Путін сам наляканий і грає із Заходом у гру "хто моргне першим", - Яценюк

Російський диктатор Володимир Путін почав гру - хто моргне першим. Він хоче "перечекати" нас, перевершити людьми і зброєю й налякати Захід.
Про це заявив голова КБФ, премʼєр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк в ефірі BBC News, інформує Цензор.НЕТ.
Арсеній Яценюк підкреслив, що Путін зараз намагається залякати вільний світ.
"Він хоче вас залякати. Але він сам наляканий. Він хоче викликати страх, але він сам боїться. Він хоче посіяти тривогу, але він тривожиться сам. Погляньте на його обличчя на цьому наперед записаному відео, яке він вчора опублікував", - зазначив він.
Захід є ціллю путінської пропаганди, щоб зупинити постачання Україні зброї та боєприпасів.
"А друга його аудиторія - це жителі росії. Він хоче надихнути їх відчуттям перемоги і непереможності", - сказав голова КБФ.
"Нам потрібно сформувати відповідну швидку, сильну і сміливу відповідь. Тому що він розуміє тільки мову сили. Найкраща відповідь - це робити більше. Більше підтримки, більше боєприпасів. І робити все можливе, щоб повернути мир у світі. А для цього нам потрібно виграти цю війну. Маю на увазі нас як увесь вільний світ", - підкреслив Арсеній Яценюк.
тільки тому , що людина впевнено говорить правду про воєнного злочинця путлєра
на чисто англійській мові
Людина просуває інтереси України у світі, а якісь кокошники розвели тут своє "ко-ко-ко"