15212 відвідувачів онлайн
5 241 50

Комітет ВР пропонує заборонити мобілізацію обмежено придатних до 25 років, - нардеп "Голосу", воїн Костенко

мобілізація

Комітет ВР з нацбезпеки, оборони і розвідки напрацював законопроєкт, який забороняє мобілізувати чоловіків віком від 18 до 25 років, яких було визнано непридатними у мирний час і обмежено придатними у воєнний.

Про це заявив секретар оборонного парламентського комітету, нардеп "Голосу" та воїн Роман Костенко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

"Комітет напрацював законопроєкт, що забороняє призивати громадян віком від 18 до 25 років, які були визнані непридатними у мирний час і обмежено придатними у воєнний. Також у документі йдеться, що люди до 25 років, які були мобілізовані за таких умов, зможуть звільнятися зі служби", - розповів парламентар.

За словами Костенка, комітет рекомендував парламенту ухвалили цей проєкт закону в першому читанні і в цілому. Тепер документ має розглянути Рада.

Зазначимо, наразі мобілізації підлягають громадяни від 25 до 60 років, проте є винятки щодо чоловіків молодше 25 років.

Коли громадянин до 25 років перебуває на обліку військовозобов'язаних, а не призовників, і підлягає мобілізації на загальних підставах. Зокрема, це можливо, якщо він закінчив військову кафедру і відповідно має офіцерське звання або проходив військову службу.

Ще одна категорія людей, яких можуть мобілізувати до 25 років - непридатні до військової служби в мирний час, але обмежено придатні у воєнний.

Топ коментарі
+18
Військові давно наголошують про необхідність заборони мобілізовувати після 50-ти років, але ТЦК і ВЛК продовжують набирати хворих дядьків у віці 50+...
показати весь коментар
05.08.2024 16:24 Відповісти
+12
Обмежено придатним у 58 років легше воювати ніж у 24 роки, на думку керівництва держави.

Вони змінили закони природи, бо в 58 років , на їх думку, організм здоровіше ніж у 24 роки )
показати весь коментар
05.08.2024 16:30 Відповісти
+10
Цікава історія

До 25 років - можуть ходити на вибори і вибирати різного не роду не племені зебобіків

А відповідальність нести за свій вибір - заборонено.

І чому навчиться це покоління?!?!
показати весь коментар
05.08.2024 16:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нрдеп голосу чи голос нардепа???
показати весь коментар
05.08.2024 16:16 Відповісти
Якщо хоч на фронт не відсилаєте, то хоча б навчіть автомат тримати
показати весь коментар
05.08.2024 16:22 Відповісти
Ну дидами мы уже видим как вы воюете. Рашисты уже в Торецке. И ето при том что у нас уже F-16. Хорошая у ***** получится пропаганда что F-16 нам не помогли
показати весь коментар
05.08.2024 16:22 Відповісти
Пишуть що вже кілька днів КАБи на ЛБЗ не чути.
показати весь коментар
05.08.2024 19:24 Відповісти
Комітет ВР з нацбезпеки, оборони і розвідки напрацював законопроєкт, який забороняє мобілізувати чоловіків віком від 18 до 25 років, яких було визнано непридатними у мирний час і обмежено придатними у воєнний.

Вы же, дебилы, сами только что отменили "обмежено придатний"...
показати весь коментар
05.08.2024 16:22 Відповісти
Військові давно наголошують про необхідність заборони мобілізовувати після 50-ти років, але ТЦК і ВЛК продовжують набирати хворих дядьків у віці 50+...
показати весь коментар
05.08.2024 16:24 Відповісти
Ну ловят того кого могут поймать. А молодого здорового попробуй поймай. А если поймаешь то может и в морду дать
показати весь коментар
05.08.2024 16:32 Відповісти
Чула за такого. Трьох розкидав, шестеро здужали. Сказали, що він підходящий для служби.
показати весь коментар
05.08.2024 17:17 Відповісти
А обмежено придатних після 25 можна мобілізувати?
показати весь коментар
05.08.2024 16:25 Відповісти
Обмежено придатним у 58 років легше воювати ніж у 24 роки, на думку керівництва держави.

Вони змінили закони природи, бо в 58 років , на їх думку, організм здоровіше ніж у 24 роки )
показати весь коментар
05.08.2024 16:30 Відповісти
Мабуть керівництво порахувало, що в 24 роки у молодого хлопця в більшості випадків ще власної сім'ї немає і він ще не встиг народити нових українців, а 58 річні вже через одного онуки бавлять і вже життя якесь прожили. Мабуть так керівництво думає? Чи ви просто хочете винищити все молоде покоління українців під корінь і щоб така нація перестала існувати? Значить ви і такі як ви вороги українського народу не менше за кацапів
показати весь коментар
05.08.2024 18:07 Відповісти
У другій світовій війні, призовний вік в британську армію, був з 18 до 40 років.

Черчіль був ворогом Британії?

