночас корупційне також. Орбан купляє цапську нафту по дешевим цінам та ще й додатково отримує собі відкати в кишеню. про це багато хто говорить.
показати весь коментар
02.08.2024 23:12 Відповісти
Як можна вірити в подібну маячню - це типова пропаганда ліліпутіна?
Як би корбан був би корупціонер - в Євросоюзі давно б йому наділи кайданки за руки.
Ви вважаєте, що Єврокомісари закривають очі на корупцію корбана в ЄС?
показати весь коментар
02.08.2024 23:20 Відповісти
так, Орбан корупціонер. китайці зараз будують в Угорщині завод електромобілів. за дозвіл на будівництво там точно Віті позолотили ручку. Орбан же колишній рішала на подобіє наших братків із 90-х, з яких багато хто став олігархом чи політиком. Орбан саме з такого тіста. До того, у Євросоюзі Вітькові заморозили десятки лярдів євро. це ж не просто так їх заморозили. мабуть є за що раз таке зробили. звісно, що цю заморозку прямо не пов'язують з корупцією. формально це виглядає як заморозка за те, що Вітя не впроваджує реформи, робить наїзди на свободу слова... і якщо такі гріхи є за Вітьком, то точно так само можуть бути і таки є корупційні гріхи.
показати весь коментар
02.08.2024 23:34 Відповісти
Ви не відповіли на питання.
Якщо Орбан корупціонер - то Комісари Євросоюза:
1. НЕ бачать цього?
2. Не бажають бачити це?
3. Теж беруть хабарі від Орбана?
4. Орбан не корупціонер - тому Євросоюз НЕ називає Орбана корупціонером?
ліліпутунська пропаганда вона така - якщо ВИ називаєте Орбана корупціонером - то ДЕ РІШЕННЯ СУДУ що він корупціонер?
І головне - ЯКЩО Орбан корупціонер - то чому мовчить Європоліція? Єврокомісари?
Получається вони ТЕЖ в долі?
Таким чином ліліпутінська пропаганда досягає мети - РАЗ Орбан корупціонер - то ВСІ в Євросоюзі - корупціонери.
Подумайте про це.
показати весь коментар
02.08.2024 23:49 Відповісти
я що, прокурор? ті комісари можуть і не знати про корупційні оборудки Орбана. і якщо вони про це не знають, то це зовсім не означає, що тих корупційних оборудок в Орбана нема. Він ж не настільки дурний, щоб дерти гроші з європейців. з кацапів він собі спокійно дере грошики за певні політичні заяви, які він робить на користь кацапам. кацапи тримають Вітю ще і на компроматі. але на самому компроматі далеко не заїдеш, потрібно ще і стимулювати грошима, щоб був більш покладистий. певна річ, що комісари не можуть знати про такі оборудки Вітька з ху йлом. що, за красиві глазки ху йла Вітьок робить ці всі заяви прокремлівські врозріз позиції Євросоюзу? а ці всі постійні блокування всіх українських питань? просто так він це робить, ризикуючи своєю репутацією? чи ті постійні зустрічі Вітька з ху йлом. що, за безплатно він з тим ху йлом зустрічається? ні. чи та ж навіть Ле Пен... що, вона безпалтно робить проху йловські заяви у Європі? ні, не безплатно. там уже навіть справи позаводили на неї за мутні фінансові надходження, які вона використала для фінансування виборчої кампанії своєї партії. і вона ж не на стільки тупа, щоб ці всі кошти тратити тільки на виборчу кампанію. певна річ, що частина із тих грошей осідала і у її власні кишені.. хіба мало інформації в мережі про те, як ху йло фінансує у Європі різні політичні сили, зокрема ультра правих. недавно навіть викрили одну редакцію в Чехії, яка була на Вітю Медведчука зареєстрована і в яку часто заходили для ефірів депутати від пропутінських партій у Європі. Це що, не корупція хіба?
тож ці всі 4 питання ваші - це дуже тупі питання.
показати весь коментар
03.08.2024 00:25 Відповісти
Тобто ти вважєш - що Високі Комісари Євросоюза НЕ БАЧАТЬ корупції Орбана...
... хоча в той же час ВСІ на Цензорі бачать корупцію Орбана?
Таким чином ліліпутінська пропаганда досягає ще однієї мети згідно твоєї логіки:
Чиновники Євросоюза - просто дурні, що нездатні побачити корупцію, яку бачить весь світ?
Кого ті європейці вибирають? Чому навчають у Кембріджі - як папірці перебирати?
Друже - ну ти ж не москаль.
