6732 відвідувача онлайн

Німеччина змогла поставити Україні лише 26 з 400 обіцяних бронеавтомобілів MRAP, - Bild

Бронемашина MRAP (Mine Resistant Ambush Protected)

Поставки бронеавтомобілів MRAP з Німеччини в Україну затримуються - на сьогоднішній день передано всього 6,5% від обіцяної кількості.

Як пише BILD, Німеччина обіцяла до кінця року передати Україні до 400 важких колісних бронемашин MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом, але терміни постійно переносили. Машини виробляє німецька компанія Flensburger Fahrzeugbau GmbH (FFG) на фінансування з бюджету ФРН загальною сумою 315 млн євро, передає Цензор.НЕТ з посиланням на УНІАН.

"На сьогодні, за даними BILD, Німеччина передала Україні лише 26 одиниць MRAP або 6,5% від усього замовлення. Наразі Міноборони ФРН виходить із того, що решту машин поставлять у 2025 році", - пише видання.

При цьому на запит BILD німецькі військові вказали, що причиною затримки поставок є "несвоєчасний дозвіл США на експорт автомобільних комплектуючих" і "виняткова відповідальність FFG".

Топ коментарі
+16
Фольсваген виробляє 30 млн+ автомобілів в рік
Марседер 2млн+ елітних авто

ЯКЩО Б НІМЕЧЧИНІ ДІЙСНО ТРЕБА БУЛО Б - РФ була б розграмлена за 2 тижні і танки були б в Хімках уже. А так шо ЕС що США роблять по принципу "отколебайтеся"
показати весь коментар
24.11.2024 00:34 Відповісти
+10
Що зміг поставити 95 квартал?!
З 2104 року не бачив щоб жоден кварталівець чи найсіяючий за власний кошт щось передав до армії.
показати весь коментар
24.11.2024 00:46 Відповісти
+9
показати весь коментар
24.11.2024 00:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Фольсваген виробляє 30 млн+ автомобілів в рік
Марседер 2млн+ елітних авто

