За десять днів втрати армії РФ дорівнюють тим, які СРСР зазнав за десять років війни в Афганістані, - Сибіга

За кожні 10 днів війни в Україні РФ втрачає стільки ж бійців, скільки за 10 років війни в Афганістані.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга на засіданні Радбезу ООН.
Він зазначив, що Росія щодня втрачає в Україні близько 1,5 тисячі військових убитими та пораненими.
"Це найкривавіші окуповані квадратні метри за всю історію, що також показує, наскільки низька ціна людського життя в Росії", - додав голова МЗС України.
"Коли Трампів хвостик і без п'яти хвилин держпосадовець Ілон Маск висміює слова Зеленського про українську незалежність і суб'єктність у переговорах, він висміює не Зеленського. Він висміює Україну і український народ", - наголосив Мокрик.
За його словами, ті українці, які в цій ситуації з якихось внутрішньополітичних міркувань підтримують Маска проти Зеленського, насправді підтримують Маска проти України. І вже не так важливо, через обмеженість чи меншовартість, вважає журналіст.
Ми можемо і маємо критикувати Володимира Зеленського, як главу нашої держави. Це - не просто правильно, це - необхідно. Але коли його атакують за кордоном саме як представника українського суверенітету і незалежності, то це - не персональна атака проти того Володимира Зеленського, до якого у нас, українців, є стільки запитань. Це - не голос в унісон нашій критиці і нашим запитанням. Це - атака проти президента України, нашого суверенітету і незалежності", - зауважив він.