11062 відвідувача онлайн
7 180 16

Сили оборони уразили ворожу радіолокаційну станцію ЗРК "С-400" у Курській області, - Генштаб

уражено С-400

У ніч на 24 листопада 2024 року підрозділи ракетних військ Збройних Сил України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали групового удару по позиціях зенітного ракетного дивізіону 1490 зенітного ракетного полку 6 армії РФ на території Курської області.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, зафіксовано успішне влучання в радіолокаційну станцію зенітного ракетного комплексу "С-400".

"Слід зазначити, що вказаний підрозділ збройних сил рф вів бойову роботу у режимі "земля-земля", тобто уражаючи наземні нерухомі цілі. Під такі обстріли російських загарбників здебільшого потрапляють цивільні об’єкти та мирні мешканці населених пунктів у прифронтових регіонах України", - наголошують у Генштабі.

Топ коментарі
+19
‎24.‎11.‎2024

Ударом ракетного комплексу MGM-140B ATACMS Block 1A Unitary ЗС України знищено систему ППО ЗРС С-300ВМ «Антей-2500» зі складу прикриття систем Курської АЕС. Удар виконувався по системі аеродинамічної гірки і вертикального удару по цілі
показати весь коментар
24.11.2024 11:09 Відповісти
+8
Сама сЄбьЯ ньЄ смАглА заШШітітЬ?!
показати весь коментар
24.11.2024 11:08 Відповісти
+8
Не може бути!
Це ж Анало Говно Нєтноє озброєння, якого в світі більш ніде не має!!!
показати весь коментар
24.11.2024 11:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сама сЄбьЯ ньЄ смАглА заШШітітЬ?!
показати весь коментар
24.11.2024 11:08 Відповісти
Так вони ж повинні збивати саме такі ракети? Всоте потьомкінські дєрьовні?
показати весь коментар
24.11.2024 11:53 Відповісти
А С-тракториста хіба збиває балістику?
показати весь коментар
24.11.2024 11:59 Відповісти
‎24.‎11.‎2024

Ударом ракетного комплексу MGM-140B ATACMS Block 1A Unitary ЗС України знищено систему ППО ЗРС С-300ВМ «Антей-2500» зі складу прикриття систем Курської АЕС. Удар виконувався по системі аеродинамічної гірки і вертикального удару по цілі
показати весь коментар
24.11.2024 11:09 Відповісти
Вкотре закликаю на пропагувати інфопомийку tze, яка квалифіковано "впарює дічь"
в потоці нібито "об'єктивної інформації", в тому числі приємно-позитивної.
Для прикладу, останнім часом з цього вентилятора, між іншим :
~ доповіли про збиття РС-26 над Дніпром
~ емоційно накинули на Залужного, який від нудьги "грає в солдатики".
Що б не було у tze під капотом - воно бридке. Не вмазуйтесь в це.
показати весь коментар
24.11.2024 12:20 Відповісти
Да ти шо?! А Залужний шо така цяця що його не можна критикувати?
показати весь коментар
24.11.2024 14:43 Відповісти
Я наприклад читаю Цензор Патріоти України в Телеграмі Говорять Снайпер , Офіцери Досьє шпіона . Найбвльше ненавижу отаких "кормчих
показати весь коментар
24.11.2024 14:48 Відповісти
Це щоб не закривав роти людям на форумі . Почитай .
💥Удар по С-400.

23.11.2024 был нанесен ракетный удар по ЗРК «С-400» на территории н.п. Большое Жирово, Курской области.

Удар нанесен тремя баллистическими ракетами ATACMS.

ЗРК находился в небоевом состоянии. Велись ремонтные работы.

Вследствие удара уничтожена радиолокационная станция 92Н6Е и две ПУ. Пять офицеров дивизиона погибли (в т.ч. командир и начальник штаба), также смертельные ранения получили трое сотрудников АО «Алмаз-Антей».

Погибшие офицеры:

• Солодовников Максим Николаевич, майор;

• Заворин Сергей Владимирович, капитан;

• Печенкин Никита Николаевич, старший лейтенант;

• Кодзоев Юсуп Адамович, старший лейтенант;

• Подлипалов Алексей Максимович, лейтенант.

@dosye_shpiona
показати весь коментар
25.11.2024 14:23 Відповісти
Не може бути!
Це ж Анало Говно Нєтноє озброєння, якого в світі більш ніде не має!!!
показати весь коментар
24.11.2024 11:24 Відповісти
А можно по конкретне - курська область велика
показати весь коментар
24.11.2024 12:28 Відповісти
Начебто н.п. Большоє Жірово
показати весь коментар
25.11.2024 14:25 Відповісти
Було б непогано якщо українською ракетою....бо це вже безкоштовна реклама і антиреклама...і смак великих грошей
показати весь коментар
24.11.2024 12:51 Відповісти
так, але для цього треба старатись щось робити..
показати весь коментар
24.11.2024 13:04 Відповісти
Ходять чутки, що наші ще й підстанцію при Курській АЕС вирубили, алаверди тобто. Хз, наскільки правда.
показати весь коментар
24.11.2024 20:16 Відповісти
Якби ці тупорилі генерали до гвинтокрилів радара причіпили а не в тепловізори шукали, булоб ще краще, а то довбойби одні як завжди через два роки доходе ідіоти