8413 відвідувачів онлайн
3 934 74

Кабмін пропонує позбавляти статусу ветерана війни за вчинення тяжкого злочину

ветераны,убд

Кабінет Міністрів зареєстрував у Верховній Раді проєкт закону щодо позбавлення статусів ветерана війни за вчинення тяжкого злочину.

Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, інформує Цензор.НЕТ.

"Кабінетом Міністрів України, як суб’єктом законодавчої ініціативи, зареєстровано у Верховній Раді України: Проєкт Закону "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо позбавлення статусів ветерана війни, члена сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім'ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України", - зазначив Мельничук.

Документ має на меті законодавчо визначити підстави для позбавлення наданого статусу учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни відповідно, або члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни чи члена сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці України, зокрема за вчинення умисного злочину проти основ національної безпеки України або встановленого порядку несення військової служби, або миру, безпеки людства та міжнародного порядку, або за вчинення особою умисного тяжкого або особливо тяжкого злочину.

Топ коментарі
+23
Геморрой Украины Бойко аплодирует этому стоя. Его когда лишат звезды???
показати весь коментар
14.08.2024 17:57 Відповісти
+22
Дав у морду чінуші-бюрократу--тяжкий злочин. Ой, як же чинна влада наривається на неприємності.
показати весь коментар
14.08.2024 18:00 Відповісти
+16
Є відповідні статті. Вчинив щось, то нехай судять. До чого тут УБД?
показати весь коментар
14.08.2024 18:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мабудь є серйозні преценденти і не єдині
показати весь коментар
14.08.2024 17:57 Відповісти
а Ви не знаєте про випадки у 14р., коли бандюки створювали загони, направляли на 30 днів до ДРУГОГО ешелону захисту й отримували УБД ?
показати весь коментар
14.08.2024 18:13 Відповісти
Є відповідні статті. Вчинив щось, то нехай судять. До чого тут УБД?
показати весь коментар
14.08.2024 18:03 Відповісти
повертається ветеран додому у село, а там голова сільради з кумом прокурором, відібрали у його дружину сільмаг. а синок головного мєнта згвалтував доньку загиблого побратима.
тільки рипнись! ти більше не ветеран, а будеш "гнити у тюрязі", бо тебе туда не посилали.
показати весь коментар
14.08.2024 18:13 Відповісти
дуже велика надія на ветеранів, може вони змінять країну, але коли ветеран один, без підтримки, це не можливо
показати весь коментар
14.08.2024 18:17 Відповісти
Ага, пришли афганцы с войны и пошли в мафию и наркоманию очистили весь Союз от примазавшихся к настоящим коммунистам
показати весь коментар
14.08.2024 23:54 Відповісти
"афганці" ? 20-річні пацани, та у роки совдепії ? Ви, хоча б, шось знаєте про ті часи ?
показати весь коментар
15.08.2024 00:08 Відповісти
Я с 63-го
показати весь коментар
15.08.2024 00:26 Відповісти
Хорошо. Другой пример в 45-Ом герои вернулись домой, и разъехались, кто в рабство в колхоз, кто в ГУЛаг.
Почему вы думаете что сейчас будет иначе?
показати весь коментар
15.08.2024 00:30 Відповісти
зараз не сталінізм та не срср, ви уявляєте собі майдан у срср?
показати весь коментар
15.08.2024 06:04 Відповісти
при усій повазі, Ви пишете пост не з колхозу/ГУЛагу і там вже не опинетесь, часи змінилися, тому є хоч якась надія на зміни
показати весь коментар
15.08.2024 09:59 Відповісти
так навіщо світитись, гвалтівника можна й нишком покарати
показати весь коментар
14.08.2024 19:33 Відповісти
іншими словами, ти не знаєш, хто такий ветеран.
