10390 відвідувачів онлайн
14 240 27

Ворог атакував Волинь: у Луцьку зафіксували кілька прильотів. В області атаковано критичну інфраструктуру - завершено гасіння пожежі, без жертв (оновлено)

луцьк

Під час масованого удару ворога 28 листопада постраждала Волинь. На території області є прильоти.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Волинської ОВА Іван Рудницький.

За інформацією міського голови Луцька Ігоря Поліщука, у місті пролунало декілька вибухів.

"В частині міста зникла електроенергія. Перебуваю на місці події. Деталі згодом", - йдеться в повідомленні.

Згодом Поліщук повідомив, що у місті зафіксовано кілька прильотів.

"У частині Луцька немає світла, електротранспорт не працює. Критичну інфраструктуру підключають до генераторів. Діти виходять на навчання онлайн", - йдеться в повідомленні.

За інформацією Рудницького, ворог атакував критичну інфраструктуру. 

"На щастя, без людських жертв. Є пошкоджені приватні господарські будівлі", - йдеться в повідомленні. 

Наразі тимчасово без світла орієнтовно 215 тисяч абонентів. Є пошкоджені приватні господарські будівлі. Вся важлива інфраструктура, яка залишилась без електроенергії, переведена на генератори.

"Запускаємо в роботу додаткові пункти незламності, де буде світло, інтернет та тепло", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+18
Сьогодні ввечері Джокер відосік запише і заспокоє нарід.
показати весь коментар
28.11.2024 07:15 Відповісти
+17
А де захист наших енергооб"єтів: гроші виділили, розікрали й нічого не зробили. Як один мудрий чоловік казав: "маємо, що маємо" або "якщо ідіот, то надовго".
показати весь коментар
28.11.2024 07:21 Відповісти
+11
Походу нічого не збили. Куди мітили, туди і попали
показати весь коментар
28.11.2024 08:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А у відповідь ми скажемо - У нас хороші новини. Нам дали те, нам дали се, нам пообіцяли мега круту зброю.
показати весь коментар
28.11.2024 07:11 Відповісти
Яке спи? Така канонада стояла, що кицька побігла дивитись.
показати весь коментар
28.11.2024 07:51 Відповісти
Є таке. Десь о пів
показати весь коментар
28.11.2024 08:02 Відповісти
На сьому почало гепати. Вже всі родичі в Луцьку і Рівному повідомили про свої враження.
показати весь коментар
28.11.2024 08:04 Відповісти
Сьогодні ввечері Джокер відосік запише і заспокоє нарід.
показати весь коментар
28.11.2024 07:15 Відповісти
А де захист наших енергооб"єтів: гроші виділили, розікрали й нічого не зробили. Як один мудрий чоловік казав: "маємо, що маємо" або "якщо ідіот, то надовго".
показати весь коментар
28.11.2024 07:21 Відповісти
а ще один співав
як дурний, то вигрібай
показати весь коментар
28.11.2024 12:21 Відповісти
Походу нічого не збили. Куди мітили, туди і попали
показати весь коментар
28.11.2024 08:07 Відповісти
Миколаївський Ваньок пише те саме :«написал длинный текст, потом стёр, поэтому напишу коротко:

если после сегодня не полетят головы отдельно разжиревших и ************* командующих ПВК, которые *** пойми зачем держатся за свои ****** посады

то я не знаю что ещё должно произойти, чтобы их сняли

по свету хороших новостей не жду - всё закономерно»

Я йому вірю.
Одного не розумію. До цього ж гарно працювали ППО. Невже і там генералів поміняли? Чи накази змінили? Щож відбувається?
показати весь коментар
28.11.2024 08:53 Відповісти
Одну наверняка сбили в Луцке, я не успел записать видео, но видел с балкона вспышку в небе и звук характерный, плюс пролетающий гул самолёта, скорее всего ракетой воздух воздух
показати весь коментар
28.11.2024 08:54 Відповісти
Дякувати Богу, що збили🙏
Коли вже те ху#оо здохне?
Біда для всього світу ця істота.
показати весь коментар
28.11.2024 08:58 Відповісти
Збили.Сам свідок.
показати весь коментар
28.11.2024 08:57 Відповісти
Впевнена,що не збили?Точно знаєш,що попали куди мітили? тоді ти мінімум баба Ванга...
показати весь коментар
28.11.2024 09:44 Відповісти
Как минимум одну над Луцком сбили, вот видео https://t.me/insiderUKR/87657
показати весь коментар
28.11.2024 10:08 Відповісти
таке враження що ППО перетворилось на ПСЦ (повітряне спостереження цілей)
показати весь коментар
28.11.2024 08:45 Відповісти
Пігулки?
показати весь коментар
28.11.2024 09:49 Відповісти
включайте резервне живлення ...тих генераторів що ржавіють з 22-го на митних складах і майданчиках в Любомлі та Ковелі ((
показати весь коментар
28.11.2024 08:46 Відповісти
Не хочу думати, що щось погане з засобами ППО. Не дай Бог🙏
Світло світлом, а ППО реально захист життя.
показати весь коментар
28.11.2024 08:56 Відповісти
Сьогодні я бачив крилату ракету ...200 метрів від хати на висоті десь 70 метрів полетіла на північ ...
показати весь коментар
28.11.2024 09:40 Відповісти
до 100 м від землі ппо ракету не бачить, на жаль
показати весь коментар
28.11.2024 09:45 Відповісти
"мстя ху@@ла" за курські атакамси!
показати весь коментар
28.11.2024 09:48 Відповісти
Допоки існує фашиський виродок путін рашиська орда і далі буде знищувати Україну ,тим більше якщо не отримує гідної відповіді ,дуже багато розмов було про застосування дальнобійної зброї по рф тепер все можна і що ?,чому не завдаются удари по логістиці ворога в лднр включаючи енергетику зі зміною вищого військового керівництва повний хаос в військових діях.
показати весь коментар
28.11.2024 09:52 Відповісти
А можна прибрати в словосполученні «пункти незламності» слово «незламність»?
А залишити людську назву якто «пунк допомоги та обігріву».
Набрид піар, до бі...вої матері!
показати весь коментар
28.11.2024 10:11 Відповісти
Так , слова "потужний , незламний " стали матюками . Ці слова асоціюються з брехнею Зе.
показати весь коментар
28.11.2024 10:36 Відповісти