Включи голову - кацапська пропаганда вона "тонка" штука - ти навіть не відчуєш як почнеш її повтороювати опосередковано.
показати весь коментар
03.08.2024 12:48 Відповісти
до чого тут ліліпутінська пропаганда? хіба ліліпутінська пропаганда хоч раз писала, що Орбан корупціонер?
показати весь коментар
03.08.2024 22:00 Відповісти
Що поставити крапки...
Орбан - НЕ корупціонер - поки це не буде доведено суддею.
Друге - ліліпутін купив Орбана дешевою ціною на нафту - а це не корупція а бізнес - так працюють ВСІ в Європі.
Третє - для ліліпутіна це ПОЛІТИЧНИЙ ВАЖІЛЬ - саме важливо ПРОДАВАТИ нафту ЧЕРЕЗ Україну від Лукойла - тому перекриття потоку - для ліліпутіна теж ДОБРЕ - Орбан почне визчати і рвати Євросоюз та Україну.
показати весь коментар
03.08.2024 12:53 Відповісти
на визчання Орбана уже всім давно плювати.
показати весь коментар
03.08.2024 22:02 Відповісти
певно, вони купляли російську нафту з великим дісконтом...
показати весь коментар
02.08.2024 18:40 Відповісти
Ага, і частина "дисконту" йшла на кишеню першим особам. Це була плата за те,щоб саме "Лукойл" качав туди свою нафту. Тому транзит через Хорватію чужої нафти-нє,не цікавить.
показати весь коментар
02.08.2024 18:47 Відповісти
через хорватію, ніхто не відкатить копійчину.
а через україну, повно "партнерів".
показати весь коментар
02.08.2024 16:30 Відповісти
Це одна з основних причин!
А інша - за все ВЖЕ було проплачено з кремля і "договор о сотруднічєствє" був ВЖЕ підписаний! Та ж історія і з недостреленою фіцою!
показати весь коментар
02.08.2024 16:56 Відповісти
Кто откатывает Сийярто за потребление нефти поступающей транзитом через Украину?
показати весь коментар
02.08.2024 17:13 Відповісти
лук-ойл
показати весь коментар
02.08.2024 17:39 Відповісти
Аааа теперь пазл сложился.
Сийярто отсасывает у ***** (ниже Иван Иван свечку держал) за это ему ***** даёт нефть. А в качестве компенсации за отсосы потребление нефти Лукойл катает Сийярто.
показати весь коментар
02.08.2024 17:53 Відповісти
тоді смокчить надійний український ***!
показати весь коментар
02.08.2024 16:30 Відповісти
Тобто - ПУЙ по всій жаб"ячій морді
показати весь коментар
02.08.2024 17:01 Відповісти
Якась шизофренія. Україна воюючи з ордою транспортує нафту найбільшому ненависнику України в Європі.
показати весь коментар
02.08.2024 16:30 Відповісти
та й ще є більш надійним транзитером ніж мирна Хорватія (ЄС)
показати весь коментар
02.08.2024 16:37 Відповісти
****** знає, що з хорватами не повийобуєшся...
показати весь коментар
02.08.2024 16:31 Відповісти
Най смокчуть ******** і усміхаються.
показати весь коментар
02.08.2024 16:32 Відповісти
При чому надіиність? - скажи шо ціна буде вища
показати весь коментар
02.08.2024 16:37 Відповісти
От *****! А через країну де йде війна то надійно? Просто коли через Хорватію то ***** більш відсмоктувати не дасть
показати весь коментар
02.08.2024 16:42 Відповісти
Т.е ***** поставило условие:
Хочеш мати добру жінку сій пшеницю українку відсмоктувати качай нафту через Україну?
показати весь коментар
02.08.2024 17:18 Відповісти
Дорофєєв, не впихуй невпихуєме. Хорвати ж не кацапську нафту будуть качати. А якщо мадяри у ***** не будуть купувати нафту то менше у підорів на війну буде грошей. Невже не зрозуміло?
показати весь коментар
02.08.2024 19:32 Відповісти
Ви теж повинні збільшити вартість разів в 10, через ризики спричинені нападом пуйла.
показати весь коментар
02.08.2024 16:42 Відповісти
Так буває тоді, коли хтось намагається товстою сракою одночасно на двох табуретках всидіти.
показати весь коментар
02.08.2024 16:42 Відповісти
Сярто, орбан - надійні πдараси.