ЯКЩО Б НІМЕЧЧИНІ ДІЙСНО ТРЕБА БУЛО Б - РФ була б розграмлена за 2 тижні і танки були б в Хімках уже. А так шо ЕС що США роблять по принципу "отколебайтеся"
показати весь коментар
24.11.2024 00:34 Відповісти
Flensburger Fahrzeugbau GmbH не виробляє жодного авто. Займається тим що є на складах німецького, американського, та іншого. 315 мільйонів - це не щоб нове виготовити, а щоб старе до тями привести. Не виходить.
показати весь коментар
24.11.2024 00:43 Відповісти
8 лімонів євро на ремонт одного бронетранспортера?
показати весь коментар
24.11.2024 07:28 Відповісти
Не кожен може 315/400. Мало хто може.
показати весь коментар
24.11.2024 08:58 Відповісти
Але погодьтесь, що 800 тис. на розконсервацію чотирьохосної бронемашини щось дофіга забагато.
показати весь коментар
24.11.2024 09:49 Відповісти
Я вам більше скажу. США, коли тікали з Іраку, чверть MRAPів подарували ІГІЛ. Дві чверті залишили металобрухту. А ще чверть вивезли і значну частину розпродали на громадському ринку. По 50-100 тисяч за машину. Бери не хочу. Але новий MRAP по контракту дійсно набагато більше мільйона коштував. Тому що машина броньована нульових коштує значно більше ніж БТР 60-х.
показати весь коментар
24.11.2024 12:43 Відповісти
Мєлі Ємєля , твоя нєдєля! Ти статтю читав, що таке глибока модернізація розумієш? Ось тобі посилання на сайт компанії https://www.ffg-flensburg.de/en/ , може збагнеш. Про AMG від Mercedes чув? Порівняй вартість базової моделі від Mercedes і після апггрейду від AMG . Так от FFG це теж саме, що і AMG, тільки у військовому машинобудуванні, де ціни у рази вищі, бо зовсім інші вимоги. І зараз не йдеться про яйце по 17 грн!
показати весь коментар
24.11.2024 11:51 Відповісти
Зараз йдеться про яйце по 170 грн за літр.
показати весь коментар
24.11.2024 12:45 Відповісти
У твоєму випадку за кіло картоплі
показати весь коментар
24.11.2024 13:12 Відповісти
Найн. Картоплю вимірюють кілограмами. Яйця десятками відповідних сортів. А не літрами чи кілограмами. Військову техніку оцінюють за контрактною ціною. На нову техніку з нових запчастин. А тут невідомо в якому вони придатні для використання. Також невідомо до якого стану їх необхідно відновити для передачі Україні. Сферичні MRAPи в вакуумі. З ціною 315/400 за відновлення/модернізації "у середньому за штуку".
показати весь коментар
24.11.2024 13:42 Відповісти
Nein, шановний , ти чомусь весь час намагаєшся порівняти хер з пальцем. Ще раз, фірма FFG не займається, а ні виробництвом нової техніки, а ні відновленням старої. Вона займається глибокою модернізацією. Це коли бореться щось добре і доводиться до стану більш досконалого. Чи відповідають тактико - технічні характеристики вироба його ціні, мають судити ні Саша, ні Віталік, навіть ні українські військові, які це будуть в подальшому експлуатувати! Це має робити німецьке війскове відомство , якщо йому ціна ок- значить ок! Ми маємо перейматися яйцем по 17!
показати весь коментар
24.11.2024 15:04 Відповісти
Ок, зрозуміло. Але ні і ні. По перше, я про FFG не перший раз чую. І не тільки з вікіпедії. Займаються вони чим завгодно. В тому числі і тим, що наприклад беруть техніку зі складів Фінляндії, відновлюють + модернізують, віддають Канаді. В Канаді ремонтують, супроводжують та навчають з нею поводження. Роблять звісно це не як вільний суб'єкт підприємницької діяльності, а як контрактна підрядна організація за дорученням уряду Німеччини, чи однієї зі сторін оборудки зброї. По друге я не чухче, кацап чи іранець. Маю конституційні права. В тому числі на власну думку. В тому числі на її вільне оприлюднення. Там де мені заманеться.
показати весь коментар
24.11.2024 15:28 Відповісти
Ха, чути і знати, як кажуть у Одесі, це дві великі різниці! Якщо ти вважаєш, що маєш конституційне право вільно виказувати свою думку о процесах, які відбуваються в другій державі, то мабуть і інші мають право вказати тобі на те, що твоя думка є хибною? Чи ні? Точно не чучхе?
показати весь коментар
24.11.2024 16:15 Відповісти
показати весь коментар
24.11.2024 00:38 Відповісти
Що зміг поставити 95 квартал?!
З 2104 року не бачив щоб жоден кварталівець чи найсіяючий за власний кошт щось передав до армії.
показати весь коментар
24.11.2024 00:46 Відповісти
Ну не можна так відкрито накидати. Я не з фанатів п'ятого президента, але я пам'ятаю як поставляли сотні бронетранспортерів бтр 3 і 4 і бронеавтомобілів, модифіковані т 64, т 80 і т 72, іншу техніку, птури. Не так багато, але на рівні того, що перед цим тільки все армійське розкрадали і розпродували це було так незвично для української держави дбати про свою армію.
показати весь коментар
24.11.2024 01:17 Відповісти
Для Німеччини це вже неабияке досягнення
показати весь коментар
24.11.2024 00:56 Відповісти
Для себе притримують...
показати весь коментар
24.11.2024 01:10 Відповісти
Чекають, щоб нІкому було поставляти.
показати весь коментар
24.11.2024 01:22 Відповісти
Соціалісти гроші вже всі витратили, розпиляли - ось і вся причина
показати весь коментар
24.11.2024 01:39 Відповісти
Обіцяти та не робити. По простому -най@бувати. Знайомо. Молодці німчура. У зелебобіків навчилися чи навпаки?
показати весь коментар
24.11.2024 01:49 Відповісти
