9408 відвідувачів онлайн
4 839 22

Найбільші банки Китаю припинили видавати готівку з карт російського Газпромбанку

Газпромбанк

У неділю, 24 листопада, найбільші банки Китаю припинили видачу готівки із карт платіжної системи UnionPay, емітовані російським Газпромбанком.

Російське державне інформагентство ТАСС повідомило, що у китайських банках Bank of China, China Construction Bank, Industrial and Commercial Bank та Agricultural Bank of China тепер неможливо зняти готівку з карт Газпромбанку, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що це сталося після того, як Сполучені Штати раніше цього тижня ввели санкції проти фінансового сектору Росії.

Як повідомлялося, 21 листопада Мінфін США ввів санкції проти більш ніж 50 російських банків, понад 40 реєстраторів цінних паперів та 15 фінансових чиновників. До списку санкцій потрапив, зокрема, Газпромбанк. 23 листопада банки Туреччини, ОАЕ, Таїланду та Угорщини припинили обслуговувати карти китайської платіжної системи UnionPay, емітовані російським Газпромбанком.

Топ коментарі
+13
Прадалісь амєріканцам!
показати весь коментар
24.11.2024 13:54 Відповісти
+10
Доляр снова к пятсот-тисяче-стовке руплей и дальше... Гойда!
показати весь коментар
24.11.2024 14:18 Відповісти
+5
Юань то майбутня валюта кацапських потвор.
показати весь коментар
24.11.2024 14:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Прадалісь амєріканцам!
показати весь коментар
24.11.2024 13:54 Відповісти
Ні, будуть на ЗСУ донатить.
показати весь коментар
24.11.2024 14:11 Відповісти
Китайські бандєравці!
показати весь коментар
24.11.2024 14:37 Відповісти
Юань то майбутня валюта кацапських потвор.
показати весь коментар
24.11.2024 14:05 Відповісти
Китайці так не думають. Відповідно, заборонили майже будь-які прямі розрахунки навіть тими юанями, які раніше дали свинорилим. Зараз кацапи тими юанями можуть майже підтертися. І вимушені через цілу низку посередників, справжніми грошами (баксами) з китайцями розраховуватись.
показати весь коментар
24.11.2024 14:46 Відповісти
Доляр снова к пятсот-тисяче-стовке руплей и дальше... Гойда!
показати весь коментар
24.11.2024 14:18 Відповісти
Це, до речі, слушна думка. Вірогідно, скоро в засрашці буде чергова "деномінація". І лаптєногіє знов будуть розказувати про "рупль дорожче доляра".
показати весь коментар
24.11.2024 14:40 Відповісти
Україна з 1991 року НІРАЗУ не здійснювала деномінацію гривні.
росія та білорусь - регулярно декілька раз з 1991 року - как дєті в школу.
Це тим хто задає тупе питання чия економіка СТАБІЛЬНІША.
показати весь коментар
24.11.2024 14:55 Відповісти
ГРИВНЮ не деномінували, це правда. А от 100'000 купоно-карбованців на 1 гривню - міняли. На жаль, комуняцька влада в 1992-1994 роках допустила гіперінфляцію...
показати весь коментар
24.11.2024 15:12 Відповісти
А помнится, была держава. Боялись ляхи и тевтоны.
Когда 1,8 - 2 гривни за доллар. После зарплаты в 15 лимонов.
показати весь коментар
24.11.2024 15:21 Відповісти
1991-1993. Коли для купівлі хліба - одна валюта, а для купівлі цукру, мила чи прального порошку - інша валюта - "запрошення". Приблизно такі ж, які були в 1946 році, під час голоду.
показати весь коментар
24.11.2024 15:32 Відповісти
Орест, вы шо то путаете. С 92-го всё было по свободно конвертируемым ценам. Купоны были, не спорю. Но талонов не было. Вот 89-й - 91 то да. К рублю прикладывался талон. И, не дай бог оторванный. Только из листа. Шоб продавец сама отрезала.
Это шоб кляті москалі з Ростова нашу ковбасу не вивозили. А через пару лет мы им сами масло сливочное, с доставкой на дом, повели. А обратно Приму, ростовскую (кто в курсе) полосатую.
показати весь коментар
24.11.2024 16:23 Відповісти
можливо. але ж ось. Шукайте в гуглі: "запрошення на цукор 1993".
показати весь коментар
24.11.2024 20:44 Відповісти
Да всё там "нормально" 13,9 рублей за юань. Звучит не так тревожно.
показати весь коментар
24.11.2024 15:23 Відповісти
А шо сі сталось, касаби?
показати весь коментар
24.11.2024 14:24 Відповісти
Все погано, санкції працюють, банки відмовляються.... тільки зброї виробляється кацапами більше й більше, видатки на армію збільшуються, а ми тішимося, що хтось, щось написав....
показати весь коментар
24.11.2024 14:27 Відповісти
Цікаво, а хто тобі в вуха надзюрив щодо "зброї виробляється більше й більше"?!?

Товариш майор?

Бо за всіма даними навіть засрашки - зростання оборонки, попри величезні витрати, з-за яких рипить бюджет, в них зростає доволі низькими темпами. Причина проста: витрати збільшуються, але зброї більше особливо не виробляється, бо свого виробництва мало, а посередники з кожним місяцем гребуть все більше і більше.
показати весь коментар
24.11.2024 14:43 Відповісти
Ой, це ж той самий Китай яких спить і бачить як він знищить Захід. А як так?
Китайці не дурні, грошики Заходу втрачати не бажають.
показати весь коментар
24.11.2024 15:23 Відповісти
І це ще скоро Саудити і Тромбон будуть нафту опускати.
показати весь коментар
24.11.2024 15:25 Відповісти
НЕ ДОБИЛИ ПОГНАНУ ЗОЛОТУ ОРДУ !!!
показати весь коментар
24.11.2024 15:48 Відповісти
🍿🍿🍿
У кацапів чим далі цікавіше.
Так, вони мають зараз військові успіхи. Але й піднатужилися вони добряче. Чи не надірвуться?
Їх «надійні» союзники хоч і ефективні в допомозі зброєю та гарматним мʼясом, але якщо почують момент, миттю перетворяться з найкращих друзів на стервʼятників.
показати весь коментар
24.11.2024 16:04 Відповісти