це, чоловік, або жінка, с багаторазовими контузіями, з випаленою нервовою системою, яка вже давно "померла".
бачення справедливості, чорно біле! реакція на несправедливість, непередбачувана.
показати весь коментар
14.08.2024 19:47 Відповісти
знаю, в мене два діда були ветерани, танкіст та артилеріст, діч не творили
показати весь коментар
14.08.2024 19:59 Відповісти
то, ласкаво просимо в нову реальність!
показати весь коментар
14.08.2024 20:03 Відповісти
Брєд, *****. Чим мотивується цей політ фантазії?
показати весь коментар
14.08.2024 20:43 Відповісти
Це стосовно СЗЧ. Уже давно балакали. Багато людей, котрі після 2.6 років на нулі не витримують і йдуть в СЗЧ.
показати весь коментар
14.08.2024 18:42 Відповісти
коли позбавлять "Героїв України" запроданців ?
Затримання Богуслаєва - це не тільки про Богуслаєва, або Скільки ще зрадників між Героїв України
https://novynarnia.com/2022/10/25/bogus-hero/
показати весь коментар
14.08.2024 19:25 Відповісти
Геморрой Украины Бойко аплодирует этому стоя. Его когда лишат звезды???
показати весь коментар
14.08.2024 17:57 Відповісти
Дав у морду чінуші-бюрократу--тяжкий злочин. Ой, як же чинна влада наривається на неприємності.
показати весь коментар
14.08.2024 18:00 Відповісти
Я також завдав собі питання: що підпадає під визначення тяжкий злочин. ПОГУГЛИВ і ОВВА... Якщо ви думаєте, що сюди йде вбивство, згвалтування, побиття, грабіж, підпал, то ви глибоко помиляєтесь.
Головне накладання штрафів, а діянь КК ніяких не описує. А якщо суддя в долі, то за будь-який злочин він впаяє будь-який штраф або не впаяє. Політ фантазії і можливостей.
показати весь коментар
15.08.2024 08:01 Відповісти
Так чи інакше людям після перебування у на фронті вбити людину як 2 пальці... Про рашистів там і мови нема...
показати весь коментар
14.08.2024 18:02 Відповісти
Згоден.
З великою повагою до Воїнів, але, це не секрет, що УБД отримували бандюки та гопники, які, починаючи з 14р., не були на "0", але отримали УБД. Тепер вони "неприкасаемые".
показати весь коментар
14.08.2024 18:04 Відповісти
сам на "0" був?
показати весь коментар
14.08.2024 18:06 Відповісти
"Нє чітал, но осуждаю!"(с)
показати весь коментар
14.08.2024 18:11 Відповісти
навзаєм
показати весь коментар
14.08.2024 19:13 Відповісти
А ви не розумієте, що позбавлять не їх, а, приміром, воїнів, які отримали важкі поранення, але ВЛК відмовилася їх списати, і тому вони вирішили піти в СЗЧ?
показати весь коментар
14.08.2024 18:10 Відповісти
Про дизертирів мови не було дизертир це інше це зрадник як і ухилянт з ними розмова коротка смерть
показати весь коментар
14.08.2024 18:35 Відповісти
Якщо людина є непридатною, то вона має списуватися одразу, а не триматися десь поза штатом... Формально непридатний вже не має вважатися військовозобов'язаним.
показати весь коментар
14.08.2024 18:37 Відповісти
то треба розстріляти, буквально, такі ВЛК
шо таке CЧЗ ?
показати весь коментар
14.08.2024 19:27 Відповісти
Перевірити дуже багато прокурорів депутатів іншого г на зробили собі убд не бувши не те що на пнредовій а і в країні
показати весь коментар
14.08.2024 18:30 Відповісти
хто ж їх перевірить, депутатів/прокурорів ?
показати весь коментар
14.08.2024 19:15 Відповісти
Ветеранами війни є особи, які брали участь у захисті Батьківщини чи в бойових діях на території інших держав.

Тяжким злочином є злочин, за який передбачене основне покарання у виді штрафу в розмірі не більше двадцяти п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк не більше десяти років.

зе!шоу вічне! талановиті, ****, зе!паяци.
навіть, як що я скоїв тяжкий злочин, як це відміняє, мою участь в бойових діях на території інших держав.

