4661 відвідувач онлайн
5 495 73

Вбивство Фаріон: Підозрюваний Зінченко залишиться під вартою

Підозрюваному у вбивстві Фаріон Зінченку залишили запобіжний захід без змін

Львівський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід для В’ячеслава Зінченка, якого підозрюють у вбивстві екснардепки та мовознавиці Ірини Фаріон.

Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора, інформує Цензор.НЕТ.

"Раніше Галицький районний суд м. Львова обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави. Саме на такому запобіжному заході наполягали прокурори. Захисник підозрюваного подав апеляційну скаргу на цю ухвалу слідчого судді та просив її скасувати і обрати запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту", - йдеться в повідомленні.

Суд відмовив у задоволені апеляційної скарги адвоката та залишив у силі обраний раніше запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Вбивство Ірини Фаріон

Нагадаємо, ввечері 19 липня у Львові на вулиці Масарика невідомий стріляв в Ірину Фаріон.

Стрільця, як повідомляють місцеві пабліки, бачили сусіди. Стріляв у Фаріон хлопець 20-25 років. Він чекав її біля виходу, мав пістолет без глушника, був у рукавичках.

Медики прооперували Фаріон, однак врятувати її життя не вдалося.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що правоохоронці розглядають декілька версій вбивств. Серед них: особиста неприязнь та громадсько-політична діяльність Фаріон.

Правоохоронці опублікували світлини та прикмети чоловіка, який може бути причетним до вбивства Фаріон.

У понеділок, 22 липня, у Львові попрощалися з Іриною Фаріон.

25 липня президент Зеленський повідомив про затримання підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон. Глава МВС Ігор Клименко вважає, що підозрюваний може бути лише виконавцем.

26 липня Галицький суд Львова 26 липня відправив 18-річного мешканця Дніпра під варту на два місяці без права внесення застави.

Згодом адвокат подав апеляцію на запобіжний захід.

Топ коментарі
+11
маєш власний досвід, співчуваю
показати весь коментар
05.08.2024 16:34 Відповісти
+8
яккий ви опитний , та обізнаний.
показати весь коментар
05.08.2024 16:34 Відповісти
+8
Тобто других підозрюваних нема й не буде. А те що то була професійно розроблена спецоперація поліцейські специ навіть не хочуть думати, та й навіщо, цап-відбувайло вже є, "мудрий нарід" повірить.
показати весь коментар
05.08.2024 16:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дуже на це сподіваюсь
показати весь коментар
05.08.2024 16:25 Відповісти
маєш власний досвід, співчуваю
показати весь коментар
05.08.2024 16:34 Відповісти
яккий ви опитний , та обізнаний.
показати весь коментар
05.08.2024 16:34 Відповісти
твій гомосяцький досвід нікого не цікавить, ти сайти поплутало
показати весь коментар
05.08.2024 16:48 Відповісти
цап в тебе чому в тбе прапор хфранцюзький ?



Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 22.05.2024
показати весь коментар
05.08.2024 16:51 Відповісти
Тобто стверджуєш що з ярмаком наскільки близький ? Тоді хто тут кацап ? ((
показати весь коментар
05.08.2024 18:34 Відповісти
Дебелы недоученные и недоразвитые! Это все на что ума хватило!? И сейчас хор недоумков подтянется! Плять! Инфузории одноклеточные!
показати весь коментар
05.08.2024 16:56 Відповісти
Навіщо висмикнули половину речення та ************ сенс?
показати весь коментар
05.08.2024 16:51 Відповісти
Бот - це програма, невігласе. А ось я бачу на форумі антисеміта-провокатора

Лише нікчемне ніщо може чіплятися до нікнейму 🤮

Па питання відповісте?
показати весь коментар
05.08.2024 16:58 Відповісти
Батько , то батько ,вилупок то вилупок, а ти глистяве цапе мені по віку у онуки годишся мабуть, так будеш розмовляти зі своєю мамкою , бабусею,. Батька мабуть в тебе нема, бачу ,що невивуховане байстрюк.
показати весь коментар
05.08.2024 16:54 Відповісти
Діду, ось ви поставили вподобайки під постами мудака-провокатора-антисеміта, який тупо срав на гілці та чіплявся до людей. Вам сподобалося що він чіпляється й до нікнеймів дописувачів? Горін це ваше прізвище, чи псевдонім (як в мене наприклад)? Ви в курсі що Горін - це російське та (іноді) єврейське прізвище? То - чому така солідарність із забаненим вже провокатором?

