4139 відвідувачів онлайн
14 779 71

Іран через Угорщину попередив Ізраїль про плани завдати удару, - глава ізраїльського МЗС Кац

Іран через Угорщину попередив Ізраїль про плани завдати удару, - глава ізраїльського МЗС Кац

Очільник міністерства закордонних справ Ізраїлю Ісраель Кац заявив у понеділок, 5 серпня, що Іран вирішив атакувати Ізраїль.

Про це пише The Jerusalem Post з посиланням на заяву глави ізраїльського МЗС, інформує Цензор.НЕТ.

Відповідне повідомлення від Ірану було передано Ізраїлю через міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто.

Зазначається, що угорський міністр зателефонував Кацу, щоб пояснити, що він отримав цю інформацію від виконувача обов’язків міністра закордонних справ Ірану Алі Багері.

"Іран повідомив нам, що має намір напасти на Ізраїль", - сказав Кац.

Він додав, що "світ повинен вимагати від Ірану ціну за будь-які агресивні дії, які він здійснює".

Своєю чергою очільник зовнішньополітичного відомства Угорщини Петер Сійярто у соцмережі Facebook підтвердив, що мав телефонні розмови з головам МЗС Ізраїлю та Ірану.

"Позиція Угорщини чітка: ми не можемо допустити, щоб Ізраїль зазнав ще одного терористичного нападу, подібного до того, що стався в жовтні минулого року, але водночас ми повинні зробити все можливе, щоб не допустити початку великої регіональної війни", - заявив Сійярто.

Що передувало?

Нагадаємо, що лідера радикального палестинського руху ХАМАС Ісмаїла Ханію та його охоронця було ліквідовано в результаті обстрілу їхньої резиденції в Тегерані.

Крім цього, 30 липня ЗМІ повідомляли, що ЦАХАЛ завдав цілеспрямованого удару по столиці Лівану Бейруту, де, за даними ізраїльської армії, перебував командир угруповання "Хезболла" Фуад Шукр, відповідальний за вбивство дітей на Голанських висотах.

У середу, 31 липня, верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї наказав "завдати прямого удару по Ізраїлю" через ліквідацію в Тегерані лідера ХАМАСу Ісмаїла Ханії.

Адміністрація президента США Байдена вважає, що Іран найближчим часом збирається атакувати Ізраїль у відповідь на вбивство політичного лідера ХАМАС Ісмаїла Ханії.

Топ коментарі
+41
а ми і так знаємо), що угорщина - країна передаст
показати весь коментар
05.08.2024 21:44 Відповісти
+38
ти диви! Намалювався новий центр геополітичного впливу- Орбанщина!
показати весь коментар
05.08.2024 21:42 Відповісти
+28
Цей постановочний конфлікт двох союзників Росії - чисто для відволікання уваги.
показати весь коментар
05.08.2024 21:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цей постановочний конфлікт двох союзників Росії - чисто для відволікання уваги.
показати весь коментар
05.08.2024 21:38 Відповісти
Та ні просто якісь фінансові інтереси у великих грошей... Хоча деколи здається що якись лялковод пише їм всім сценарії
показати весь коментар
05.08.2024 22:08 Відповісти
Так це постановка. Тільки над ******** друзяками фріків стали хмари (ЕС захотів лишити їх шенгену)
показати весь коментар
05.08.2024 22:22 Відповісти
Це ти так визначив ? Чи кінь з МЗС кацапії ?
показати весь коментар
05.08.2024 22:29 Відповісти
ісраель теж непогано співпрацює з рашистами. Ті ж ударні БПЛА "Ланцет" - це ніби рашисти такі геніальні, щоб створити з нуля безпілотник з машинним зором та елементами ШІ. Технології продані юдерастами покупцям з лаптєрейха
показати весь коментар
05.08.2024 22:43 Відповісти
Органи і Форпости теж Ізраільська розробка і завод з виробництва безпілотників збудував на расеї Ізраїль.

