14447 відвідувачів онлайн
15 162 51

Нейтралізовано масштабну агентурну мережу ФСБ, яка діяла у 6 областях України: Затримано 9 осіб, зокрема 2 чиновниці міськрад, - СБУ. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Контррозвідка Служби безпеки нейтралізувала масштабну агентурну мережу ФСБ, яка готувала ракетно-бомбові та дронові удари РФ по шести регіонах України. Затриманим зрадникам загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Про це повідомили в Службі безпеки України, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, було проведено багатоетапну спецоперацію, у результаті чого одночасно затримано 9 російських агентів у Дніпрі, Запоріжжі та Сумах, а також у Донецькій, Одеській та Кіровоградській областях.

Для конспірації фігуранти діяли окремо, але "замикалися" на одного кадрового співробітника ФСБ. Його особу СБУ вже встановила. За вказівкою російського куратора агенти збирали координати для вогневого ураження Сил оборони та об’єктів критичної інфраструктури.

Викрито масштабну агентурну мережу ФСБ

Склад агентурної мережі

У СБУ повідомляють, що до складу ворожої групи входили дві чиновниці. Одна з них - посадовиця Дніпровської міської ради, інша очільниця відділу в Южненській міськраді на Одещині. Вони встановлювали локації ППО та ключових електропідстанцій для коригування російських обстрілів по території обох регіонів.

Ще двоє агентів розвідували місця базування укріпрайонів та вогневих позицій важкої артилерії ЗСУ поблизу Покровська та Часового Яру.

Їхній спільник збирав інформацію про місця зосередження особового складу та військової техніки оборонців Курахового на Донеччині.

Також серед російських агентів були двоє менеджерів та студент університету, які фіксували рух ешелонів ЗСУ у напрямку східного фронту.

Ще одним зрадником виявився ексспівробітник розформованої міліції, який "звітував" окупантам про наслідки атаки РФ на одну з гідроелектростанцій України.

Викрито масштабну агентурну мережу ФСБ

Вербування зрадників

Як встановлено, фігуранти потрапили у поле зору ФСБ як активні "коментатори" чатів прокремлівських телеграм-каналів.

Після дистанційного вербування зрадники комунікували зі своїм російським куратором через анонімні чат-боти в популярному месенджері.

Під час обшуків у затриманих вилучено мобільні телефони із доказами розвідувально-підривної діяльності на користь РФ.

Викрито масштабну агентурну мережу ФСБ
Викрито масштабну агентурну мережу ФСБ

Що загрожує зрадникам

Наразі затриманим повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Викрито масштабну агентурну мережу ФСБ
Викрито масштабну агентурну мережу ФСБ

Топ коментарі
+45
Хворі на всю голову..їх ******** - а вони ще й допомогають..

Треба знімати мораторій на смертну кару, на період дії воєнного стану - бо це вже сюр якийсь..або тихцем прибирати при спробі втечі.
показати весь коментар
05.08.2024 10:37 Відповісти
+20
Гнид слід нащити !!В Україні незчисленна кількість кремлівських гнид,починаючи з гнидників Банкової та Грушевського !!))
показати весь коментар
05.08.2024 10:44 Відповісти
+17
++
Молоці контрики, повага.
показати весь коментар
05.08.2024 10:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Треба їх на розмінування.
показати весь коментар
05.08.2024 10:36 Відповісти
Хворі на всю голову..їх ******** - а вони ще й допомогають..

Треба знімати мораторій на смертну кару, на період дії воєнного стану - бо це вже сюр якийсь..або тихцем прибирати при спробі втечі.
показати весь коментар
05.08.2024 10:37 Відповісти
100пудово!!
показати весь коментар
05.08.2024 11:06 Відповісти
Пишуть їм пожиттєве. Якщо за 30-40 р. то вже точно не вийдуть. Най рукавиці шиють.
показати весь коментар
05.08.2024 12:43 Відповісти
Їх утримання дорожче..
показати весь коментар
05.08.2024 12:45 Відповісти
З ПОВНОЮ КОНФІСКАЦІЄЮ МАЙНА - це набагато гірше чим смертна кара - вони самі оплатять своє довічне та залишаться бомжами до смерті.
показати весь коментар
05.08.2024 13:09 Відповісти
Вони голі й босі. Тоді повною конфіскацією й у всіх родичів.
показати весь коментар
05.08.2024 13:26 Відповісти
Звідки знаєш? Твої поплічники?
САМ факт "конфіскація ВСЬОГО майна" заставляє зрадників ускладнювати собі життя до беспредела.
Якщо майно не на тобі - то ти бомж і надіятися на родичів - остання справа.
Навіщо родичам впрагатися в сумнівні діла? Думаєш родичі зовсім дурні?
показати весь коментар
05.08.2024 13:35 Відповісти
Вище у відео, бійці штурмують якісь халупи. Скоріш за все варіантів багато.
показати весь коментар
05.08.2024 14:08 Відповісти
Ще одне хамло вилізло. Ти мабудь жодного разу не переглядало опубліковані декларації можновладців. Або не читало статей з журналістськими розслідуваннями. Чи думаєш, що всі депутати праведники, а майно мільйонне у батьків/сестер/братів/дядьків при мінімальних зарплатнях золота рибка начаклувала??
показати весь коментар
05.08.2024 15:40 Відповісти
Тобто якщо ти батько/сестра/брат/дядько депутата то повинен бути обов'язково бомжом?