Про те ваше (видалене адміном) про "натиснув на курок" - вам не довелося служити ні в радянській армії ні в українській? Чому?
Ви не в курсі що безкуркова зброя з'явилася у в 1879 році? Ви розумієте про що я? Те що ви вважаєте "курком" називається "спусковий гачок", діду. Я про це взнав 50 років тому, а чому ви - не знаєте про це досі?
показати весь коментар
05.08.2024 18:02 Відповісти
Знову клоп свд, двустволка виповзла. Що банят, змінив нік?
показати весь коментар
05.08.2024 16:57 Відповісти
Вас недоумков даже троллить лень! Видно с чей подачи ветка! Работать научитесь! недоумки!
показати весь коментар
05.08.2024 17:06 Відповісти
Фаріон була заміжня два рази.

Вперше за кацапом, вдруге - за русскоязиким манкуртом-злодієм

В сім'ї спілкувалася російською мовою.

Отак, шановне паньство!
показати весь коментар
05.08.2024 16:36 Відповісти
що це міняє, навіть якщо це правда? я теж у побуті спілкуюсь російською, в мене мама росіянка. погано чує навіть свою рідну мову, то й що, тепер, нас треба вбити?
показати весь коментар
05.08.2024 16:40 Відповісти
Але ж ви не хвалитеся, як учите онука бити дітей російськомовних біженців? Більше для цієї війни, ніж ця КДБшна стара консерва, мало хто зробив!
показати весь коментар
05.08.2024 16:44 Відповісти
Не так страшні московські воші, як російськомовні гниди (Петлюра).
показати весь коментар
05.08.2024 17:15 Відповісти
Ви сбрехали перетворив вислов Симона під дану розмову.
показати весь коментар
05.08.2024 18:16 Відповісти
Просто деяким дуже хочеться називати українців гнидами. А чи був у Петлюри той вислів про українських гнид, так це ще велике питання. А те, що саме завдяки російськомовним почався черговий геноцид українців жодних сумнівів нема. Толерантність до російськомовних у кращому разі є холуйством.
показати весь коментар
05.08.2024 19:13 Відповісти
Не Петлюрі, зрадившому ЗУНР і заздрившому Болбачану, про гнид говорити.
показати весь коментар
05.08.2024 19:49 Відповісти
А Бандера та Мельник?...
показати весь коментар
05.08.2024 20:31 Відповісти
Не несить куйню.
показати весь коментар
05.08.2024 21:10 Відповісти
Ну так...я й забув, що в Україні для українців російська мова має священний статус...без російськомовних українці ніхто...
показати весь коментар
05.08.2024 21:20 Відповісти
Повторюю : Не несить куйню.
показати весь коментар
05.08.2024 21:32 Відповісти
Це абстрактно. Давай конкретно. У чому куйня?
показати весь коментар
05.08.2024 21:34 Відповісти
У всії твоіх ствердженнях куйня.
показати весь коментар
05.08.2024 21:42 Відповісти
Ну тоді хоч поясни, що значить слово куйня...
показати весь коментар
05.08.2024 21:46 Відповісти
Ладно...сам відповім...куйня - це істина в останній інстанції. Так?
показати весь коментар
05.08.2024 22:14 Відповісти
Ні, куйня це така собі фуйня яка зовсім не відповідоє істині, та є породженням мозоку або упередженой людини, або провокатора, або хворим мозоком отой людини шо несе фуйню яка є не шо інше як куйня.
показати весь коментар
06.08.2024 05:59 Відповісти
Ага...куйня це фуйня...а Україна без державної мови російської федерації є породженням хворого мозку провокатора...?
показати весь коментар
06.08.2024 09:44 Відповісти
Це ти вже не куйню і навіть не фуйню несеш, а чисту муйню городиш.
