Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 730 740 осіб (+1020 за добу), 9423 танки, 20 765 артсистем, 19 209 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 730 740 російських загарбників.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.
Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 24.11.24 орієнтовно становлять:
особового складу - близько 730740 (+1020) осіб,
танків - 9423 (+4) од,
бойових броньованих машин - 19209 (+17) од,
артилерійських систем - 20765 (+5) од,
РСЗВ - 1254 (+0) од,
засоби ППО - 1004 (+0) од,
літаків - 369 (+0) од,
гелікоптерів - 329 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня - 19366 (+1),
крилаті ракети - 2764 (+0),
кораблі /катери - 28 (+0) од,
підводні човни - 1 (+0) од,
автомобільної техніки та автоцистерн - 29864 (+14) од,
спеціальна техніка - 3679 (+1)
"Дані уточнюються", - додають у Генштабі.

41 одиниця знищеної наземної техніки за день.Все просіло, напевно пов'язано з погодними умовами. Але чумардоси пруть пішкодралом і далі.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.
P.s. 730 000!!! це більше, ніж такий регіон, як Республіка Комі.
На мою думку це виглядає нереально, але було би добре )