Якщо не призивати в ЗСУ молодих, то війна буде програна і ці молоді хлопці до 25 років, будуть вже служити в рашистській армії, бо саме так роблять рашисти на окупованих територіях. Мобілізують всіх з 18 років у свою армію
показати весь коментар
05.08.2024 18:25 Відповісти
Черчіль був очільником здоровенної 700 млн колоніальної імперії і то, получивши по зубах від німців у Франції в 1940 вирішив воювати із за спин червоної армії, в лавах якої одних тільки українців загинуло в 10 раз більше ніж британців за всю другу світову війну. Хитрий був, а от протів рашистів, яких в 5 раз більше за нас британці гинути не хочуть
показати весь коментар
05.08.2024 18:43 Відповісти
ну якщо план уряду знищити якомога більше українців, то все вірно роблять - взагалі мають мобілізувати з верхньої межі віку. 100-річні штурмовики, то взагалі звірі - типу рембів, їм і втрачати нічого - і в лежачого важче зі стрілецької зброї поцілити
показати весь коментар
05.08.2024 18:38 Відповісти
Я думаю що жителя Великобританії не повинно хвилювати кого саме призивають в Україні
показати весь коментар
05.08.2024 18:56 Відповісти
І я так думаю. Також, думаю, що ваші думки, щодо цього питання мало кого цікавлять
показати весь коментар
05.08.2024 19:06 Відповісти
Як і ваші
показати весь коментар
05.08.2024 19:19 Відповісти
Что то в вашей логике немного не вяжется смысл. Почему тогда мужчин имеющих трех и больше детей вообще сделали неприкосновенными? По вашей логике ето должны быть первые кандидаты на призыв. А тех у кого нет детей или от одного до двух нужно отпустить разводить еще детей.
показати весь коментар
05.08.2024 19:41 Відповісти
Росіянин, де ти до середини липня 24-го ошивався, поки тебе ведмедчкк не знайшов і Цензорі не зарєєстрував?
показати весь коментар
05.08.2024 22:11 Відповісти
І ще, 50+ річні мали право голосо впродовж всієї незалежності України, і їх помилки, які призвели до цієї війни не повинні виправляти молоді юнаки, більшій половині з яких на останніх виборах в 2019 не було навіть 18
показати весь коментар
05.08.2024 18:12 Відповісти
Пересічна людина у фразі "обмежено придатний" бачить слово "обмежений" (знаходять навіть ті, хто щиро впевнений у тому, що це залізобетонна гарантія НЕпризову), а ГШ бачить слово "придатний".
показати весь коментар
05.08.2024 20:45 Відповісти
Ще одна категорія людей, яких можуть мобілізувати до 25 років - непридатні до військової служби в мирний час, але обмежено придатні у воєнний. Джерело:

Це якийсь *******. Тобто здорових качків до 25 років призивати не можна, а хворих запросто?
показати весь коментар
05.08.2024 16:27 Відповісти
У зебілів немає логіки
показати весь коментар
05.08.2024 16:45 Відповісти
Так розвалювати країну легше !
показати весь коментар
05.08.2024 22:56 Відповісти
Да, именно так у зелёной банды получается. У меня ребенок как раз под эту категорию подходит, инвалид детства (дцп), обмежено-прыдатный и сейчас его легко могут мобилизовать. Как вам такое, инвалида на войну? Докерувалися...
показати весь коментар
05.08.2024 19:25 Відповісти
Задовбали ці депутати, шукають ласзейки, щоб менше мобілізувати, то тоді необхідно всіх депутатів мобілізовувати! І нічого з країною не станеться, та ще бюджет збільшиться, бо буде менше витрат на утримання гниляків!
показати весь коментар
05.08.2024 16:32 Відповісти
https://www.slidstvo.info/warnews/vona-bylas-do-kintsia-morpikh-oksana-shcho-voiuvala-v-krynkakh/ «Вона билась до кінця» - морпіх Оксана, що воювала в Кринках

https://www.slidstvo.info/warnews/vona-bylas-do-kintsia-morpikh-oksana-shcho-voiuvala-v-krynkakh/

показати весь коментар
05.08.2024 16:34 Відповісти
Цікава історія

До 25 років - можуть ходити на вибори і вибирати різного не роду не племені зебобіків

А відповідальність нести за свій вибір - заборонено.

І чому навчиться це покоління?!?!
показати весь коментар
05.08.2024 16:35 Відповісти
Ваше поколиння довело страну до разрухи. Так что лучше молчи
показати весь коментар
05.08.2024 17:56 Відповісти
Краще б ти, валянку, взагалі не розтуляв свій тупий москворотий писок.
показати весь коментар
05.08.2024 18:56 Відповісти
Что, правда глаза колет? Не переживай, следующая стадия - принятие.
показати весь коментар
05.08.2024 18:59 Відповісти
Щось белькоче собі мокша притрушений своєю свинособачою говіркою - чи то вокзал шукає, чи то парадне, щоб посцяти. ))
показати весь коментар
05.08.2024 19:04 Відповісти
а кого можно выбрать, только представителя олигархического клана и они придут только чтобы багатеть
показати весь коментар
05.08.2024 18:26 Відповісти
Підпишу , якщо буде до 45
показати весь коментар
05.08.2024 16:57 Відповісти
Треба взагалі заборонити мобілізацію "обмежено придатних" Нікого не хвилює, як діабетик, буде інсулін собі в окопі колоти. Така "мобілізаціія" - повністю злочинна та аморальна
показати весь коментар
05.08.2024 16:56 Відповісти
В советское время человеку в 18 лет доверяли оружие. А если хочеш записатся в библиотеку то только с 20 лет.
показати весь коментар
05.08.2024 18:25 Відповісти
А может лучше взять ограниченно годного кому 24 , но он мотивирован и хочет служить, чем дядьку за 55 без здоровья? Там есть среди законодателей вообще с мозгами кто нибудь?
показати весь коментар
05.08.2024 19:18 Відповісти
Петицiя за зниження призовного вiку з 60 до 50 рокiв за мiсяць набрала 16 000 голосiв з 25 000.А ще лишилось голосувати 120 днiв!
показати весь коментар
05.08.2024 19:27 Відповісти
Потрібно знижувати вік мобілізації до 18 років.
показати весь коментар
05.08.2024 19:31 Відповісти
краще до 14 ! не людьми треба воювати а зброєю дистанційного застосування .
показати весь коментар
05.08.2024 23:11 Відповісти
небось у большинства депутатов детки 18-25