8915 відвідувачів онлайн
2 096 19

У нацпарку "Святі гори" на Донеччині через війну знищено 80% лісу. Збитки оцінюються в 16 млрд гривень, - Міндовкілля

Збитки нацпарку Святі гори через війну

Через бойові дії у національному парку "Святі гори" у Донецькій області знищено 80% лісових насаджень. 

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Як розповіла заступниця міністра Олена Крамаренко, вогнем знищено 9,5 тисяч гектарів нацпарку, ще 10 тисяч гектарів потребують обстеження та розмінування.

На сьогодні силами природоохоронців очищено від вибухонебезпечних предметів близько 100 км лісових доріг та під’їзди до пожежних водойм.

Шкода довкіллю в цьому регіоні вже оцінюється в 16 млрд гривень.

Топ коментарі
+3
Гапчинська намалювала картину "Буданов і чарівне жабеня"
показати весь коментар
05.08.2024 00:32 Відповісти
+3
Тепер на кожному чайнику будуть кричати "Саме за каденції сонцеликого вперше в історії за його ініциативи Україна отримала Ф-16"
показати весь коментар
05.08.2024 00:35 Відповісти
+2
Донбас, нажаль, буде зоною відчуження, як Чорнобильський район.
До кінця війни ще битися не скоро, а вже і екологія і основа промисловості пішли на концерт кабзонія.
Враховуючи - що населення мінус 9- 10 мільонів , це без втрат від обстрілів і без тих що в рашку назавжди, то напрошується думка: східний кордон буде Фронтіром або Диким Полем, де випалена земля відділяє Цивілізацію Європи від мордору
показати весь коментар
05.08.2024 00:49 Відповісти

Завантаження...