4800 відвідувачів онлайн
1 658 22

Переговори з Путіним сьогодні, коли немає чіткої позиції сильних країн, це просто затягування часу, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський

Переговори з диктатором РФ Володимиром Путіним сьогодні, коли немає чіткої позиції сильних країн, це просто затягування часу. Потрібна позиція, яка примусить його сісти за стіл переговорів для закінчення війни, а не для висування нових умов.

На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами у рамках 3-ї Міжнародної конференції з продовольчої безпеки "Grain from Ukraine" ("Зерно з України"), передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Ми говоримо про людину, яка кожні два-три місяці займається ескалацією, піднімає ставки, щоб не сідати у будь-якому форматі з Україною за стіл переговорів. Всі піднімають питання: хто на що готовий заради миру? Але Росія не хоче миру. Вона хоче, щоб хтось їх попросив закінчити війну", - сказав Зеленський.

Він нагадав, що ще на початку повномасштабного вторгнення РФ висувала нашій країні ультиматуми – про скорочення української армії, про визнання окупованих регіонів російською територією, про денацифікацію – і одночасно продовжувала ракетні удари.

Сьогодні, за словами Зеленського, Росія начебто наголошує на готовності вести переговори з новою адміністрацією США, а сама відкриває шлях до третьої світової війни.

"Після їхніх заяв про мир, що вони готові начебто до всього, і, може, у них вийде з новою адміністрацією США, що вони роблять? Вони відкривають шлях до третьої світової війни - залучають більше 11 тисяч північнокорейських військових. Роблять це публічно, тобто показують, що не збираються закінчувати війну. Вони б'ють по нас новою ракетою і погрожують відкрито наступними ядерними можливостями", - сказав Президент.

Відтак, пропонувати Україні сідати за стіл переговорів з Путіним сьогодні, на переконання українського Президента, це просто затягувати час. Щоб примусити Путіна сісти за стіл переговорів не для того, щоб висувати нові умови, а для припинення війни, потрібна консолідована позиція сильних країн усього світу.

"Путін втратив майже 700 тисяч людей, це громадяни його країни. Він не рахує людей. Тому домовлятися з ним сьогодні, коли немає чіткої позиції сильних країн, які будуть на стороні справедливого миру, це просто затягування часу. Країнам треба діяти спільно. В тому числі країнам Африканського континенту, Азії, Сполученим Штатам, Бразилії. Треба приймати позицію, щоб поставити Путіна на місце, щоб він хотів сісти за стіл переговорів для закінчення війни, а не для того, щоб поставити свої нові умови", - переконаний Зеленський.

