7579 відвідувачів онлайн
4 986 52

Взимку в Україні може не бути світла до 18 годин на добу, - місія ООН

ООН про відключення світла: Від 4 до 18 годин щодня

Моніторингова місія ООН з прав людини прогнозує, що взимку відключення електроенергії триватимуть від 4 до 18 годин щодня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявили спостерігачі ООН з прав людини.

"Ця зима буде дуже складною. Люди, ймовірно, зіткнуться з регулярними відключеннями електроенергії по всій країні. Будь-які нові атаки, що призведуть до триваліших відключень, можуть мати катастрофічні наслідки", - зазначила керівниця моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Даніель Белль.

За її словами, наслідки цих атак будуть довготривалими і потребують комплексного підходу.

"Національні та міжнародні партнери повинні об’єднати зусилля для відновлення критично важливої інфраструктури та притягнення до відповідальності винних осіб за скоєну шкоду", - додала Белль.

У доповіді місії зазначається, що взимку відключення електроенергії триватимуть від 4 до 18 годин щоденно.

Російські атаки призвели до втрати близько 9 гігават виробничих потужностей, що становить половину обсягу, необхідного Україні в зимовий період.

"Станом на червень 73% теплових електростанцій країни були виведені з ладу. Якщо взимку 2022-2023 років атаки здебільшого спрямовувалися на об'єкти передачі електроенергії, то з березня 2024 року основною мішенню стали об’єкти генерації", - додали в ООН.

Топ коментарі
+20
За весь час війни на россії не пошкоджена жодна ТЕЦ. Комфорт россіян для нас- це основа життя.
За таких умов війна буде дуже джовгою.
показати весь коментар
19.09.2024 15:31 Відповісти
+15
У оон есть чем заняться...
показати весь коментар
19.09.2024 15:29 Відповісти
+11
А хто атакує ті егергопотужнлсті місія ООН не роздивилась?
Темно було?
показати весь коментар
19.09.2024 15:39 Відповісти

Завантаження...