11161 відвідувач онлайн
5 828 59

Смертність в Україні утричі перевищує народжуваність у 2024 році, - OpenDataBot. ІНФОГРАФІКА

Смертність в Україні у 2024 році перевищує народжуваність утричі

За перші 6 місяців 2024 року в Україні народилося втричі менше людей, аніж померло.

Про це свідчать дані OpenDataBot, інформує Цензор.НЕТ.

Так, за перше півріччя 2024 року в Україні народилось 87 655 дітей, що на 9% менше, ніж за аналогічний період торік.

Водночас зафіксовано 250 972 смертей.

Смертність та народжуваність в Україні

"Наразі на одного новонародженого громадянина припадає троє померлих. Це співвідношення є одним з ключових показників демографічної кризи. Для порівняння, у доковідних у 2018-2020 роках на одну дитину припадало двоє померлих. 250 972 людини померли в Україні за перші півроку 2024. Це у 1,4 рази менше, ніж за аналогічний період 2021 року, коли зафіксували 349 041 померлого. Проте, варто зазначити, що 2021 рік був піковим на смерті через пандемію COVID-19", - йдеться в повідомленні.

Смертність та народжуваність в Україні

Найменше померлих - на прифронтових Херсонщині (2334) й Донеччині (5753) та у Чернівецькій області (5422). Антирекорд встановили на Дніпропетровщині - 26 374, Харківщині - 17 999 та в Києві - 17 449.

Топ коментарі
+21
Нічого дивного. Війна, відчай, депресії, відсутність майбутнього, зелене кодло, яке "щипає гусей" і робить життя людей нестерпним сильніше, ніж кацапи - ніхто народжувати в таких умовах не буде.
Навіть звірі у неволі не розмножуються, не те, що люди.
показати весь коментар
05.08.2024 11:36 Відповісти
+14
Всьо ідьот по плану
показати весь коментар
05.08.2024 11:26 Відповісти
+12
типовий, черговий геноцид українців до якого привело шизофренічне, й*бнуте на усю голову )(уйло та влада зе-н*ркоманів, запроданців, колоборантів !!!
показати весь коментар
05.08.2024 11:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Всьо ідьот по плану
показати весь коментар
05.08.2024 11:26 Відповісти
сумна статистика
показати весь коментар
05.08.2024 12:56 Відповісти
«Є три види брехні: брехня, нахабна брехня і статистика». - Марк Твен.
показати весь коментар
05.08.2024 13:28 Відповісти
> Хоть нє Парашенка