показати весь коментар
02.08.2024 16:43 Відповісти
А ваша Галя - балувана (с)
Країна ЄС, що сидить на дотаціях ЄС, вважає ненадійним транзит з іншої країни ЄС, а транзит через зону бойових дій - надійним?
Шо вони курять?
показати весь коментар
02.08.2024 16:44 Відповісти
мадяри не палять - вони зализують до блиску засрану вонючу кацапську дупу
показати весь коментар
02.08.2024 16:52 Відповісти
А через воюючу країну надійно. Ага.
показати весь коментар
02.08.2024 16:44 Відповісти
Вчора тільки писав про це .
..
показати весь коментар
02.08.2024 16:44 Відповісти
Через трубу, якою поставляється нафта до Угорщини, тільки частина є від лукойлу. Но чомусь Сійярто хоче тільки лукойловську.
показати весь коментар
02.08.2024 16:47 Відповісти
Для Угорщини: Україна - надійний транзитер?
Ну так, через Україну же вона згодна імпортувати!
показати весь коментар
02.08.2024 16:54 Відповісти
Нехай з цими аргументами їде жалітися до суду чи ЕС, краще б промовчав ніж таке нести.
показати весь коментар
02.08.2024 16:55 Відповісти
Ну то можете надійно піти нахер
показати весь коментар
02.08.2024 16:57 Відповісти
Ненадійний чи дорожчий? Хтось плутає.
показати весь коментар
02.08.2024 17:00 Відповісти
Переходите на местный кизяк и торф
показати весь коментар
02.08.2024 17:02 Відповісти
хвилинку, так Угорщина всі ці роки поливала помиями Україну, як ненадійного партнера для ЄС та НАТО )))
Говорю ще раз, якщо десь у Буданова не прочитали - під час слідуючої ракетної / дронової атаки на Україну - підривайте (або інсценуйте підрив) нафтопроводі і звинувачуйте путіна! От тоді вони, пуйло, орбан та фіцо, зможуть кусати тільки себе за сраку.
показати весь коментар
02.08.2024 17:04 Відповісти
*сказочный долбойоб *, тобто ми які ненавидим того хто цю нафту їм дає (по території де йдуть бойові дії) та між нами війна, більш надійні партнери?
показати весь коментар
02.08.2024 17:11 Відповісти
Воно ще й харчами перебирає! Підстилка кремлівська.
показати весь коментар
02.08.2024 17:15 Відповісти
Опана ! Приїхали. Ось і відкрились всі таємниці з "дружбою". " Спочатку гроші, а потім загальноєвропейські цінності ? А коли з траншами у кілька мільярдів кинуть в Європі, то знову до загальноєвропейських цінностей на швидкісному експресі ?
показати весь коментар
02.08.2024 17:30 Відповісти
угорщина а ти надійна ? З такими партнерами і не гріх підняти тариф в 10 раз .
показати весь коментар
02.08.2024 17:36 Відповісти
А хто у сійарто чоловік? Ашот?
показати весь коментар
02.08.2024 17:45 Відповісти
Та в ціні на нафту справа. Сєчін маржу Вітюші хер заплатить. Поклали обовязок на Алєкпєрова содєржать содєржанок. Вони вже впєрьод отримали. А хм пропонують придбавати по взрослій ціні. Нікагда.
показати весь коментар
02.08.2024 17:52 Відповісти
Бо Зельониє пояснили, що з блокуванням це цирк. Нафта "Лукойл" спокійно продовжить іти Україною через фірму посередник.
показати весь коментар
02.08.2024 17:58 Відповісти
Уже давно бобры или рашистская ракета могла бы уничтожить етот нафтопровод *дружба вражба*. Нет же, мы с одной сторны читаем а с другой селедку заворачиваем и еще хотим что то от других стран чтобы они порвали отношения с рашистами.
показати весь коментар
02.08.2024 17:59 Відповісти
Тоді хай возять в бідонах.
показати весь коментар
02.08.2024 18:44 Відповісти
Вирішальна мотивація - відсутність відкату ...
показати весь коментар
02.08.2024 20:10 Відповісти
Якшо наші не прогнутся, п*здец режиму орбана, який тримае свій електорат на дешевих цінах на енергоресурси.
показати весь коментар
02.08.2024 20:22 Відповісти
нвдійно для угорщини-вочеевидь-смоктати просто з прутня пуйла
показати весь коментар
02.08.2024 21:58 Відповісти
Значиться хай заправляють машини сечею віслюка.
показати весь коментар
03.08.2024 03:36 Відповісти
Боїться, бо Хорватія з головою дружить!
показати весь коментар
03.08.2024 08:15 Відповісти