8832 відвідувача онлайн
23 738 22

Екіпажі двох БМП-2 прорвалися через окуповане село та евакуювали 35 українських воїнів, які відбивали атаки у повному оточенні. ВIДЕО

Дві українські БМП-2 прорвалися через окуповане село на допомогу 35 бійцям, які вели бій з окупантами у повному оточенні та евакуювали їх.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис із фрагментами успішної операції опублікований у соцмережах.

"Eвакуація 35 солдатів Сил оборони України зі складу ТГр "Медоїд" 169 НЦ, які не залишили позиції і відбивалися від атак противника, перебуваючи в повному оточенні. За спиною у наших бійців повністю окуповане ворогом село, через яке проскочили дві наші БМП-2 і вивезли тих, хто не покинув позицій, бо знали, що за ними прийдуть їхні брати", - йдеться у коментарі до відео.

Топ коментарі
+37
Якби було нормальне командування... Щоб було нормальне командування, потрібно нормальний уряд з президентом, а щоб був нормальний уряд з президентом, потрібний нормальний виборець із глуздом, а щоб був нормальний виборець із глуздом, потрібна нормальна країна із сталим розвитком, а не століттями винищеними, кращими синами та доньками із заміщенням на кацапів і скацаплених...
Ось така дурня, Малятка! Чи кругообіг багна в природі.
показати весь коментар
11.11.2024 12:36 Відповісти
+32
Слава ЗСУ !
показати весь коментар
11.11.2024 11:53 Відповісти
+29
Героїзм солдат на фронті це непрофісіоналізм командування.
Чому вони опинились в оточенні?
Бо командування тупориле та нехтувало своїми підлеглими.
Якби було нормальне командування то солдати не опинились би в оточенні.
показати весь коментар
11.11.2024 12:20 Відповісти

Завантаження...