8996 відвідувачів онлайн
7 274 33

Хливнюк відмовився від премії Магнітського, бо лауреаткою стала також Навальна

Андрій Хливнюк відмовився від премії Магнітського через Навальну

Лідер гурту "Бумбокс" та військовий Андрій Хливнюк відмовився від міжнародної премії Магнітського.

Про це він повідомив у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Щиро дякую всім засновникам і жюрі впливової міжнародної премії імені Магнітського в Лондоні. Ви помітили і відзначили мою, порівняно з іншими людьми і фондами, не значну частину вкладу в перегони за свободу слова і фундаментальні права людини, в рамках боротьби за незалежність Української держави - Дякую!

Втім, як батько двох дітей, що живуть під ракетними ударами, і рядовий сил оборони України (загін ударних бпла патрульної поліції Херсону) я не можу отримати цю нагороду разом з іншими лауреатами, які "не впевнені" в необхідності надавати моїй країні західне озброєння, життєво необхідне для відбиття російської агресії", - наголосив музикант.

Хливнюк відмовився від премії Магнітського

Раніше голова фонду Hermitage Capital Вільям Браудер повідомив, що Юлія Навальна стала лауреаткою премії імені Магнітського за "Мужність під вогнем".

В інтерв'ю німецькому ЗМІ Die Zeit Навальна заявила, що не впевнена в тому, що Заходу потрібно постачати зброю Україні.

"Війну розв'язав Володимир Путін, але бомби влучають і в росіян. Проте відповідь має бути однозначною. Усі російські війська мають негайно вивести з території України. Війну мають негайно припинити", - сказала вона. 

Що відомо про премію Магнітського

Міжнародну премію імені Сергія Магнітського засновано 2015 року, напередодні 6-х роковин смерті російського юриста.

Магнітського заарештували через звинувачення у несплаті податків, він помер у російському СІЗО 13 листопада 2009 року.

Зокрема його звинувачували в тому, що він нібито допомагав ухилятися від сплати податків одному зі своїх клієнтів, іноземному інвестфонду Hermitage Capital Management. Захист вважав справу сфабрикованою та пов'язував її із викриттями щодо високопоставлених російських чиновників та силовиків. Напередодні затримання Магнітський викрив кілька схем з фіктивного повернення податків на суму 5,4 млрд рублів.

Топ коментарі
+33
Поважний вчинок.
А навальна - така ж ****, як і всі інші "харошіє узкіє".
показати весь коментар
18.11.2024 16:33 Відповісти
+29
- Гражданин Кара-Мурза, повторите, что вы должны сказать на первой пресс-конференции после обмена?
- Владимир Владимирович поднял Россию с колен!
- Нет, вы уже не в колонии, мы с вами другие фразы учили.
- Хочу купить билет обратно в Россию!
- Нет, это должен говорить Яшин, а вы должны сказать: "Снимите санкции".
- Да, точно, снимите санкции!
показати весь коментар
18.11.2024 16:35 Відповісти
+25
Повага.
Навальнята це прикриття олігархів для недопущення розпаду моцковії.
показати весь коментар
18.11.2024 16:31 Відповісти

Завантаження...