> Зато Пєтя зараз ніхто
показати весь коментар
05.08.2024 14:12 Відповісти
В нас і так була депопуляція а ще віина
показати весь коментар
05.08.2024 11:30 Відповісти
Зате маємо 360+ видів дорожніх знаків! І категорію А1!
показати весь коментар
05.08.2024 11:32 Відповісти
Скільки зараз "офіційно" коштує посвідчення водія, не підкажете?
показати весь коментар
05.08.2024 11:35 Відповісти
Кийко
Теоретичний іспит з ПДР - 270 грн + 6000 грн. Десь так. Практичний-не знаю.
показати весь коментар
05.08.2024 11:44 Відповісти
Дякую)
показати весь коментар
05.08.2024 11:47 Відповісти
Най ******* придумає якийсь закон, чи шо...
показати весь коментар
05.08.2024 11:36 Відповісти
Ага, "ТЦК" для жінок. Будуть "бусифікувати" прямо на вулицях для...
...ну ви зрозуміли, для порятунку демографії
показати весь коментар
05.08.2024 11:55 Відповісти
Нічого дивного. Війна, відчай, депресії, відсутність майбутнього, зелене кодло, яке "щипає гусей" і робить життя людей нестерпним сильніше, ніж кацапи - ніхто народжувати в таких умовах не буде.
Навіть звірі у неволі не розмножуються, не те, що люди.
показати весь коментар
05.08.2024 11:36 Відповісти
Так оті ж шо зараз повинні народжувати і вибрали зелене кодло. Самі чкурнули за бугор, а ви тут розбирайтесь з тим шо вони вибрали...
показати весь коментар
05.08.2024 11:46 Відповісти
Не факт, що виїхала зелень. Меня здається, "мутрий наріт", який оце обрав, якраз тут і залишився, бо хто ще Гундосу рейтинги робить і дивиться дебіломарахвон? Виїхали ті, які зрозуміли глибину прірви, куди затягнули країну зелені.
показати весь коментар
05.08.2024 11:48 Відповісти
Рейтинги робити можна і з-за бугра
показати весь коментар
05.08.2024 11:52 Відповісти
Та за кордоном ватників та зелених хоч гай гати ...
показати весь коментар
05.08.2024 12:23 Відповісти
греблю?😉
показати весь коментар
05.08.2024 15:42 Відповісти
Точно. Щось я затупив в цих Альпах ...
показати весь коментар
05.08.2024 16:02 Відповісти
Яка цікава статистика...
показати весь коментар
05.08.2024 11:37 Відповісти
Це кінець.
показати весь коментар
05.08.2024 11:39 Відповісти
росія прідьот - порядок навєдьот. Нє рожать будєт нєльзя, бить нє бєрємєнной - запрєщєно.
показати весь коментар
05.08.2024 11:51 Відповісти
Так....Мільярд дерев атставіть.Тепер нова ціль-мільярд дітей.Кохайтеся частіше,шоб бути вартими такого президента.
показати весь коментар
05.08.2024 11:39 Відповісти
Вангую гундосий відосік на цю тему.
показати весь коментар
05.08.2024 11:44 Відповісти
показати весь коментар
05.08.2024 11:39 Відповісти
типовий, черговий геноцид українців до якого привело шизофренічне, й*бнуте на усю голову )(уйло та влада зе-н*ркоманів, запроданців, колоборантів !!!
показати весь коментар
05.08.2024 11:39 Відповісти
І 73%. Бо ***** було ******* і в 14 році, але Порох та Захід тримали його в гамірній сорочці. А потім комусь захотілося "хоть паржать"...
показати весь коментар
05.08.2024 11:45 Відповісти
Що це за сорочка така "гамірна"?
показати весь коментар
05.08.2024 12:41 Відповісти
Гамівна сорочка розроблена для фіксації пацієнта. Виріб міцний та зручний у використанні, оптимальний в співвідношенні ціни та якості.

UAH 1,999.00
показати весь коментар
05.08.2024 13:08 Відповісти
це така сорочка, що допомагає строчити коменти на форумах вашому візаві
показати весь коментар
05.08.2024 15:44 Відповісти
Нехай Цукі Марченко і геттманцев ще податки повисять І В УКРАЇНИ взагалі нихто рожати не будет
показати весь коментар
05.08.2024 11:41 Відповісти
Новиє ліца і 5 - 6 дефективних менеджерів стараються з усіх сил. Зате не Порошенко президент.
показати весь коментар
05.08.2024 11:41 Відповісти
Треба було більше відключати світло у спеку. Старим і хворим таке до вподоби.
Спасибі Ахметову.
показати весь коментар
05.08.2024 11:42 Відповісти
А где кулебовский бэби-бум?)))
Ну а если серьёзно, то это нормальное поведение общества в период войны.
показати весь коментар
05.08.2024 11:46 Відповісти
"Розмовляючи з силовиками, які займають не рядові місця і не бігають вулицями з ТЦК (вони таких між собою називають шукачами, патрульними та дільничними) мені сказали, кріпитимуть українців поки не буде точка кипіння.

Зараз відбувається експеримент, який пізніше трансформуватиметься на інші країни, з урахуванням наших помилок.

Є низка людей з-поза, які склали план.

1. Як люди поводяться на беззаконня?
2. Як на соціальні проблеми?
3. Як на вбивство, тортури?
4. Як будуть вести за відсутності медицини?

Всі ці пункти розписані та роздані між певними комітетами.

Кожен відповідає за свій фронт РОБОТИ.

Чому ви думаєте мітинги зникли електрикою?

Мабуть, тому що його перестали відключати.
Але сильні цього світу, зробили висновок, як може народ терпіти відсутність електрики під час пекельної спеки, коли їх називають злочинцями за використання кондиціонера.