показати весь коментар
14.08.2024 18:06 Відповісти
Тяжким злочином є злочин, за який передбачене основне покарання у виді штрафу в розмірі не більше двадцяти п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк не більше десяти років.Тобто це 85-90% злочинів.А за вчинення особливо тяжких злочинів позбавляти не будуть?
показати весь коментар
14.08.2024 18:06 Відповісти
Тобто? Людина воювала і цей факт неможливо просто взяти і відмінити.

А звання людини позбаляти не пробували?

Схоже, що ці підари виходять з того, як отримують УБД голови ОВА та інші соски ЗЄрмаків.
показати весь коментар
14.08.2024 18:07 Відповісти
А може де привітнтивна міра в страху від Майдану за участю ветеранів.
показати весь коментар
14.08.2024 18:09 Відповісти
про яких ветеранів Ви пишете ? я знаю "ветерана", яки 2 роки охороняв шляхопровід на львівщині, а тепер на районі "випендрюється" не наче герой
показати весь коментар
14.08.2024 18:23 Відповісти
Це один з сотен тисяч людей, які реально воювали.

Як на мене, не треба давати УБД, кому попало, а не шукати привід позбавляти цього статусу.

Єдиним приводом для позбавлення УБД може бути доказаний факт не участі у бойових діях.
показати весь коментар
14.08.2024 18:35 Відповісти
Та, взагалі не має бути ні якого УБД, хіба 90 річна бабуся, яка опинилася на ТОТ не є УБД ? Воїни, які захищають Україну, мають отримувати суттєві пільги, але персонально, а не взагалі.
показати весь коментар
14.08.2024 19:11 Відповісти
Може і так.

Але мене дивує інше. От ти і якась частина твого оточення знаєте про липового УБД-шника.
І що ж ви зробили?
показати весь коментар
14.08.2024 19:47 Відповісти
я не писав, що він отримав УБД
показати весь коментар
14.08.2024 20:15 Відповісти
Ага. Тобто, це взагалі було ні про що.
показати весь коментар
14.08.2024 21:14 Відповісти
це про те, що пільги мають бути індивідуальні, а не загальні
показати весь коментар
15.08.2024 00:03 Відповісти
А хіба цей статус і поняття якось протирічять один одному? Може декого варто позбавити звання Герой України та Народний депутат? Це більш доречно і логічно
показати весь коментар
14.08.2024 18:09 Відповісти
Чомусь одразу у пам'яті проскочило про той закон, де від хабаря/крадіжки просто відкупитися чинушам можна.
показати весь коментар
14.08.2024 18:14 Відповісти
А коли буде реальне позбавлення волі за державну зраду зеленої влади, за корупцію-розкрадання бюджету дежавними чиновниками?!! Чи це не тяжкий злочин?!!!
показати весь коментар
14.08.2024 18:15 Відповісти
неначасі...
показати весь коментар
14.08.2024 18:21 Відповісти
а в нас була ВЛАДА, яка не грабувала Україну ?
показати весь коментар
14.08.2024 18:25 Відповісти
Позбавте державних нагород Злату Некрасову та Олександра Старуха.
За що були нагороджені ці покидьки? І таких "орденоносців" вже наплодили через край.
показати весь коментар
14.08.2024 18:20 Відповісти
Увага. Будуть саджати.
показати весь коментар
14.08.2024 18:22 Відповісти
Вже було: весна прийде...
показати весь коментар
15.08.2024 08:04 Відповісти
Не в одній країні світу ветерана війни не лишили його статусу. Лишити статусу ветерана НЕ МОЖЛИВО. Дурні в Кабміні.
показати весь коментар
14.08.2024 18:32 Відповісти
+++
При совершении преступления перед государство человек лишается его (государства) наград. Логично.
А в наказание за пьяную драку сообщить человеку что он 2 года тому назад не воевал? Т.е конечно воевал, но с сегодняшнего дня не воевал. Бред.
показати весь коментар
15.08.2024 00:03 Відповісти
Важка.
показати весь коментар
14.08.2024 18:46 Відповісти
Спочатку позбавте хоча би пенсій засуджених держслужбовців. Вони навіть якщо відсиділи отримують тільки тимчасово обмеження на займання держ. Посад. Та пенсій їх ніхто не позбавляє. Або колишнього суддю залиште без пільг та утримання - один на один з тими кого він посадив.
Бо ветерани вже віддали борги державі.
Це схоже на дітей " ворогів народу" яких теж позбавляли всіх прав .
показати весь коментар
14.08.2024 18:32 Відповісти
Старт репресій влади зеленського проти військових і патріотів!
Ранувато ще, війна не виграна!
Але тенденція дуже ясна.