Скоро в Германии к власти придут более радикальные политики чем Шольц и ко
показати весь коментар
24.11.2024 03:11 Відповісти
Ага...прийдуть пропутінські партії, ультраправі, соціал-демократи.
показати весь коментар
24.11.2024 09:39 Відповісти
Зєля і Шольц два ''потужних лідера''.
показати весь коментар
24.11.2024 03:24 Відповісти
Ну, Шольц д ав добро та поставив нам гори БЕЗКОШТОВНОЙ зброї, а шо окрим великій війни, сотен тисяч загиблих та сирот і горя тощо поставив нам зеленський? План миру з планом перемоги та планом стійкості?
показати весь коментар
24.11.2024 04:27 Відповісти
Ви трошки плутаєте політичні реалії України та ФРН.
У німців парламентська республіка, а Канцлер лишень глава виконавчої колективної гілки влади - Уряду.
А нинішні політичні розклади з ''сфітлофорною'' більшістю (яка вже до речі розпалась і будуть нові вибори) такі, що канцлер не уповноважений згідно чинного законодавства приймати жодних рішень по поставкам зброї і допомозі Україні - це можуть бути лише Бундестаг і уряд, як колегіальні органи влади.
На практиці усі рішення там приймаються в результаті важких складних компромісів між трьома складовими ''світлофорної'' більшості, при яких фракція Шольца завжди займає найменш про-Українську позицію. А усі так потрібні нам в Україні питання там просуваються завдяки двом іншим фракціям ''світлофорної'' більшості.
В Україні ж за підсумками президентських і парламентських виборів 2019року в перше в історії незалежності України фактично майже встановилась анти-конституційна монархія Верховного Клоуна, а реальним майже монархом встав сірий кардинал дЄрмак.
П.С.: моя ж репліка в попередньому дописі - то жарт для порівняння реального владного впливу Зєлі і Шольца.
показати весь коментар
24.11.2024 11:49 Відповісти
Як жеж та чим отой Бундесвер думав та думає воювати?
Даааа, на арбайтали німци на чолі з тельманкой та штазісткою муті Ангелою. Майже як у нас з макаровичем, даніловичем, андрійовичем, федоровичем та вальодяю александровичем.
показати весь коментар
24.11.2024 04:22 Відповісти
Денацифікація дала рясні плоди.
показати весь коментар
24.11.2024 08:06 Відповісти
Та не, то рожеві поні та смарагдові гіпопотами з твердою валютою від Штазі та КДБ-ФСБ дали плоди. Шрьодер тому свідок.
показати весь коментар
24.11.2024 08:39 Відповісти
Якщо нема бажання підтримати то можна вигадати багато причин
показати весь коментар
24.11.2024 04:50 Відповісти
Не забувайте також що шольц комуністична підстилка
показати весь коментар
24.11.2024 07:41 Відповісти
Броньовані автомобілі це найпростіше що можна зробити. Навіть трикотажна Італія передала 500. Я вже писав що ймовірна причина по якій Шольц не передає ракети, то що після закінчення терміну експлуатації вони непридатні. А оновити їх німці просто не в змозі. Все що потрібно знати про Німеччину і її технологічний рівень.
показати весь коментар
24.11.2024 07:52 Відповісти
Мені здається, що вони взагалі є тільки на папері. Або бутафорні. В любому випадку щось з ними нечисто. Гроші пильонули, а воно непридатне.
показати весь коментар
24.11.2024 08:10 Відповісти
Что смогла, то и смогла.
***
Лорд утром подошел к окну, посмотрел и говорит:
- Сегодня смог.
- Я рад за вас, сэр, - ответил слуга.
показати весь коментар
24.11.2024 08:50 Відповісти
Могли нічого не давати, вони нам не зобов'язані.
Третій рік війни, на спецпенсії усіляким фейковим інвалідам виділяється грошей втричі більше ніж на дрони, ще й крадеться потім з тих дронів дві третини. І це лише маленька частка витрат не на оборону.
показати весь коментар
24.11.2024 08:55 Відповісти
Ти, серьезно, нічого не винні...а хто зараз захищає західні кордони від навали *****? Чи Німеччина забула вже окупацію руснею?
показати весь коментар
24.11.2024 09:41 Відповісти
Цю зелену байку йди на марафоні правди розповідай, захистун.
Вже всі бачили на що здатні новітні західні технології, зокрема в Ізраїлі, так само буде на росії, прилетить два літачки і на тому путін та війна закінчиться.
А те, що ми 30 років розкрадали власну країну і майже зовсім не займались її безпекою то цілком наші проблеми.
Шведи *лять мають населення в 4 рази менше і самостійно виробляють літаки 4+ покоління.
А ми що виробляємо? Катанку і кругляк? Оце досягнення для найбільшої та колись найбагатшої країни в Європі.
показати весь коментар
24.11.2024 10:40 Відповісти
Щоб було зрозуміло, УСІ країни західної Європи розглядають Україну не як бар'єр, який зупинить росію, а як бар'єр який її послабить. Зброю постачають згідно своїх можливостей та з огляду на власну безпеку. А враховуючи зашквари "нашого" вищого політичного керівництва, можливо й таке, що постачання буде зменшуватись, або припинеться взагалі, бо немає їм сенсу спалювати власну техніку у якихось курських хотєлках одного Наполеончика.
показати весь коментар
24.11.2024 10:49 Відповісти
Дарина путін напав на Українк, треба було нападати на Німеччину, за три дні був би у Берліні
показати весь коментар
24.11.2024 09:01 Відповісти
Вони так і Гітлера протікали, немає чому дивуватися.
показати весь коментар
24.11.2024 09:42 Відповісти
головне пообіцяти.
показати весь коментар
24.11.2024 15:55 Відповісти