8106 відвідувачів онлайн
4 651 38

За десять днів втрати армії РФ дорівнюють тим, які СРСР зазнав за десять років війни в Афганістані, - Сибіга

Сибіга про втрати РФ за 10 днів

За кожні 10 днів війни в Україні РФ втрачає стільки ж бійців, скільки за 10 років війни в Афганістані.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга на засіданні Радбезу ООН.

Він зазначив, що  Росія щодня втрачає в Україні близько 1,5 тисячі військових убитими та  пораненими.

"Це найкривавіші окуповані квадратні метри за всю історію, що також показує, наскільки низька ціна людського життя в Росії", - додав голова МЗС України.

Топ коментарі
+13
Журналіст Данило Мокрик заявив, що висміювання президента Володимира Зеленського за кордоном - це висміювання українського народу та України.

"Коли Трампів хвостик і без п'яти хвилин держпосадовець Ілон Маск висміює слова Зеленського про українську незалежність і суб'єктність у переговорах, він висміює не Зеленського. Він висміює Україну і український народ", - наголосив Мокрик.

За його словами, ті українці, які в цій ситуації з якихось внутрішньополітичних міркувань підтримують Маска проти Зеленського, насправді підтримують Маска проти України. І вже не так важливо, через обмеженість чи меншовартість, вважає журналіст.

Ми можемо і маємо критикувати Володимира Зеленського, як главу нашої держави. Це - не просто правильно, це - необхідно. Але коли його атакують за кордоном саме як представника українського суверенітету і незалежності, то це - не персональна атака проти того Володимира Зеленського, до якого у нас, українців, є стільки запитань. Це - не голос в унісон нашій критиці і нашим запитанням. Це - атака проти президента України, нашого суверенітету і незалежності", - зауважив він.
показати весь коментар
19.11.2024 06:50 Відповісти
+11
Це аж ніяк не впливає на їхнє просування. На жаль. А займатися констатацією фактів міністрові отримуючи захмарну зп-така собі справа
показати весь коментар
19.11.2024 06:35 Відповісти
+10
Цей ЗЕлений дуже схожий на Сівоху. Шо пикою шо мізгами. Он шо, МО шо бухтить на цю тему? Його справа справи закордонні, а воно пхає рило до чужого городу. Чи власними справами соромно похвалитись?
показати весь коментар
19.11.2024 06:41 Відповісти

Завантаження...