Я вже не кажу про ті деталі ракет та мікроелектроніку, які нам чомусь не показують та Нетаньяху з дідом на палці.
показати весь коментар
06.08.2024 06:34 Відповісти
А навіщо попереджати про атаку ворога? Щось я не розумію ...
показати весь коментар
05.08.2024 21:41 Відповісти
Це такий тактичний прийом, коли ссикотно щось зробити. Називається "тримайте мене семеро".
показати весь коментар
05.08.2024 22:59 Відповісти
Але чомусь закралась інша думка. підаРашка, коли збиралася почати війну, брехала кругом "та что ви такоє надумалі, єта всяго лішь учєнія". І потім шарах. Цього разу вибрали іншу тактику: будемо говорити, шо нападьом. І потім, мол, а ми попереджали, ніде не ховалися. Дивує інше, що новий президент Персії (хоча яка там Персія, всього навсього всратий Іран!) клявся у миролюбності та опозиційності до загиблого раісі. Тому що і як ці всесвітні брехуни задумали - нам невідомо.
показати весь коментар
06.08.2024 11:22 Відповісти
тим більше поперджати вшиву венгрію
показати весь коментар
06.08.2024 02:09 Відповісти
Вшива Угорщина тепер на побігеньках у всіх диктаторів і маразматиків світу: від Лукашенка до Пу та Сі.
показати весь коментар
06.08.2024 13:49 Відповісти
ти диви! Намалювався новий центр геополітичного впливу- Орбанщина!
показати весь коментар
05.08.2024 21:42 Відповісти
Це шо , иду на вы переняли у киевлян?
показати весь коментар
05.08.2024 21:42 Відповісти
Один в в один...- Ну, докторишка, сейчас мы тебя будем убивать, грабить, обижать и унижать! (https://www.mixto.ru/phrases/film/183/ Айболит-66 )
показати весь коментар
05.08.2024 21:42 Відповісти
показати весь коментар
05.08.2024 21:43 Відповісти
Мінора під парасолькою??...
показати весь коментар
05.08.2024 21:48 Відповісти
Вони хоч і намагаються себе так називати, щоб підкреслити свою нетотожність з арабами, але вони вже давно-давно не перси і не тільки серцем, а й душею.
показати весь коментар
06.08.2024 11:24 Відповісти
Шоу для місцевих іранських папуасів, друга серія, ми нападемо на Ізраїль, але усіх попередимо, щоб ненароком нікого не вбити...
показати весь коментар
05.08.2024 21:43 Відповісти
Те ж було зі "страшною" атакою ірану на юдерастів 200-ма БПЛА. Такою ефективною, що аж 99% запущених збили. Т такою страшною, що жоден шахед не залітав на ісраель зі сторони моря, а тупо летіли прямим курсом без маневрів і жодного ісраельтянина не відправили у вічне плавання на ковчег до Ноя.
показати весь коментар
05.08.2024 22:47 Відповісти
У квітні 2024 року ППО Ізраїлю та союзників ліквідувало близько 300(+/-) повітряних цілей, запущених з Ірану. З них 120 балістичних ракет, 190 БПЛА і кілька десятків крилатих ракет. Жодного влучення не зафіксовано. Осколками збитої балістичної ракети було поранено, а потім померла бедуїнська дівчинка
показати весь коментар
06.08.2024 05:34 Відповісти
Ви не в курсі. Залітали з моря, небагато. Вони йшли на Тель-Аві, дуже низько, 20м над водою. Їх збили практично над пляжами.
показати весь коментар
06.08.2024 11:29 Відповісти
а ми і так знаємо), що угорщина - країна передаст
показати весь коментар
05.08.2024 21:44 Відповісти
Синонім в точку старому сутенеру.
показати весь коментар
05.08.2024 22:52 Відповісти
Что это за войны такие...Позвонил-предупредил-поянил-показал куда будут бить...Цирк какой то.Ссут,но понты надо кинуть...Люлей конечно можно выгребти-но понты...перед Володькой ******** в грязь падать нельзя..И Израиль-куснул и в будку,порычать...ой что будет если вы нам ответите..Блд...как мартовские коты,стоят орут друг на против друга и только ждут,чтоб кто "старший"шуганул,да разбежаться в разные стороны.Но раньше нельзя-читаем все заново-Понты!
показати весь коментар
05.08.2024 21:45 Відповісти
Усi за стiл переговорiв. Сiрим зонам бить! Мир!
показати весь коментар
05.08.2024 21:45 Відповісти
Угорщина вже в другому таборі.
показати весь коментар
05.08.2024 21:46 Відповісти
а чому через Угорщину? От зараз фіцо обідно стало.
показати весь коментар
05.08.2024 21:46 Відповісти
і Лукашенку теж
показати весь коментар
05.08.2024 23:06 Відповісти
його кандидатура була зразу відхилена, бо він би почав показувати ізраілю карту звідку готується напад Ірану.
показати весь коментар
05.08.2024 23:13 Відповісти
а ким чен іну як обідно!
показати весь коментар
06.08.2024 02:10 Відповісти
Та це чудило почало б погрожувати висадкою на Сонці і потім прямим ударом "солнєчнимі лучамі" по Хайфі. Тому вирішили не накручувати настільки.
показати весь коментар
06.08.2024 11:41 Відповісти
Стабильности нет, Иран снова по Израилю удар наносит... (современная версия).
показати весь коментар
05.08.2024 21:53 Відповісти
Орбан для Ірану свіи пацан?
показати весь коментар
05.08.2024 22:00 Відповісти
показати весь коментар
05.08.2024 22:07 Відповісти
Справедливости ради: Израиль тоже прощелкал атаку ХАМАС.
показати весь коментар
05.08.2024 22:22 Відповісти
Справедливости ради, они были готовы к войне в принципе. И хотя и прощелкали атаку, но потом все порешали.
показати весь коментар
06.08.2024 00:19 Відповісти
Если бы были готовы, не погибло бы столько израильтян. Самый серьезный прокол Моссад за последние лет 50. И если бы на месте ХАМАС был мордор, ничего бы сейчас израиль не порешал. И не нужно пытатьсся перекрутить, будто я оправдываю зеленского за подготовку к шашлыкам.
показати весь коментар
06.08.2024 01:56 Відповісти
Не сравнивайте хрен с пальцем. Израиль был готов намного лучше, чем Украина. И был бы даже Мордор, последствия были бы намного лучше. Это можно сравнить, как если бы Зеленский не свернул ракетную и танковую программы в 2019, не разминировал Чонгар. Уже последствия войны были бы на порядок легче. Заправил танки и вывел их ближе к границе, вывел бригады из мест дислокации. И так далее.
показати весь коментар
06.08.2024 02:31 Відповісти
Да никто не спорил с тем, что 73% сделали стране хракири. Свой начальный комментарий я написал к тому, что не нужно приводить в пример Израиль как эталон реакции на внешние вызовы. Они могли бы не играть в нейтралитет, а более серьезно поддержать Украину с самого начала летальным оружием, заодно и потестировали бы его против разработок Ирана. Вместо этого Иран тестировал и совершенствовал свое оружие в войне против Украины, а заодно получал от мордора новые технологии. Израиль мало того, что пролкал атаку, так еще и не сделал практически ничего, чтобы совместно противостоять оси зла - дружба с россией превыше каких-то там проблем Украины. Ну вот теперь может столкнуться с последтсвиями этой дружбы с союзником своего врага. Не нужно приводить в пример сегодняшний Израиль.
показати весь коментар
06.08.2024 11:38 Відповісти
Справедливости ради: коли атакують ізраїль, їм ракети сбиває пів- світу. Так вони готувалися....
показати весь коментар
06.08.2024 02:11 Відповісти
Почему бы Орбану и Трампу не поехать решить израильский кризис и установить серое перемирие? Также почему Трамп не позвонит своему ***** и не пригрозит ему за поддержку Ирана и ХАМАСа?
показати весь коментар
05.08.2024 22:09 Відповісти
Иран через Венгрию предупредил Израиль о планах нанести удар.
показати весь коментар
05.08.2024 22:13 Відповісти
внезапность наше все ....а то не дай бог будет ескалированная супер ескалация)
показати весь коментар
05.08.2024 22:21 Відповісти
Добре хоч через Угорщину попередив ,а не через бсср
показати весь коментар
05.08.2024 23:00 Відповісти
Может лучше сразу по Венгрии?
показати весь коментар
05.08.2024 22:21 Відповісти
что то Иран ескалирует ескалирует да не выескалирует.

