9568 відвідувачів онлайн
2 517 31

ЗСУ використали у 2023 році 3 млн артилерійських снарядів, половина з них - калібру 155 мм

снаряди

У 2023 році Сили оборони використали 3 млн артилерійських снарядів. Половина з них склали боєприпаси калібру 155 мм.

Про це розповів заступник командувача ракетних військ і артилерії ЗСУ полковник Сергій Мусієнко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Армія Інформ.

Військовий розповів, що радянський калібр 152 мм наразі витісняється.

"Однак, по-перше, у світі ще є і виробництво цих боєприпасів. І є досить сучасні артилерійські системи, які зараз експлуатуються у наших військах на цьому калібрі, і до них є постачання 152 мм пострілів. Це чеські САУ DANA-M2 та ще радянська гаубиця "Мста-Б"", — повідомив Мусієнко.

За 2022 рік Сили оборони використали близько 1,5 млн артилерійських боєприпасів, починаючи від 120 мм мін і закінчуючи реактивними снарядами до РСЗВ. Половина з них — калібру 152 мм та 122 мм. Третина — це були 155 мм постріли.

На початку повномасштабного вторгнення Росії ЗСУ використовували на фронті гармати калібру 152 мм і 122 мм. А вже починаючи з середини 2022 року в українських військ почали з’являтися 155 мм та 105 мм гаубиці, які передавали партнери.

"Вже у 2023 році ми витратили понад 3 млн снарядів. З них 1,6-1,7 мільйона — це були боєприпаси 155 мм. Тобто половина використаних нами боєприпасів – це 155 мм. На 2024 рік співвідношення 152 мм і 155 мм складає 1 до 10 відповідно", — зазначив Мусієнко.

Топ коментарі
+3
Решающую роль в этой войне сыграют FPV дроны. Украина обязана любой ценой раздобыть 140 миллионов таких Дронов.
показати весь коментар
18.11.2024 23:36 Відповісти
+1
Треба виготовити ще мільйонів 5 дронів-ретранслчторів і під'єднати їх до Старліку. А інтернеті зробити сайт, з якого кожен охочій (за свої гроші) зможе управляти цими FPV дронами (а в майбутньому і безпілотними винищувачами, бомбардувальниками, крилатими ракетами, великими антропоморфними бойовими роботами). Та по іншому добиватися результатів. Наприклад відшукувати найкращі цілі, та збирати про них інформацію. За результатами цієї "онлайн гри" виплачувати найкращим геймерам бажану їм компенсацію. У межах до 1/10 заданої кацапам шкоди.
показати весь коментар
18.11.2024 23:57 Відповісти
+1
Не спиш, ІПСОшнік .
Надавали не гроші, а снаряди. І вашим оркам це несподобалось.
показати весь коментар
19.11.2024 00:02 Відповісти

Завантаження...