показати весь коментар
06.08.2024 10:14 Відповісти
Так би сразу і сказал...
показати весь коментар
06.08.2024 10:46 Відповісти
Я радий за то шо ти нарешті зрозумів.
показати весь коментар
06.08.2024 13:11 Відповісти
До речі, тобі, як людині яка шукає лавр фаріон, потрібно знати шо у нас не кажуть сказал, у нас кажуть сказав.
показати весь коментар
06.08.2024 13:14 Відповісти
Не знаєш, що таке фонетична транслітерація?...бідоляшка...
показати весь коментар
06.08.2024 13:21 Відповісти
Ну, як шо тільки так, то нехай буде гречка. Посада звільнилась, займай, але будь пильним, бо бабуля добазікалась і квіток комуністки не врятував.
показати весь коментар
06.08.2024 13:24 Відповісти
так, вас потрібно вбити. Ви живете в країні і не вчите мову цієї країни. В Німеччині всі ПОВИННІ вчити німецьку мову. Навіть, якщо до того лише ієрогліфи знали. Ваше небажання вчити мову країни , де ви живете, означає повну зневагу , а подекуди ненависть до України. Тому так, вас потрібно вбити, бо ви своїм язиком закликаєте тих, хто вб"є нас, українців.
показати весь коментар
06.08.2024 07:15 Відповісти
черговий казкар...
показати весь коментар
05.08.2024 19:23 Відповісти
Тобто других підозрюваних нема й не буде. А те що то була професійно розроблена спецоперація поліцейські специ навіть не хочуть думати, та й навіщо, цап-відбувайло вже є, "мудрий нарід" повірить.
показати весь коментар
05.08.2024 16:50 Відповісти
Можливо, що замовник вбивства - це та особа, що нагородила "правоохоронців" за затримування та арешт "підозрюванного": який -дуже вірогідно - є зовсім непричетним до вбивства Фаріон.
показати весь коментар
05.08.2024 17:05 Відповісти
А це дуже показово. Ще нічого не відомо, а служак вже нагородили. Чомусь пригадується схожа історія зі вбивством Шеремета. Тоді теж одне гундосе створіння наговорило зайвого про невинних людей, але досі навіть не вибачилося.
показати весь коментар
05.08.2024 17:30 Відповісти
Помаринують ,та й випустять,коли забудеться.
показати весь коментар
05.08.2024 17:09 Відповісти
Може йому ще підсилені талони на харчування?
показати весь коментар
05.08.2024 17:17 Відповісти
Приїхав до Львова просто сидіти у дворі Фаріон. Ага,не причетний.
показати весь коментар
05.08.2024 17:19 Відповісти
Хіба є докази, що у дворі Фаріон був саме він? Особа у темних окулярах та панамі мало схожа на нього.
показати весь коментар
05.08.2024 17:28 Відповісти
Повністю схожий.

Після прибуття до Львова 9 липня, підозрюваний забрав із Нової пошти посилку з Дніпра, яку переслав сам собі. У посилці були особисті речі, у яких відбувалось стеження за Іриною Фаріон. Чисто випадково переслав собі речі, чисто випадково які зійшлися. А ще чисто випадково знімав три хати, це не він, звісно що не причетний,а потім після вбивства чисто випадково одразу поїхав у Дніпро.
показати весь коментар
05.08.2024 17:44 Відповісти
Як усі раптом полюбили Фаріон. І щоб усі збочинці, що тут отписалися, знали - Зінченко лише підозрюваний, а в Україні виправдальних вироків менше піввідсотка.
показати весь коментар
05.08.2024 17:33 Відповісти
Дуже цікавий розбір ситуації від такого собі Віктора Кирія. взагалі то я над ним підсміююсь за його пророцтва висосані від зірок та писань. але в даному випадку відчуається доволі логічне мислення.

