10268 відвідувачів онлайн
1 751 17

Ситуація на білоруському кордоні без змін, - Держприкордонслужба

Білорусь перекидає танки до кордону з Україною

Станом на 11 серпня переміщення білоруської техніки поряд з українським кордоном не було зафіксовано.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в коментарі LIGA.net заявив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Він прокоментував повідомлення щодо переміщення техніки МО Білорусі у Гомельську та Мозирську області, поближче до українського кордону.

"Обстановка по кордону залишається без змін", - сказав він.

Нагадаємо, зранку 11 серпня міністерство оборони Білорусі повідомило про перекидання військовоїу технікуи на "посилення війська" на прикордонних з Україною напрямках.

Топ коментарі
+3
потом окажеться как и овцеебы разминеться с границей)
показати весь коментар
11.08.2024 12:05 Відповісти
+3
Питання: чому на третьому році війни Україна і досі має посольство в Мінську і не розірвані дипвідносини ..? WTF?
показати весь коментар
11.08.2024 12:11 Відповісти
+2
Поки що...
показати весь коментар
11.08.2024 11:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поки що...
показати весь коментар
11.08.2024 11:55 Відповісти
Пижиться калхознік, надуває щоки.
показати весь коментар
11.08.2024 12:00 Відповісти
потом окажеться как и овцеебы разминеться с границей)
показати весь коментар
11.08.2024 12:05 Відповісти
- Куме! А як ви думаєте - яка армія найбоєздатніша в світі? Наша?
- Та ні! Білоруська!
- З чого-б це?
- Ну - нам за війною вчиться ніколи.... А білоруси вже десять років безперервно вчаться та з навчань і маневрів не вилазять.... Значить - мають найбільший досвід та навички!
показати весь коментар
11.08.2024 11:58 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Z53uFob00Po "Трымайся, браце" - білоруська патріотична пісня
показати весь коментар
11.08.2024 12:20 Відповісти
- - Куме! А скажіть-но мені таку штуку: От я час від часу на «Цензорі» зустрічаю нік: «Бульбаш звычайны» А що - є і «незвичайны»?

- - Є! Але це - рідкісна особа! Їх ще називають - «справжні білоруси»!

- - А в чому між ними різниця?

- - Ну «справжній білорус» - це патріот своєї Батьківщини, який любить її по-справжньому і бореться активно з її гнобителями А «бульбаш звичайний» - це безхребетне створіння, яке мовчки «сопе в три дірки» - як-би по ньому влада не товклася і робить лише те, що вона йому наказує А «протестує» лише вдома, під ковдрою чи на вулиці - крутячи дулі в кишенях Однак страшно ображається , коли йому про це згадують!

Вони навіть ту пісню співають лише на кухнях і напівголосно - щоб надвір не було чутно!
показати весь коментар
11.08.2024 14:05 Відповісти
Война - х..ня, главноє - маневри (приказка кацапських охвіцерів)
показати весь коментар
11.08.2024 13:02 Відповісти
Питання: чому на третьому році війни Україна і досі має посольство в Мінську і не розірвані дипвідносини ..? WTF?
показати весь коментар
11.08.2024 12:11 Відповісти
Бітум.Бітум.
Де ж його ще брати для великоасфальтицтва?
показати весь коментар
11.08.2024 12:21 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=8ZDaOXUUvRw Чупакабра/ Бандерівський кавер на пісню "Йожин з бажен"
показати весь коментар
11.08.2024 12:25 Відповісти
Золоті часи,вікно можливості,та т.п для всіх справжніх опозиційних та визвольних рухів,що робить Тіхановська ?... напевно дивиться разом з навальною Брат2,тренує короночку"водачкі нам прінясі ми дамой лятім"
показати весь коментар
11.08.2024 12:26 Відповісти
Ну раз без змін, то нам розслабитися і готуватися до шашликів, білоруси ж теж люди, так же, ТАК?
показати весь коментар
11.08.2024 12:41 Відповісти
Картопляний президент поїхав з іспекцією по Українсько-Білоруському кордону. 10.09.2024 він дав наказ підтягнути до кордону з Україною свольну артилерію, РСЗВ, ракети Іскандер, танкові з'єднання, фонтову авіацію. Йому примарилось, що Україна порушила повітряний простір картопляних дерунів. Він грає ту саму роль, яку скаже бункерний з московії. Може цього комусь покажеться мало? Чи все буде як 24.02.2022 року?!
показати весь коментар
11.08.2024 13:39 Відповісти
Ви із будущєво?
показати весь коментар
11.08.2024 15:51 Відповісти
Так, із будущєво!
З 24.02.2022 року. Вперед у минуле! Тільки не забуваємо, незабаром День незалежності України і не треба всіх закликати до шашликів. Бо все буде за сценарієм.
Картопляник вже готовий натиснути на кнопку "ПУСК"! А то птн-птх зпустить в сартир!
показати весь коментар
11.08.2024 16:06 Відповісти
А танки хто на кордон підтягує, чи малося на увазі інший кордон?
показати весь коментар
11.08.2024 15:53 Відповісти
А Ви карту за даними Діп Стейт подивіться. Район бульбашії. Кордон України в Житомирській, Київській, Чернігівській, Рівненській областях. Там і знімки з космосу є. Техніка стоїть.
показати весь коментар
11.08.2024 16:09 Відповісти