Що там, до речі, по зрадниках, саботажниках, корупціонерах?
баканов, наумов, богуслав --- ці загрози національній безпеці вже не становлять?

Виродки.
показати весь коментар
14.08.2024 18:38 Відповісти
це щоб ветерани не набили пику Зе і його зепідорам
показати весь коментар
14.08.2024 18:41 Відповісти
Та все простіше: ветеранів отже і пільг стає забагато для уряду.
показати весь коментар
14.08.2024 19:07 Відповісти
А хто має цей статус? Мій покійний дідусь - ветеран війни, я УБД
показати весь коментар
14.08.2024 19:40 Відповісти
Это СИНОНИМЫ!
показати весь коментар
15.08.2024 00:38 Відповісти
А відмінити домашні арешти і можливості вносити заставу,коли чинушу піймали на хабарі,ні цього не треба?
показати весь коментар
14.08.2024 20:30 Відповісти
То зроблено щоб тримати ветеранів на короткому проводку, бо багато з тих хто на нулі почали задавати питання про хабарі в пів мільйона і яйця по 17.
І щоб так не сталося, що хтось з них з холопів, після повернення почне щось вимагати від шановного панства, якісь права наприклад, вирішили швиденько прибрати цю проблему на корню. Причому ну тебе посадять добре, але твоя жінка і діти позбудуться всього.
Що не кажіть, а в напрямку самозахисту ( особистого, не країни) , у слуг і опи працює все чудово.
показати весь коментар
14.08.2024 22:49 Відповісти
Не будем лукавить, речь идет про льготы.
Вся власть ссыт. Трусят и лгут, боясь сказать правду. Не потянет экономика страны такое количество льгот. Весь расчет продержаться еще при власти раздать еще обещаний. Им их потом не выполнять. И возмущение будет не к тому кто пообесчает ветерану дополнительные 10 гектаров, но потом. А к правительству экономистов которые откажутся это выполнять
показати весь коментар
15.08.2024 00:15 Відповісти
-Готовят почву держать в узде правдолюбов из числа УБДешиков...!
- а заодно лишить их законного права на "снисхождение суда", "смягчающих обстоятельств"!
-А заодно сократить число льготников...
показати весь коментар
15.08.2024 00:36 Відповісти
Эта затея тянет на психическое отклонение инициатора...
Так как отменить факт "участия человека в боевых действиях" ( НЕ ВАЖНО по какой причине лишать!), сродни отмены факта "рождения" !!!

Сродни отмены факта наступления зимы или лета, только потому, что кому то это пришло в голову - факт наступления события НИКАК НЕ ОТМЕНЯЕТСЯ!!!
показати весь коментар
15.08.2024 00:44 Відповісти
А за ще більший злочин треба героя-УБД позбавляти права без акцизного ввозу 20 річного авто зломка з європи..нехай знають
показати весь коментар
15.08.2024 01:09 Відповісти
Зелена мразота! Спочатку позабирайте у покидьків "Героя України" і довічних пенсій у чиновників та суддів хабарників!
показати весь коментар
15.08.2024 02:46 Відповісти
Тварі, пробують залякати, я впевнений що це все марно. Всі ці покидьки будуть знищені. Другого варіанту немає!!
показати весь коментар
15.08.2024 06:08 Відповісти