6380 відвідувачів онлайн
1 948 8

У "Резерв+" вже восени може з’явитися онлайн-рекрутинг, е-повісток не буде, - Міноборони

У Резерв+ впровадять онлайн-рекрутинг

У додатку "Резерв+" вже восени планують впровадити онлайн-рекрутинг. Водночас електронних повісток там не буде.

Про це заявила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

"Восени 2024-го в "Резерв+" очікуються нові функції. Міністерство оборони планує запустити онлайн-рекрутинг на базі застосунку. За словами Черногоренко, завдяки цій функції люди зможуть долучитися до війська за власним бажанням, але відповідно до запиту, який формуватиме Генеральний штаб ЗСУ", - йдеться в повідомленні.

Водночас, за словами Черногоренко, Міноборони не збирається впроваджувати електронні повістки, оскільки наразі для цього немає законодавчої основи.

Завантаження...