Сподіваюсь твої родичі на всяк випадок теж бомжі?
показати весь коментар
05.08.2024 15:45 Відповісти
Тобто якщо ти сестра/брат/батько/мати депутата, то в теба при мінімальній пенсії/зарплатні може бути по десятку об'єктів нерухомості?? Чи якщо в тебе освіта - середня, народилась, жила в селі, працювала на якійсь фермі/бібліотекарем, пофігу чим - в тебе може бути мільйонний бізнес? Або просто бізнес, який чудернацьким способом мільйонні тендери виграє??

Не смішіть мої тапки.

Про родичів - я твоїх чіпаю? За себе відповідай. І дивись, бо життя цікаве - можуть й тебе за ср@ку взяти. Тоді й про родичів дізнаєшся.
показати весь коментар
05.08.2024 16:32 Відповісти
Родичі там скоріше за все такі самі, латентні рашисти, ждуни та інша нечисть. Закривати в будинках і палити.
показати весь коментар
05.08.2024 16:02 Відповісти
Довічне це допоки їх не обміняють так що ліпше смертну казнь вернути
показати весь коментар
05.08.2024 13:19 Відповісти
Теж варіант. А так і місце у в"язниці звільниться, і агентів викинемо за кордон, най у Магадан шпацірен.
показати весь коментар
05.08.2024 14:14 Відповісти
Це все дурниці. Закінчиться війна, почнуться амністії. Років три-чотири від сили відсидять. Не в них діло, а в рекламі. Треба таких виставляти біля ганебного стопа, прив'язаних ланцюгами, щоб люди йшли і плювали їм в рило. Щоб бачили незворотність покарання. А от з цим дуже погано.
показати весь коментар
05.08.2024 15:47 Відповісти
да да, особливо зеленим дай такий інструмент як смертна кара, та і взагалі супер ідея для країни яка в ЄС прагне вішати тих хто коментарі пише в соцмережах. Ох і дурне.
показати весь коментар
05.08.2024 23:25 Відповісти
Самокритично.
показати весь коментар
05.08.2024 23:30 Відповісти
++
Молоці контрики, повага.
показати весь коментар
05.08.2024 10:37 Відповісти
Мразота!!!!
показати весь коментар
05.08.2024 10:42 Відповісти
Там цих 9 подєргать правильно, ще 49 можно виявити)
показати весь коментар
05.08.2024 10:43 Відповісти
То може так на них і вийшли.
показати весь коментар
05.08.2024 12:44 Відповісти
ОПівську агентуру коли нейтралізуєте? Нейтралізатори *****. Ловите тюльку, а акули ФСБ сидять у владв
показати весь коментар
05.08.2024 10:44 Відповісти
Гнид слід нащити !!В Україні незчисленна кількість кремлівських гнид,починаючи з гнидників Банкової та Грушевського !!))
показати весь коментар
05.08.2024 10:44 Відповісти
то що тобі перешкоджає це зробити самому?
показати весь коментар
05.08.2024 10:50 Відповісти
Це психічне захворювання - "манія навязливих ідей"
кацапи носяться в голові з "вєлічієм"
а деякі "українці" зі "всюди зрада"
І ті і другі - одинаково психічно хворі за діагнозом психіатра, хоча ввжабть себе нормальними-адекватами і вбьють любого хто їм буде суперечити.
показати весь коментар
05.08.2024 13:13 Відповісти
ну так, все брехня 🤣🤣🤣
привіт полковніку Ісаєву
показати весь коментар
05.08.2024 13:55 Відповісти
показати весь коментар
05.08.2024 13:58 Відповісти
Козиря теж взяли із гунжосою макакою?
показати весь коментар
05.08.2024 10:46 Відповісти
Дякуємо захисникам! Не все і не усі ще, на Оманському марафоні зеленського+єрмака, зкацапилися в Україні!
Виявили, чергових убивць Українців, які допомагають рашистам УБИВАТИ УКРАЇНЦІВ!! Ось вам і наслідки обстрілів та смерть Українців від їх рук!!
Так і живуть, оці тварюки, поруч з нами, упродовж 30 років в Україні !!
А тепер, їх же життя, ми ж, і оплачувати будемо, з податків!!
Вони до нас, із убивствами і СМЕРТЮ, а ми їм - ЖИТТЯ!