я так понял челмоголовые так сами хотят атаковать как голодный срать)
показати весь коментар
05.08.2024 22:23 Відповісти
Так там уже авианосец США подошел. Толсто так намекает... вот они и задумались - "а может, нуегонафиг?" Но попонтоваться же надо, а то свои не поймут..
показати весь коментар
05.08.2024 22:53 Відповісти
Однозначно, там обсіралово вже зашкалює. А тим більше, коли їх попередили, що на Рузвельті під сотню Томагавків, то срачка стала зовсім жідєнькой.
показати весь коментар
06.08.2024 11:45 Відповісти
це надто тонке східне питання, що рветься наочно при будь - якому погляді. Сам наратив, отримувач, його навіжені вислови аж ніяк не сприяють довірі до цієї "новини"
показати весь коментар
05.08.2024 22:26 Відповісти
Цікаво, а коли будуть вбиті Сіярто і Орбан, як пособники терористів?
показати весь коментар
05.08.2024 22:34 Відповісти
Сложновато будет - либо через две страны переться, либо морем вокруг аравийского полуострова.
показати весь коментар
05.08.2024 22:50 Відповісти
"Держите меня семеро! Я сейчас ух, как атакую"... Обычные восточные/мусульманские понты. Если бы был слабый противник, то атаковали без все этих предупреждений. А так, может не слабо в ответ прилететь... Скорей всего идут "торги", иранцы ждут что им предложат в ответ на снижение эскалации, в первую очередь американцы. Но какой то показательный удар будет, надо же показать свой гнев.
показати весь коментар
05.08.2024 22:54 Відповісти
До овцейопів приїхало 2 УАГ, і всі сусіди, включаючи арабів, сказали шо будуть збивати ракети. Навіть з урахуванням кацапських калібрів вірогідність, шо вони зможуть наваляти євреям, дуже низька. А потім на Ірані поставлять жирну крапку.

