10356 відвідувачів онлайн

Посол США Брінк про нічну атаку на Київщину: Жахливе нагадування, що РФ не припинила обстріли мирних громадян

Обстріли Київщини 11 серпня

Посол США в Україні Бріджит Брінк відреагувала на російську атаку на Київську область у ніч на неділю 11 серпня.

Про це Брінк написала на своїй сторінці у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.

"Повітряна тривога та вибухи лунали всю ніч навколо Києва в той час, як Росія завдала численних ракетних ударів, убивши чоловіка та його 4-річного сина. Жахливе нагадування про те, що Росія не припинила незаконне вторгнення на суверенну територію України та обстріли мирних громадян", - написала Брінк.

Нагадаємо, вночі 11 серпня росіяни завдали ударів по Київській області. Загинув чоловік та його син.

Як зазначив Володимир Зеленський, за попередніми даними, росіяни застосували північнокорейську ракету під час атаки на Київщину.

За даними Повітряних сил України, росіяни у ніч на 11 серпня атакували Україну 4 балістичними ракетами KN-23 із Воронезької області та 57 ударними БпЛА типу "Shahed" із районів Приморсько-Ахтарськ, Єйськ, Курськ. Сили ППО збили 53 "шахеди" з 57.

Топ коментарі
+2
Пані посол, росія - член РБ ООН.. Нагадайте принагідно світовим керівникам - щось треба з цією росією кардинально робить. І в РБ, і в ООН, і взагалі.
показати весь коментар
11.08.2024 14:56 Відповісти
+1
А ви коли нам морочили голову з цим НАТО хіба не знали що таке може бути?
показати весь коментар
11.08.2024 14:21 Відповісти
+1
А занепокоєння, занепокоєння де??? Ми ж лише на нього і чекаємо...
показати весь коментар
11.08.2024 14:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А ви коли нам морочили голову з цим НАТО хіба не знали що таке може бути?
показати весь коментар
11.08.2024 14:21 Відповісти
А занепокоєння, занепокоєння де??? Ми ж лише на нього і чекаємо...
показати весь коментар
11.08.2024 14:26 Відповісти
Лише знищення путіна і його злочиного режиму може зупинити цю війну ,а розмови про якісь мирні саміти ,це розмова ні про що.
показати весь коментар
11.08.2024 14:29 Відповісти
И это тоже напоминание США чтобы они ускорили поставку Украине высокоточных дальнобойных ракет..
показати весь коментар
11.08.2024 14:52 Відповісти
Пані посол, росія - член РБ ООН.. Нагадайте принагідно світовим керівникам - щось треба з цією росією кардинально робить. І в РБ, і в ООН, і взагалі.
показати весь коментар
11.08.2024 14:56 Відповісти
Допоможіть робить репост дякуЮ СрочнО
показати весь коментар
11.08.2024 15:18 Відповісти
" Ужасное напоминание о том, что Россия не прекратила незаконное вторжение ...." -послица Бринк.
Во первых, НЕ ужасное, а ОЧЕНЬ ужасное.
Во вторых, где обеспокоенность , ********* ??
показати весь коментар
11.08.2024 16:18 Відповісти
Дякуєм за постійну увагу до народу України дай Боже вам сил і терпіння в нашій спільній боротьбі.
показати весь коментар
11.08.2024 18:54 Відповісти
https://www.facebook.com/mupoclove?__cft__[0]=AZX3DJW7ippcXloBokHLy22fLffkSshaCMuhGvr4tAkV1lU2vbznqnqIjrVOvMn-tPxIJ8FsSSjKoLxZd4iOHQdkB2ODt0qNlfw4ZYDF0uYdV9IaGLeAW9pEiyAlFAHLZNY3Hv2A7fw1-SvFULnWWnKD&__tn__=-UC%2CP-R Miroslav Logiyko

https://www.facebook.com/mupoclove/posts/pfbid02JpKEsew8y3TeobA6soxhJLa28MLQatp3vQ4fP7GMTsPxwRXk1WKXS5ijtpZ5ignsl?__cft__[0]=AZX3DJW7ippcXloBokHLy22fLffkSshaCMuhGvr4tAkV1lU2vbznqnqIjrVOvMn-tPxIJ8FsSSjKoLxZd4iOHQdkB2ODt0qNlfw4ZYDF0uYdV9IaGLeAW9pEiyAlFAHLZNY3Hv2A7fw1-SvFULnWWnKD&__tn__=%2CO%2CP-R 55 хв ·

Байден, навіщо ти в 2019-му році закрив ракетні програми, навіщо розмінував південь України, навіщо гроші витрачав на дороги замість ЗСУ, навіщо призначив Єрмака керувати Україною, а Татарова силовиками, навіщо взагалі нам обрав Зеленського президентом ?

Байден, дай зброю ! Байден, дай грошей !

Зеленський не краде - це все влада краде.

А Зеленський тут НіПріЧєм. Зеленський - хороший.

Абырвалг.
показати весь коментар
11.08.2024 19:28 Відповісти