Також було закрито кордони на вимогу тих, хто прописав експеримент.

Зараз планують розширювати обмеження до заборони пересування містами та областями.
Як успішно ми з вами пройшли закриття кордонів і порушення законів.

Далі пройдемо цей етап, дійдемо до обмеження на вихід із дому.

Але хочу звернути увагу, обмежуватимуть наші ж земляки.
Українці.
Це також свій експеримент на людяність.

І так, не думайте, що тільки буде Україна.
Ми першовідкривачі." (: 👈???
показати весь коментар
05.08.2024 11:53 Відповісти
Що ще для нас вигадали "низка людей з-поза"?
Де ви таке знаходите?
показати весь коментар
05.08.2024 11:58 Відповісти
Судячи з всього того, що є зараз - нічого хорошего(((:
показати весь коментар
05.08.2024 12:13 Відповісти
Так, все "Х", але приведений вами варіант подій занадто фантастичний та складний.
Такому "експерименту" по утриманню людей в покорі вже тисячі років, тому нічого нового.
показати весь коментар
05.08.2024 12:44 Відповісти
Циганам війна не мішає народжувати багато дітей.
показати весь коментар
05.08.2024 11:55 Відповісти
Циганам все рівно хто при владі, "білі" чи "червоні". Вони століттями живуть по своїм законам.
показати весь коментар
05.08.2024 12:00 Відповісти
ТЦК у циган ? Не чув такого ....
показати весь коментар
05.08.2024 13:42 Відповісти
Знову ж таки, значна частина з них багатодітні батьки. Українські жінки могли б також народжувати, щоб їхніх чоловіків не забирали.
показати весь коментар
05.08.2024 14:03 Відповісти
А вiд кого жiнкам народжувати? Вiд ТЦК?
показати весь коментар
05.08.2024 12:02 Відповісти
Скільки померло ,,Слуг народу " ?!!!
показати весь коментар
05.08.2024 12:02 Відповісти
Ще більше реклами алкоголю - і невдовзі вимремо як динозаври.
показати весь коментар
05.08.2024 12:07 Відповісти
Ага, д'єрмак тут не справляється. Пора звільняти.
показати весь коментар
05.08.2024 12:07 Відповісти
Такого геноциду і нищення якщо провести історичні паралелі, не переносив жодний народ за останні 100-200 років
показати весь коментар
05.08.2024 12:17 Відповісти
Якщо подивитись на відношення народжених до померлих, то більш-менш прийнятна ситуація у Закарпатській, Чернівецькій, Волинській та Рівненській областях та у місті Київ. В решті регіонів можна зробити висновок, що люди не хочуть жити. А у східних областях - категорично не хочуть.
показати весь коментар
05.08.2024 12:19 Відповісти
А яка градація за віковими групами? Мені чомусь здається, що це знімає навантаження на пенсійний фонд. Ну і совдепівське покоління відходить, що, як би цинічно це не звучало, теж певною мірою плюс...
показати весь коментар
05.08.2024 12:22 Відповісти
Покоління яке будувало заводи та фабрики, працювало в полях, народжувало таких як ти, та твоїх батьків, їх смерті, це для тебе плюс?
показати весь коментар
05.08.2024 14:06 Відповісти
Для мене плюс відхід покоління, яке тридцять років приводило у владу комуністів, соціалістів, ригів.
показати весь коментар
05.08.2024 15:06 Відповісти
"Дякуємо" президенту за відповідальність , за єрмака та інших, кого він привів у владу.
показати весь коментар
05.08.2024 12:35 Відповісти
Голодомор 32-33 р.р. відпочиває і нервово курить га ганку ОП і МОЗ.
показати весь коментар
05.08.2024 13:17 Відповісти
Іісус сказав, що смерті немає!
показати весь коментар
05.08.2024 13:46 Відповісти
Країна то територія і населення. Якщо хоть хтось з чоловіків якось ще піклується за територію то на населення жінкам глибоко начхати. Нащо народжувати? Кава з іноземцем за кордоном ліпше.
показати весь коментар
05.08.2024 16:01 Відповісти