Топ коментарі
+7
А в ''очко заглянути'' це що було?
показати весь коментар
23.11.2024 18:47 Відповісти
+7
Чмо тупориле, а де була і зараз є твоя особиста позиція. Ішак хоче бути стороннім спостерігачем та критиком. Геть мудака безтолкового.
показати весь коментар
23.11.2024 18:55 Відповісти
+6
Цуцик хоче заховатися за спиною лева?
показати весь коментар
23.11.2024 18:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І ця позиція ВАША, Пане президент?
показати весь коментар
23.11.2024 18:46 Відповісти
А в ''очко заглянути'' це що було?
показати весь коментар
23.11.2024 18:47 Відповісти
У Настійкішого найміцніша позиція
показати весь коментар
23.11.2024 18:48 Відповісти
Шось Зеля почав заговарюватися - які переговори - путлєр лізе
показати весь коментар
23.11.2024 18:47 Відповісти
А коли буде "чітка позиція" домовлятися можна ?
показати весь коментар
23.11.2024 18:48 Відповісти
Занадто багато ти разом з партнерами публічно **********.Я розумію,що в них(в москалів) і так кроти усюди,али ви явно перегинаєте палицю.Я ще розумію,якби це якось працювало ,а 3й рік,а які здобутки?Ну вистояли,але все вирішує поле бою,як каже ***** географія(Думаєш Трамп приємно здивує?(((Важко віриться.
показати весь коментар
23.11.2024 18:48 Відповісти
Цуцик хоче заховатися за спиною лева?
показати весь коментар
23.11.2024 18:48 Відповісти
Ми говоримо про людину, яка кожні два-три місяці займається ескалацією - той чиє ім'я не можна називати Воланд де Морт??? Чи дочого ці словесні ребуси?
показати весь коментар
23.11.2024 18:49 Відповісти
Чмо тупориле, а де була і зараз є твоя особиста позиція. Ішак хоче бути стороннім спостерігачем та критиком. Геть мудака безтолкового.
показати весь коментар
23.11.2024 18:55 Відповісти
Захід повільно знищує кацапів, приносячи в жертву українців. Президент повинен озвучувати ці очевидні речі на весь світ
показати весь коментар
23.11.2024 18:55 Відповісти
Зє має самоусунутися від керування війною і передати це військовому органу, який має компетенцію, а зЄ залишаться відосіки, все що він знатний робити
показати весь коментар
23.11.2024 18:58 Відповісти
Ага, а у військовому органі живуть арахамії. Ціле стадо!
І в тім стаді, ні одного українця...
показати весь коментар
23.11.2024 19:09 Відповісти
Да присядь, ещё две дорожки на вечер, не кипишуй...
показати весь коментар
23.11.2024 18:58 Відповісти
давай гадь ещё народу Украины и ВСУ и нагадь партнёрам как ты любишь
показати весь коментар
23.11.2024 19:00 Відповісти
Ми говоримо про тебе, нікчема і нездара. Це ти винен в цій війні і це в тебе руки в крові українців. Згідно Конституції ти відповідальний за все і годинник твій рухається у зворотньому напрямку. Це ти мрієш злати Україну і здриснути з награбованим. Ми говоримо про те що твої політичні заяви ти маєш засунути в дупу і віддати керування війною професіоналу - військовому. Армія має можливості і бажання зупинити ворога, а ти не даєш їм цього зробити, гундосий. І не може бути перемовин до часу коли мордор просувається на усіх напрямках фронту. Військові ризикують своїм життям, а ти вбиваєш українців своєю тупою жагою до слави і звеличення. ..ука
показати весь коментар
23.11.2024 19:04 Відповісти
А йому пох... Він знає, що його вілла буде поряд з віллою нардепа Рабіновічя.
Отакоєот...
показати весь коментар
23.11.2024 19:12 Відповісти
Не пел давно и спел гавно.
показати весь коментар
23.11.2024 19:41 Відповісти
Якась вже закономірність, як тільки зменшується інтенсивність обстрілів зі сторони параші, починає "бомбити" найвеличнішого.
показати весь коментар
23.11.2024 20:07 Відповісти
Раніше Верховна Рада цього скликання працювала за вказівками з офісу президента. Але вчора приниження вийшло на новий рівень - Верховна Рада НЕ працювала за вказівкою з офісу президента. Фракція Європейської Солідарності дізналася про скасування засідання вранці у пʼятницю і висловила своє обурення тим, що керівництво парламента вирішило оголосити вихідний, в той час коли уряд і ОП працювали.

Потім стало зрозуміло навіщо це було зроблено.

Напередодні МЗС критикувало західні посольства за «нагнітання». Потім, після скасування сесійного дня вийшов президент з айяйяями на адресу Верховної Ради. Тобто, це була організована підстава вищого законодавчого органу для створення контрасту працелюбності і незакомплексованості Зеленського на фоні «боягузів» депутатів і західних дипломатів.

Ще ніколи не було такого, щоб керівництво погоджувалося принижувати національний парламент для піар-планів іншого субʼєкту влади. Команди «сідєть» і «лєжать» монобільшість виконує давно. Але «умрі» - вперше. І навіть немає гідності огризнутися.
показати весь коментар
23.11.2024 22:37 Відповісти