Суть його ролика в ютубі в тому, що поліція із собаками ще того дня взяла слід від лавки, на якій сиділо щзось у шляпі і повело у сусідній лісок на одну із дач. В рішенні суду було заявлено дозвіл на арешт предметів у тому будиночку. Дві! подушки, купа пластмасової тари і стаканчиків, цигарки і окурки. ТОбто: купа відбитків пальців і матеріалу джля генетичної експертизи. Але схоже на те, що зв'язку з підозрюваним із Дніпра ті особи не мали. Бо вже за стільки днів дані генетичної експертизи могли б показати, що це саме Зінченко тікав у той будиночок чи прийшов звідтіля на лавку. Ви з розумієте, що службові собаки і лягаві з мвд - це абсолютно різні тварини. Собаки-слідопити йдуть по сліду через особливості своєї породи. Їм політичні та якісь корупційні забаганки як собаці під хвіст. Тому вони чесно повели до тієї хатинки, а поліція що й шла слідом провела обшук. І за кадастровим номером точно відомо - чия хатинка. А хазяїн чи орендар мусить дати покази - кого він туди пускав.

Так виглядає, поліція зовсім не зацікавлена у виявленні справжніх вбивць. Навіть якщо Зінченко і приймав в цьому участь, то зрозумілло, що був не сам і в тій хатинці на яку вийшли собаки він не бував. А хто ж там був?
показати весь коментар
05.08.2024 17:59 Відповісти
Хватит этих жовак, царство небесное ей, наши дети каждый день гибнут в окопах , под зверскими пытками ,думать нужно и молится о живых ...Нет ,,ну тут же нужно прожевать до конца Фарион...
показати весь коментар
05.08.2024 18:08 Відповісти
Тобто ми опинилися в країні, де не обов'язково наводити підстави: "прокурор наполягав" - цілком достатьо. Але ж головмусор обіцяв знайти пистолета за кілька днів. Вони минули. То відпускайте людину. Чи наведіть підстави. "Суддя так хоче" - то не підстава. Надайте докази. Сидів на лавці - ще не доказ вбивства.
показати весь коментар
05.08.2024 18:46 Відповісти
А-ха! Дуже похожий на жорстокого вбивцю, який аж два місяці планував своє злодійство, а він хоть знав хто така ця бабця?!
показати весь коментар
05.08.2024 18:56 Відповісти
ви мабуть такий собі молодий та гожий? Але молодість - це той недолік, який з кожним днем стає все менше. Хто вам дав право називати цю жінку "бабцею"? Вона ваша родичка?Яке ви маєте до неї відношення? Варто думати, перш ніж щось написати і позбуватися совкових наративів.
показати весь коментар
05.08.2024 19:32 Відповісти
психбольной.
показати весь коментар
06.08.2024 06:59 Відповісти
його батько в інтерв"ю висловив ворожість до Ірини Фаріон та відстоював своє право розмовляти російською, звинувачуючи Фаріон в тому, що вона боролась за українську мову в Україні. Ці ледачі російськомовні виродки не повинні жити в Україні. Від них тільки зло. Вони реалізують програму цахеса карлика - росія закінчується там, де російська мова. Виправданням для них є -.. а ми так звикли і будемо говорити росмовою. Справжня Людина не хоче язиком підтримувати ворога, і хоч 50 років до того говорила російською, переходить на українську мову. І таких сімей виродків повно в Україні. Настане час вам стрілятимуть в рота, а не ви вбиватимете нас в скроню, як справжні гебісти в часи репресій української інтелігенції. Я бажаю всім росмовним тупо здохнути, бо вже немає навіть останньої краплі ненависті, тільки вбивати вас залишилось.
показати весь коментар
06.08.2024 07:10 Відповісти