показати весь коментар
05.08.2024 10:47 Відповісти
ліквідовувати на місці, бо Єрмак обміняє на рашиських "опозиціонерів"
показати весь коментар
05.08.2024 10:49 Відповісти
А хіба не ти порадив трьома коментами вище: "то що тобі перешкоджає це зробити самому?"
показати весь коментар
05.08.2024 11:08 Відповісти
👍
показати весь коментар
05.08.2024 11:55 Відповісти
Є дуже хороший спосіб перевірити, чи дійсно затримані працювали на ворога, чи просто були неугодні владі. Якщо москалота зразу погоджується на обмін затриманих, значить вони працювали на ворога. Якщо ні, то ці "затримані" більш за все непричетні до тих злочинів, в яких їх звинувачують. І не треба говорити, що більшість колаборантів для москви розхідний матеріал, і вони не будуть заморочуватися щоб їх обмінювати, мол нових знайдуть. Просто для кожного затриманого є своя ціна. За одних москальня готова віддати десять наших за одного, а за інших -- один до одного.
показати весь коментар
05.08.2024 13:31 Відповісти
Наловили якихось дурнів, які багато плескали язиком.
показати весь коментар
05.08.2024 16:24 Відповісти
суки прокляті !!!! вбийте їх, хлопці !
показати весь коментар
05.08.2024 11:05 Відповісти
Цю всю наволоч треба страчувати по законам военного часу. При війні завжди обмежуються права громодян, а депутати та посадовці наче не знають що іде не просто війна, а змагання за виживання етносу.
показати весь коментар
05.08.2024 11:30 Відповісти
жлоби, дебіли, уклоністи-рецедівісти, йуди-какаразніци...
вгадайте з першого разу за кого ці нікчемні людинки голосували на Вироку-2019..
наголосували Зєлю-Підєрмачного, обвал усього в Україні, Велику війну, втечу людей і лохтората закордон...
показати весь коментар
05.08.2024 11:31 Відповісти
Поки головного менеджера-фсбешника не нейтралізують, толку не буде
показати весь коментар
05.08.2024 12:24 Відповісти
питання не в тому, що їм "загрожує", а що вони реально отримають з нашими судами...
показати весь коментар
05.08.2024 12:36 Відповісти
біосміття, що завезене на заміну винищених українців чи місцеві гниди?
показати весь коментар
05.08.2024 12:37 Відповісти
А як щодо мережі в ОПешці, ВРУ та УПЦ МП?
Чи сцикотно?
показати весь коментар
05.08.2024 12:41 Відповісти
Скільки бачу такі сюжети, дивуюсь - чому захист у бійців такий ... безтолковий. Невже для таких цілей потрібні саме плитконоски ?
показати весь коментар
05.08.2024 12:46 Відповісти
После суда с конфискацией, как обычно, шлепнуть "при попытке к бегству"
показати весь коментар
05.08.2024 13:44 Відповісти
Окопи, траншеї і капоніри копати нікому? Так ось - лорати в руки і конвоїра з бойовими набоями. При спробі втечі - куля. І так, ці можуть корати навіть у зоні бойових дій.
показати весь коментар
05.08.2024 13:48 Відповісти
Агентурная мережа фсб....открою вам секрет єто Елдак, паДлоляк, Хламидия, татаров, шурма, гетьманців, верещюк и т.д под крилом мадоПи..роса бениного Оманского Нарика...
показати весь коментар
05.08.2024 14:14 Відповісти
"При затриманні вчинив зброєний опір та був ліквідований" . Якого іглєсіаса я не бачу таких текстів?Чому в таких історях я завжди цап-відбувайло, бо мені кормити цих покидьків все життя?
показати весь коментар
05.08.2024 15:53 Відповісти
А Козиря коли?
показати весь коментар
05.08.2024 16:03 Відповісти
Хлопці, все набагато складніше. Реконкіста тривала 8 століть ...
показати весь коментар
05.08.2024 19:18 Відповісти
А за оце

отих знайти не можуть?
показати весь коментар
05.08.2024 22:30 Відповісти