Ось вони і думають як би надути щоки, але не обісратися...
показати весь коментар
05.08.2024 22:56 Відповісти
Пишуть Рф щось активно переправляла літаками в Іран.
показати весь коментар
05.08.2024 23:04 Відповісти
Аятоли так хотіли, так старались несподівано напасти на ненависних юдерастів, що аж передали через ************* сіярто дату, час і маршрути руху шахедів. Певно, в кінці маршруту над пустелею шахеди мають намотувати кола до повного вичерпання запасу палива. Щоб вже точно ісраель, з допомогою всього світу зміг збити літаючі ******** аятолл без найменшої шкоди для образанців.

Новина зокрема, і "несподіваний" напад залишають після себе враження дешевого цирку для ідіотів. І чалматоголовим, і обрізаним потрібна ця атака для досягнення власних цілей.
показати весь коментар
05.08.2024 23:09 Відповісти
Шо так горить? Забрали щось в тебе? Ти своє роби, ми тут якось впораємось. Не забувай-донати я тобі, не ти мені....
показати весь коментар
06.08.2024 01:12 Відповісти
Всього-на-всього твої обрізані пращури допомагали більшовикам організувати Голодомори. Спільники у злочині проти людяності, у вбивстві мільйонів українців голодом. Але то вмирали гої, а не боґоізбґанний нарот, тому досі офіційна влада ісраеля не визнала Голодомор геноцидом українського народу. Позиція уряду бєні юденьяху щодо війни України з рашистами теж хитрожопа. І за що ж вас так не *******?
показати весь коментар
06.08.2024 08:32 Відповісти
Ви, на жаль, проводите дуже помилкову паралель. Зрівнюєте їхнього зельцмана з оригіналом в Україні. В дійсності і Ісраелі дуже багато прибічників України, багато потужних професійних військових воюють за Україну. А лайна вистачає кругом, навіть у країні "самих вумних" людей.
показати весь коментар
06.08.2024 11:50 Відповісти
В тридцяті роки у Сталіна був такий же друг Бенеш, президент Чехії. Після1939 року СРСР виділяв кошти на утримання Бенеша в Лондоні, а після війни він повернувся і знову керував, але недовго. В 1937 році Бенеш ініціював продаж ліцензії на арту 122,152 мм, привозили танк 38, але не продав, ндто складною була управління система управління. Взяли тільки планетарну коробку передач. Бенеш і виконував роль пражського звязківця, як і Вітюша венгерського.
показати весь коментар
05.08.2024 23:10 Відповісти
показати весь коментар
05.08.2024 23:15 Відповісти
От ти диви порохобот який впертий
показати весь коментар
06.08.2024 01:02 Відповісти
та не кажи...
показати весь коментар
06.08.2024 01:04 Відповісти
Не хоче дивитись Марафон і молитись на всеосяжного Гундосика Кріворождєного !!!! Думкозлочин
показати весь коментар
06.08.2024 01:03 Відповісти
І цей поц Орбан,це пузате гамно і тут відмітився.
показати весь коментар
05.08.2024 23:38 Відповісти
Орбан - шмонька на побігеньках за викликом в тоталітарних режимів. Завтра КімЧенИн через нього піцу з доставкой замовлятиме.
показати весь коментар
05.08.2024 23:48 Відповісти
Сіоністи з фашистами-салашистами ведуть перемовини? Чи сіярта помилилась, не туди маляву принесла?))))
показати весь коментар
06.08.2024 00:59 Відповісти
Все крутиться навколо паРаші. Іран, Угорщіна, закоханий у пуйла Нетаньягу, працюючий на пуйла зєля... Нетаньягу і зєля у чомусь дуже схожі. Їм обом треба, щоб напруженість не спадала. Бо тоді вони мають відповідати за провали в обороні(і корупцію). Дарма люди кажуть, що зєля - ніщо. Зєля - це єрмаки, верещуки, гетьманцеві, ВР, власне майже 100% влади. Покищо мережі зєля не контролює
показати весь коментар
06.08.2024 07:54 Відповісти
Угорщина стала посередником в тероризмі. Не тримайте старих підарів при владі.
показати весь коментар
06.08.2024 09:46 Відповісти
"Якщо твої друзі передають тобі щось від твоїх ворогів - уважай що зрадники уже про все домовились" (Аль Капоне)
показати весь коментар
06.08.2024 11:57 Відповісти